Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт сеп 11, 2012 10:27 pm

Бони, много ти благодаря миличка, това е дело на малката ми дъщеря,обнови ми профила :D.ИВКА,непременно последвай съвета на БОНИ,обърни се към лекар и аз имам същият проблем, проявява се при смяна на сезоните,но се корегира успешно след лекарска намеса,успех мила :giflo2:


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт сеп 11, 2012 11:02 pm

Здравейте, мили мамичета!

при мен нещата не са от най-добрите,но поне има малко развитие.Днес,бях в Александровска болница.След прегледа на дерматолог,и по негова преценка,ме изпрати на "Урвич",при ревматолог,защото ставите започнаха сериозно да ме болят.
За първи път,имаше преглед,имаше консултация,имаше въпроси,мнения,предложения.....За първи път,от толкова специалисти.....
Докторите недоумяваха:как са ми изписвали толкова видове лечение,без да имам поставена диагноза и без нито едно изследване.А,когато им казах,че от средата на юни,до края на юли/около месец и половина/,съм изпила три различни по вид антибиотика,без да посочвам останалите медикамента,останаха с отворени уста и се хванаха за главата.Е,не им споменах,че една от рецептите ми струваше 210 лева,но това си е мой проблем.То,поне ефект да имаше.....
От утре,живот и здраве,започвам изследванията.

А ти,Иве,изобщо не подценявай тази ситуация и отиди на консултация поне при личният ти лекар.Бони,съвсем точно ти го е написала вече,аз няма нужда да го повтарям.Аз,до преди около две години бях само с ниско кръвно 60/90 и,когато стигаха границите на нормалното за хората кр.налягане 80/120,на мене ми беше много зле.Няколко пъти,/2-3 пъти/,изравних границите 50/70,но си спомням,че известно време пих хапчета за регулиране на кръвното.Но,незнам от годините ли е,но изведнъж като ме друсна 100/160 и сега пия всеки ден хапове за високо...Но,не е годините.Ще си призная.Случи се,след като ми свърши майчинството и се върнах на работа.И понеже съм много чувствителна,дори прекалено,аз се сринах,защото незаварих онези колеги и хора,които бях оставила преди това.По външност,са си те,но толкова озлобени и малодушни,че отначало неможах да ги позная.Искрата,която ни топлеше и сплотяваше,беше се изпепелила.....угаснала.Та,така се подредих и аз,с високо кръвно. :wink:


Е,днес имам и една радостна вест.Купихме си нова кола./за нас е нова/Иначе дойде от Германия.Втора употреба е.За сега,такива са ни възможностите.Но,на мене и това ми стига.Благодаря на Бог,че ни помага.Колкото,толкова.Само да сме живи и здрави,всички хора по света.Пък,ние си знаем,че ще се разтиляме,според чергата си.

Изображение

Ето такава.Само,че нашата е небесносин металик.

Момичета,много ви обичам и от сърце ви благодаря за подкрепата ви.Докато ви четях,така се разплаках,че стреснах дъщеря ми.Благодаря,че ви има и сте тук,заедно с мен.
Обичам ви!
Бъдете здрави,Вие,и семействата ви.


Спокойна нощ!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср сеп 12, 2012 4:36 am

429846_397496543649417_1511168893_n.jpg
ДОБРО СЕПТЕМВРИЙСКО УТРО ПРИЯТЕЛИ
ИСТИНСКИЯТ СМИСЪЛ НА ЖИВОТА СЕ КРИЕ В МАЛКИТЕ РАДОСТИ И СПОДЕЛЕНИ МИГОВЕ!~
Две капки нежност,стрък надежда,най-чудното вълшебство сътвори,коктейла обич нека ни зарежда!
Точно днес бъди радостен!Точно днес очаквай най-доброто!Точно днес обичай всичко съществуващо!
Точно днес работи усърдно!Бъдете усмихнати и щастливи!Точно днес бъди Благодарен за всичко, което получаваш!
:heart: :music: :sun: :heart: :music: :sun:
Нинка със здраве да си ползвате колата,
желая ви безаварийно каране :thumup: :thumbsup:

А дано вече има развитие по здравословният ти проблем,
пиши какво е станало с изследванията успех всичко да е наред
най-после дано се реши проблема.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 12, 2012 7:15 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/YbNfwJreCFY[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, ранобуднице мила, отдавна сигурно си на работа вече - да е лек и спорен деня ти :thumup:

Нинка, честито ново возило :clap: За вас си е новичко, както и при всички нас, които караме и се возим в такива коли :roll: Нека я ползвате със здраве и безаварийно и да ви служи безотказно :D Чудесно е, че най-накрая си попаднала на свестни и съвестни лекари - дано ти направят необходимите изследвания и да проведат успешно лечение. От сърце ти го желая - достатъчно много изстрада вече :hug: :hug: :hug:

Ето че свърши кафепаузата ми - отлитам да се трудя :wink:

На всички вас желая спорен и усмихнат ден - толкова е красиво навън :sun: :sun: :sun: :rainbow: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср сеп 12, 2012 7:30 am

Добро утро мили момичета :hug:
Бони, Ивка, благодаря за кафенцата и хубавите пожелания :love:
Ивка, наистина иди на лекар! Ние каквото и да ти кажем, просто ще бъде един съвет, а диагнозата ще я постави лекар :hug:
Дано да е нещо инцидентно, да не е сериозно :thumup:
Нинка, дано най-после се намери разрешение на твоя проблем! Желая ти го от сърце :hug: :hug: :hug:
Сядам и аз на кафенце с вас :coffee:
Изображение
Хубав ден мили момичета, изпълнен с усмивки и приятни емоции! :sun: :sun: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср сеп 12, 2012 7:41 am

Пак пропуснах нещо :ooppss:
Нинка, честита нова кола! Всички караме такива коли (такива са ни възможностите - за нас са нови) :hug:
Да си я ползвате със здраве! Желая ви безаварийно шофиране :thumbsup:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » ср сеп 12, 2012 8:04 am

Нинка,радвам се че най -накрая има светлинка в тунела.Много се радвам от това което си написала за вниманието и грижите ,който са положили за теб.Дано това да сложи край на мъките ти,стискам палци :thumbsup:
Честита,нова кола :clap:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 12, 2012 8:10 am

Добро утро :D
Хайде и от мен по едно малко кафенце
Изображение
Нинка, честита придобивка, безаварийно каране, пълен резервоар и нормална газ :clap: Много и красиви места да посетите!
Иве, и аз съм с високо кръвно, придобито в служебни обстоятелства, бях с горно 180, но с бонбоните :wink: които ми изписаха вече е в нормите, е гледам уж да съм и по-спокойна ама....
Хубав и ведър ден, радвам се, че ви има :heart: :hug: :heart:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Manuela85
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 75
Регистриран на: чет ное 17, 2011 2:33 pm
:: 67 рецепти от Manuela85
:: 158 снимки от Manuela85

Мнение от Manuela85 » ср сеп 12, 2012 9:20 am

:) Добро утро,момичета,имам малко свободно време и реших да пиша :D :D Ninka71,много се радвам,че си започнала изследвания,дано ти поставят диагноза и да се излекуваш възможно най бързо!Приятен и спокоен ден на всички!
Los tres mejores doctores del mundo son:Dr.Dieta,Dr.Tranquilidad y Dr.Alegria

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср сеп 12, 2012 1:49 pm

Привет,мили мои сладуранки,днес почувствах,че сме като истинско семейство -страдаме с болката на някоя от нас, радостни и щастливи,когато някоя е успяла в нещо или има нова придобивка,обичам ви много милички :heart:


Заключена