Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » пон сеп 17, 2012 4:41 pm

Добър следобед, мили момичета!Честит имен ден,Вяра здраве и щастие ти желая,БОНИ,да ти е жив и здрав Людмил,хубаво име,не толкова срещано,бъдете щастливи всички в къщи!!! :love: След близо месец отсъствие ето ме и мен на хоризонта....Прекарах чудесно в Бг.,всеки ден бе пълен,сякаш е последен....много умора,много километри и мноооого спомени....Привет на всички и много целувки за БОНИ,МАГИ,МАМИ,АНИ,ИВКА,ДИДУРАНА,НИНКА.....При мен е една ,бомбардирана обстановка ,върнахме се и 6 куфара,очакват пране,гладене и подреждане,съвпадна и с началото на учебната година.....така,че разбирате за какво става въпрос ...но здраве да е всичко ще си дойде на место.... :yee: :yee: Иначе много и смесени чувства и впечатления,много лъскави витрини и много мизерия ,и естествено един народ,който независимо,че толкова години се бори,отново стои гордо....и продължава ...Чудя се как се живее при тия цени,как успяват хората,защото София не е България и нещата в провинцията стоят по -различен начин...скъп живот и ниски заплати и пенсии,извинявам се,че споделям всичко това,но ми стана много мъчно....когато си далеч всичко изглежда огромна планина.Майка ми разправя,че хората са свикнали да живеят по този начин,не ,че не искат да са по-спокойни,но така е сега и се успокояват вече доста години,че ще дойдат по-добри години....Дано и тук са зле нещата и един Бог знае какво ни очаква...но въпроса е да сме оптимисти и да гледаме напред.."Животът е труден,понякога лош,години,усилни години....но ти не бъди с живота на нож ,обичай го ,вярвай му сине...",един стих,мисля,че е на Д.Дамянов,който е актуален,по-вече днес,отколкото когато е написан...Радвам се,че съм отново сред Вас,радвам се,че Ви има,мили ВЕСЕЛУШКИ!!! :


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон сеп 17, 2012 7:19 pm

Йоанка, Дианка, благодаря ви милички от сърце за хубавите пожелания
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 17, 2012 7:38 pm

:clap: Дианка, добре дошла сред нас миличка, много се радвам,че си била при близките си, а що се отнася до нашата мила родна картинка,уви, така стоят нещата за жалост на отрудените бедни българи, но.....това е тема,която няма край. :eeek: Пожелавам ти бързо да се адаптираш към ежедневието и да си винаги с нас :winkiss: :giflo1: :heart:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон сеп 17, 2012 9:36 pm

Мили момичета, Наталка, Нинка, Йоанка, Дианка, благодаря ви :giflo2: :giflo2: :giflo2: :hug: :hug: :hug: - радвам се че ви има и винаги можем да споделим празниците и делниците си :love:

Дианка, добре си се завърнала :hug: Времето ти е било запълнено изцяло тук и сигурно не си имала възможност да свършиш всичко набелязано. Надявам се при някое следващо идване да се видим на живо, а това е възможно и в Skype - стига да искаме :wink:
Колкото до нашата действителност - за съжаление на живо си видяла нещата :eeek: За 23 г не може да се каже, че са се случили много хубави неща. Има доста добри, но и мнооого неприятни :confused: А когато става така, обикновено горчивия привкус винаги го има и в повечето случаи разваля добрите впечатления :thinking: Но ... както гласи една стара мъдрост на Хераклит - Πάντα χωρεῖ καὶ οὐδὲν μένει /Панта рей/ - Всичко тече и нищо не остава и Не можеш да влезеш два пъти в една и съща (вода на) река.

Спокойна нощ на всички :night: :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт сеп 18, 2012 7:15 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/IR7NYDEOqcI[/youtube]

Добро утро :)

Приятно хладно е навън и настроението е леко минорно :wink:
Времето лети ... идва есен ... и някак неусетно от сега започвам лекичко да си мисля за ... Коледа :roll:

Хубав и усмихнат ден приятели Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

magi12311
началник печка
началник печка
Мнения: 190
Регистриран на: нед авг 15, 2010 5:52 pm

Мнение от magi12311 » вт сеп 18, 2012 7:26 am

Добро утро и от мен момичета :coffee: Набързо с кафето и да ставам ,че работа .......... колкото искаш.Диана радвам се че си тук .Ноември си заминаваме за Пловдив и по сегашни сметки зимата ще я изкараме там.Ти си доиде с 6 куфара а ,аз с толкова си тръгвам :nono: Ужас как ще товаря пак колата, то камион да беше............. :thinking: На всички празнували да пожелая на патерица да са живи и здрави,много усмивки и любов.Пожелавам ви прекрасен ден.Дидурана днес има рожден ден .да е жива и здрава :gift: :cake:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт сеп 18, 2012 7:47 am

Добро утро! :chef:
Сядам и аз с кафенцето при вас :coffee:
Дианка, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, късмет, бъди щастлива и обичана!
НАЗДРАВЕ И ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
:music: :cake: :celebrate:
Изображение
ХУБАВ ДЕН МИЛИЧКИ :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт сеп 18, 2012 8:16 am

Добро утро, мили момичета, пия :coffee: и действам по задачи :-D :giflo2: :sun:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт сеп 18, 2012 8:22 am

ДИАНКА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН :giflo1: :gift: :winkiss:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт сеп 18, 2012 8:57 am

Дианка, честит рожден ден!

Вярвай в трудните моменти, смей се когато тъжиш.
Лесно е глава да отпуснеш, трудно е да победиш.
Живота казват е игра, в която все някой побеждава.
Ако наистина е така, да победиш ти пожелавам!

Изображение
Хубав ден, веселушки :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена