Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет сеп 21, 2012 6:20 pm

Ивка, така ме съблазни със тая прекрасна торта и :coffee: ,а за текста нямам думи, много си жизнена,позитивна,човек от който лъха много живот и оптимизъм,сърдечно ти благодаря за което, сутрин,чета първо твоите пожелания и послания към всички, невероятна си, мила Ивка :giflo1: :winkiss:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 21, 2012 6:37 pm

ИВКА, знаеш ли нещо за Дидка, изведнъж изчезна,скайпа й също не е на линия, това момиче ми липсва, дано всичко е ОК при нея :thumup: Приятна и с много настроение вечер :thumbsup: :giflo2: :winkiss:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет сеп 21, 2012 7:19 pm

Добър вечер,момичета!!!БОНИ,допада ми много стила ти когато поднасяш кафето,романтично,пък нека си вали навън...Съжалявам много,че не успяхме да се запознаем отблизо ,веднъж отскочихме до Варна,беше първите дни и едни от най-големите жеги,които въобще съм усетила някога в БГ,вървяхме доста из морската градина,делфинариума,в един момент нямах сила вече ,а брат ми настояваше да разгледаме още забележителности,купих си 300 гр.?! сладолед ,някакъв на килограм -чудесен с горски плодове,но ...и 300 гр. само за да продължа направо се скапахме от жега ,и сладоледа наистина ми вдигна адреналина и отново по разходки .Дъщеря ми остана очарована,каза ми ,че колкото и да е коствало всичко си е заслужавало,защото удоволствието от изживяването е несравнимо ...това и желаех.Тогава се замислих,че можехме да се срещнем,но видях,че Русе не е съвсем близо...Както еи да е тази година плановете ни се объркаха и почивката бе много по-малко от заплануваното,и всичко по-сгъстено,да се надяваме,че догодина живот и здраве,ще имам по-вече време за всичко и всички. :) МАМИ,толкова си добра винаги мислиш за всички ,трогна ме загрижеността ти за Дидка,аз също се притеснявам,защото неизвестността те кара да мислиш какво ли не?!Дано всичко да е о.к.На всички приятна вечер и един ,чудесен уикенд, бъдете здрави !!! :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 21, 2012 7:45 pm

Дианка, много ти благодаря за милите думи,радвам за пребиваването във Варна -важното е,че и ти и детето сте останали доволни, а Варна е един невероятно красив и магнетичен град - аз лично много го харесвам :thumbsup: .Хубава вечер, мила :giflo2: :winkiss: :night:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет сеп 21, 2012 7:47 pm

Здравейте момичета :)
Кате :hug:
Миленка75,се завърна :clap:
липсваше ми, радвам се,че всичко при тебе е добре ,
а и Веси се чувства добре в новото училище успех и желая!
Кате,Дианка
Дидка е добре в момента няма нет,към 28 се надява да има
поздрави на всички, каза,че много и липсваме :)

Ние тази вечер ще ходим на гости,на много близки наши приятели,
но май все по-рядко се събираме :( ,
което ме навява на мисълта,че все някой на някъде е зает и забързан,но
май живота ни направи такива,както и да е стига съм филосотвала
нека ви пожелая
Красива, романтична и вълнуваща
вечер на всички!!!
57957_10151041759961957_2002558852_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 21, 2012 8:49 pm

ИВКА, много ти благодаря :winkiss: :giflo2: :heart: :winkiss:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет сеп 21, 2012 10:38 pm

Привет по късна доба :)

Миленка, ДОБРЕ ДОШЛА :hug: :hug: :hug:
Всяко хубаво нещо все някога свършва - както и лятото, и отпуската :wink: Но затова пък ни остават толкова хубави спомени и очакване за нови приключения на следващата почивка :roll: Много се радвам че успешно започнахте в новото училище и на Веси й харесва. Децата по-бързо от нас се приспособяват към промените. А щом и учителката има подход към тях - всичко ще бъде ОК :thumup:

Ивка, добре че ни светна за Дидката, че и аз бях започнала сериозно да се тревожа :thinking:
Дианка, да сме живи и здрави - ще се видим :) Радвам се че сте си изкарали добре тук и на дъщеричката ти й е харесало. Нека обикне родната земя и да я приема като своя :heart:

Кате, Нинка, Йоана, Верче, Наталка, :hug: :hug: :hug:

На всички желая спокойна нощ и хубав уикенд :night: :rainbow: :sun: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет сеп 21, 2012 10:43 pm

Ивка, :heart: ! Тук срещам такава топлота и разбиране, че чак не мога да се нарадвам на вашето приятелство. Съжалявам, че не можахме да се видим като беше във Варна, но следващия път задължително трябва да си организираме една среща.
Кате, и теб те чакам с нетърпение, дано да ви се отвори път кам нашия град. Съгласна съм с теб, че е много хубав, (въпреки неуредиците му напоследък :wink: ).
Желая ви спокойна и красива нощ!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет сеп 21, 2012 10:47 pm

Бони, каква телепатия! По едно и също време влизаме тук! Много ми липсваше твоят положителен старт на деня. Утре със сигурност ще си изпия кафето на фона твоите мелодии :D !

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб сеп 22, 2012 6:56 am

Добро утро :)

Честит Ден на Независимостта! Честит Празник България! Честит празник на всички българи по целия свят и у нас. Бъдете живи и здрави Изображение

Днес и Слънчо ще се усмихне - личи си от сутринта :sun:

Хайде днес да изпием кафето си тук - на сбогуване с лятото и в началото на есента:

Изображение
Изображение

[youtube]http://youtu.be/tv6l1LaP-yo[/youtube]

Хубав празничен ден на всички и много усмивки :giflo2: :giflo2: :giflo2: :rainbow: :sun:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена