Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от i4eto3421 » пет окт 12, 2012 8:52 am

Didurana аз съм замразявала във форми за лед, месо с малко бульонче.После слагам при врящите зеленчуци и пюрирам.Няма никаква разлика във вкуса.Това е моето мнение и аз така съм правила.Започнах със зеленчуковите пюрета и чак след това се запознахме със сладкият вкус на плодовите :) .Ще си намеря любимата тетрадка и ще се постарая когато имам време да споделям рецепти.
Може да направиш и по големи количества/пр.4-5 бурканчета/с готово пюре,стерилизираш и държиш в хладилника.


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет окт 12, 2012 12:02 pm

sutre[na zakuska stilno.jpg
Привет, :chef: !!Благодаря,Ви за пожеланията.Тенджерите в колекцията ми са доста,дори и чеиза на щерка ми,която е 11,5 г. е готов,но моралното удовлетворение и тръпката са неповторими.Благодаря ! ДИДКА,тук при нас няма ,а и никога не е имало детски кухни и винаги съм приготвяла сама всичко.По принцип винаги за 2,а зимата за 3 дни,никога не съм замразявала,но не смятам,че ще е проблем,щом нямаш нужното време,миличка.МАМИ,много си добричка и мноооого позитивна,НАТАЛКА,радвам се за теб,аз винаги обръщам внимание ,доколкото мога на здравето и най-важното е да мислим положително,защото чета ,че много от заболяванията ,зависят от самите нас,така,чЕ ГОРЕ ГЛАВАТА!!! :love: Благодарности в края на седмицата за ИВКА за нежните стихове<които щедро ни дарява ,и то всеки ден първа ,хем ранобудна и винаги оптимистиЧно настроена!!!
wallpaper_1186-4.jpg
Лек и успеШен петъЧен ден!!! :) :) : БОНИ,къде си <мила,виждаш ли като свикнеш с някого как се чувства даже за малко време липсата му. :love: Надявам се<Че си добре и просто нямаш възможност да се включиш :) :)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет окт 12, 2012 1:39 pm

Привет, весели :chef:
Днес нямах време за кафе, до сега търчах по борси, но ега ще си почина малко в компанията ви, подасям следобедното кафе
Изображение
Сега ще се захвана с един бидон, който иска да го напълна с туршия, по-късно и вечерята ще сложа.
Трогната съм от вниманието към мен, обичам ви всички :giflo1: :giflo2: :heart: :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет окт 12, 2012 2:11 pm

Мила Дианка,винаги се чувствам прекрасно, когато ми пишеш,въздействаш ми по особен начин - толкова си сърдечна и мила има толкова топлина в думите ти - благодаря ти от сърце мила, благодаря, ти си истинско съкровище и достоен за обич човек.Пожелавам ти прекрасен ден. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug:


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет окт 12, 2012 3:10 pm

Здравейте!
Благодаря ви за доброто настроение, което създавате с вашите поздрави и стихове!
Наталка, ние с теб тези дни отново ще правим едно и също - този път и мен ме чакат камби и карфиол за туршия, но ще се захващам с тях утре, че днес вече стана късно, а и искам мъжката част от семейството също да се включи :wink: .
Дидка, Кате, хубаво е когато човек намира приятели, пък макар и виртуално.
Сега кухнята ме зове, така че ви оставям и ви пожелавам приятна петъчна вечер!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 12, 2012 10:23 pm

Иче,много ти благодаря за бързия и точен отговор :giflo1: .
Дианка,то времето е основно за него,защото ако сготвя по-бързо ,по-бързо ще излезем навън.Все навън иска.Носи ми обувките си :D ,и това ако не е намек :wink: :D .
Ивка,мила,сина ти сигурно си е дошъл,знам ,че си щастлива с любимите хора у дома.Нека все да е така!
Лека вечер,мили момичета!Супер е човек да си контактува с вас!Усещането е страхотно!До утре!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб окт 13, 2012 7:21 am

Добро утро Приятели!
Пожелавам ви прекрасен и Благословен почивен ден,
изпълнен до максимум с усмивки и радост!
Събудете се с аромат на кафе,разтворете копнеещи длани и вземете от деня всичко красиво,
което той с готовност поднася!
Уикенда ни ще е толкова добър,колкото сами си го направим!
Пожелавам Ви голяма доза Късмет,Любов и безброй щастливи и релаксиращи мигове!
292771_481967241836615_386705492_n.jpg
Дидка, много си права всички са тук и съм щастлива :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб окт 13, 2012 7:54 am

Добро утро
Изображение
Нека денят ви премине с много положителни емоции :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб окт 13, 2012 9:13 am

Добро утро,прекрасни!Ивка,голяяяяма красота и вкусотия!Добро утро,Русовелка,мерси за кафенцето.Момичета,какво ще се прави днес? :thinking: То е ясно за нас,че ще се излиза,но още не е ясна посоката.... :) А вие как ще прекарате деня?Приготвила съм чай и кафе,знам че ще се посъберем сутринта на кафе.Какво да ви сипя?

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб окт 13, 2012 9:51 am

Добро утро,веселушки :D
Хайде и аз с кафето :coffee:
Изображение
Днес поемаме с още 2 семейства към гората, намислили сме пикник сред природата за уйкенда. Мъжете пазаруваха и уж те ще готвят :wink: ама ще видим :D
Хубави почивни дни, хубави мисли и хубави емоции да имате, мили момичета :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена