Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » пет авг 24, 2012 8:43 am

Здравейте и от мен!
Днес станах по-рано,защото ме чака доста натоварен ден. Но първо ще си изпия кафето с вас :coffee: . Нашата почивка по принцип трябва да започне от понеделник, но довечера се събираме с приятели на тяхната вила и ще сме там до неделя, така че трябва да приготвя багажа от сега. Ще спретна и една салата за повечко хора. На всичкото отгоре вчера хрладилникът ми протече и сега трябва да го размразявам, отвори ми се работа, която не бях планирала, но няма как.
Въпреки това да не забравяме, че е петък и слънцето грее така отпускащо :sun: ! Желая ви приятни почивни дни и прекрасно настроение :hug: !


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 24, 2012 8:47 am

Добро утро ,милички!Признавам си,че и аз се разплаках,защото е така,немотия е..Не сме гладни ,но........Но ми стана тъжно за хората,които се принуждават да бягат оттук.Сестра ми и мъжа й мислят същото,кръстниците им избягаха и се установиха вече в Германия и те мислят да заминат при тях.Момичето освен кръстница е и братовчедка на зет ми.Близки са много.Знам ,че ще го направят,няма да ги виждам,децата няма да играят заедно.......
Хайде да пием по едно кафе,нека не сме тъжни.В двора на църквата освен гълъбарник има и зайци.Сега ще заведа Зарко отново там,ще ,,поритаме,,топката,да се наиграе моето слънце малко.Приятен ден,големи слънчица :sun: :music:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет авг 24, 2012 10:03 am

Здравейте,слънчеви момичета!
Съжалявам,че така съм ви разстроила вчера :( .Но,вече с толкова неща съм се сблъскала тук,очаквайки добро отнешение и разбиране,а получавам само разочарование,че балансирането на нервите и надеждите ми се изчерпаха.
А,може би и с наближаването на рожденият ден на малките,спомените за самото раждане,нахлуват в главата ми и ставам много крайна и жестока.И съм сигурна,че всяка майка,ако беше на моето място,би се чувствала по този начин.
Няма да разказвам повече,за да не ви натъжавам и вас,защото наистина,много държа на вашето приятелство и от сърце ви обичам и усещам вашата близост и добронамереност към мен и към всички тук.Може би,затова си позволявам да съм толкова искрена с вас.Това,че споделям,означава,че имам доверие,във всяко момиче тук.
Иче,много се радвам,че малкото съкровище вече е по-добре,и му желая много бързо да се възстанови,за да те зарадва теб.
Благодаря ви,за прекрасните сутрешни изненади.Както винаги,най-добрите!

И нещичко и от мен:

Изображение

Изображение

И,специално,за малкото слънчице Зарко,на Дидката!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » пет авг 24, 2012 10:33 am

Добро утро или добър ден........... Нещо се пообърках тези дни.Нина изобщо не се притесняваи......... това е деиствителността и не бива да си затваряме очите,за нещата и истините .Всеки ден се сблъскваме с какви ли не житеиски истории и ако за миг си позволим да не обърнем внимание и поне пред себе си не признаем колко сме далече от деиствителноста.тогава..............Що за хора ще сме.Нямаме право да слагаме постоянно розовитв очила и да сме непукисти.Извинявам се ако някои се засегне,но това е лично мое мнение.А палавниците да са ти живи и здрави.Нали все за децата се борим и воюваме.Те като са добре и ние маиките сме удовлетворени.Иче радвам се че на малкия юнак му преминава вируса,ще се оправи детето.А на всички останали ви пожелавам прекрасен петък :love:


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет авг 24, 2012 11:34 am

Маги, :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :giflo2: :giflo2: :giflo2:
Хубав и усмихнат петък,на всички!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет авг 24, 2012 12:51 pm

Нинка,няма нищо,наистина както казва Маги,не сме винаги с розовите очила.Мерси за зайчетата,после ще му ги покажа на компа-мн се радва и на живо и на картинки,шарено да е ,ако пък е и шумно ,гледай какво става.. :D

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 24, 2012 1:56 pm

Здравейте момичета, днес от тичане по задачи, не ми остана време да ви пиша.Толкова е вярно, това,което Нинка написа, но същевремено и много тъжно - аз ли не знам цената на това да си в чужбина, нали моето дете вече 7 г. се връща за два месеца и пак заминава, мъката е огромна - в чужда държава,непознати хора,усвояване на език,носталгия и само се питам -защо, защо е всичко това,не може ли,моята духовна половинка Стаси да е тук,както винаги е било,уви, не може -защото в България кризата е заложена, като безкрайна.Приятен ден,момичета.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет авг 24, 2012 2:20 pm

Кате, :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 24, 2012 2:43 pm

Наталка, благодаря ти мила.

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет авг 24, 2012 10:57 pm

Лека нощ! :night: :music: :heart: Весел weekend желая на всички:) :music: :sun: :giflo2: :winkiss: :baloons:

Изображение
Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Заключена