Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » вт окт 23, 2012 7:04 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/C1rkJ-4Jvr8[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, мило момиче, благодаря за кафето :coffee:
И аз пийвам моето с една динамична песничка и си тактувам с крак - може и един танц да завъртя и ето ти готова сутрешна гимнастика :wink:

Как сте девойки ? Вчера голямо затишие тук - обадете се :tongue:

Хубав и цветен ден на всички - есента е толкова красива, да й се насладим Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт окт 23, 2012 7:09 am

Добро утро,приятен ден!
Ивка,пак си първа смяна,дано да е лека и приятна !

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт окт 23, 2012 9:02 am

Добро утро, мили момичета :)

Тази нощ не съм спала, боли ме крака и само се въртях... :roll: ... Затова и станах още по нощите, и вече съм готова с шетането.
Да ви се похваля, че от снощи имаме интернет, най-после, най-после, най-после... :clap:
Сега ще мога без страх да гледам из нета каквото и колкото искам, без опасения, че ще се изчерпа лимита на стика и после ще зарежда по 5 минути един сайт....

Благодаря на ранобудните за кафето и музиката :love:

От мен един есенен букет за вас :giflo1:

Приятен ден на всички ви, ползотворен и усмихнат!

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

lu.peltekova
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: вт апр 03, 2012 6:46 pm

Мнение от lu.peltekova » вт окт 23, 2012 10:41 am

Добро утро мили момичета :coffee:
Днес ще готва прясно зеле с пилешко защото съм на лекции и няма да имам време за по виртоозно развихряне в кухнята..
Лек,спокоен и успешен ден мили домакини :chef: :chef: :sun:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 23, 2012 2:03 pm

Привет, мили момичета, виждам,всички сте добре,дано така мине и денят ви - успешен и спокоен. :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug: :music: :music: :music: :giflo2:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт окт 23, 2012 6:59 pm

23904_415292401871885_707847303_n.jpg
Мили приятели, желая ви разкошна вечер,
много радостни и споделени моменти!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » вт окт 23, 2012 8:02 pm

Здравейте момичета!
Ех,човек,като се завърти във водовъртежа на ежедневието и не остава време,дори за едно "здравей".
Дните се нижат като броеница,а служебните и домашни задължения не стихват и дори се множат и времето,което трябва,да си е само за мене,вече липсва.
Искам,от сърце,да поздравя,всички,които са имали повод за празнуване,през последните няколко дни.
Изображение
Изображение
Бъдете здрави,усмихнати души,весели сърца и щастливи дни!

Приятна вечeр,на всички!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт окт 23, 2012 8:19 pm

romant.ve4er.jpeg
Добър вечер,Веселушки!Благодаря Ви за пожеланията! :) Тия дни при мен бе оживено ,весело и пълно с хора....не такива,които идват по задължение,а с хора,които ме обичат и мислят за мен. :love: Изключително удоволствие,тук по именните дни не се кани и в къщата ти идват и звънят ,всички ,естествено като домакиня бях подготвена,защото никога не можеш да предвидиш кой ще дойде.Баща ми ме бе разправял,че някога и в БГ. е било така...някога....Днес,и тук и навсякъде всичко е различно,отдалечено....много различно.И така ,малко за протокола бях приготвила баклава,която успя няколко часа да се намира в хладилника ,докато малкия ми син я приземи успешно,събирах парчета баклава,йенско стъкло и мнооого сироп. :eeek: добре,че бях приготвила и една,чудно ухаеща шоколадова торта и някак се поуспокоих след инцидента с баклавата....че ще успея да почерпя и с домано приготвен сладкиш,иначе от магазина всеки може да почерпи.Днес,говорих с АНИ /лейди ЛАНА/ поздравява всички и при първа възможност ще се включи,има малък проблем с компютъра.На всички желая лека и спокойна вечер!!!

lu.peltekova
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 7
Регистриран на: вт апр 03, 2012 6:46 pm

Мнение от lu.peltekova » вт окт 23, 2012 8:54 pm

здравейте мили момичета :tongue: Лека и спокойна нощ :sleep: :sleep: :sleep:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт окт 23, 2012 11:17 pm

Здравейте!
Тези дни пак ме завъртя водовъртежът на служебните и домашните задължения. Макар и да е само вторник, се чувствам вече почти изтощена. Вчера цял ден тичах от работа до вкъщи и обратно. Часовете ми са така разпределени, че имам прозорец от четири часа - нито да остана там, нито да са прибера, че трябва пак да тичам обратно. Все пак избрах втория вариант, за да мога да взема и детето от училище. Нахраних я, дадох си наставленията за домашните и пак хукнах.
Днес пък цял ден се занимавах с реденето на туршия. Уж нямаше да правим втори път, но мъжът ми намерил зеленчуците на изгодни цени и се изкушил. Е, поне сега сме осигурени със салатка до лятото :wink: . Останаха ми едни камби, които утре ще мисля какво да ги правя.
Дианка, ти направо ме разсмя с тази твоя баклава :hihi: ! Е, поне ще запомниш празника си и след време ще се сещаш с усмивка за разсипания сироп. Права си, че преди време и в България на имен ден не се канеше, но за съжаление времената вече така се измениха, че всеки се е затворил в черупката си и мисли само за своето оцеляване. Спомням си от моите детски години как родителите ми се събираха почти всяка вечер със съседите си на сладка приказка. Всеки слагаше на масата каквото има и се веселяха без да се свиват и да мислят зя утрешните проблеми. А сега детето ми дори не познава всички живеещи в блока :( . Радвай се, че все още има хора край теб, които те уважават и се сещат за теб на твоя ден! Ако се чуеш пак с Ани поздрави я от мен. Аз имам само българския й номер и разчитам единствено на "срещите" ни тук и в скайп.
Желая ви лека нощ и успешен утрешен ден!


Заключена