Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от gigi.2000 » нед окт 28, 2012 10:16 pm

Здравейте, весели момичета! Много време мина, откакто за последно писах тук, но времето не ми достига. Иначе периодично прочитам
какво се случва тук. Знам, че има нови момичета, на които казвам добре дошли-това място е като дом за всяка от нас, вярвам, че ще
се чувствате прекрасно тук. На всички, които са имали поводи за празнуване пожелавам здраве, топлота, любов и мечти. За себе си и
моето ежедневие ще разкажа, когато имам повече време, сега само ще кажа, че любимата ми работа ми се изплъзва от ръцете въпреки,
че влагам максимума от себе си :cry: . Хубавото е, че вкъщи всичко е наред, влюбена съм в семейството си както винаги досега. Миналата
седмица успях да спася дъщеричката си от ангина с изварения компрес-изключителна съм доволна от това :yee: ! Между другото дъщеря
ми вече е в първи клас, справя се добре без никаква помощ от моя страна-и от това съм много доволна :clap: . Сега е мой ред да почерпя,
защото синът ми Георги вчера навърши 12 години-нека ми е здрав, спокоен и весел, и дано Бог ми даде сили, мъдрост и търпение, за да
преминем успешно през предстоящото ни премеждие-пубертета!

Изображение
Изображение

Желая ви спокойна нощ!
Изображение


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед окт 28, 2012 11:06 pm

Ах ти,Иве,къде се загуби!?Моля те,влизай по-често тук.Липсваш ми много.И аз нямам много свободно време,но времето,което съм тук,макар и малко,изпълва душата ми.Научавам много и черпя вдъхновение от всяко момиче.

А,на твоето пораснало вече момченце,от сърце,му пожелавам,да е здрав,умен,амбициозен и целеусремен,за да може по-леко да премине през бурята на пубертета,за който толкова се тревожи мама. :winkiss: :winkiss: :winkiss:

ИзображениеИзображениеИзображение

И за мама,с най-искренни чувства и много целувки.
Изображение

Поздрави на цялото семейство.
Бъдете,много,много щастливи!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон окт 29, 2012 6:42 am

Добро утро мили :chef:
Иве, честит рожден ден на момченцето ти! Нека ти е жив и здрав, да бъде щастлив и късметлия, да премине успешно през "трудната възраст", да не създава проблеми на мама :celebrate: :celebrate: :celebrate: :cake: :cake: :cake:
Да пием по едно :coffee:
Изображение
Приятен ден и успешна нова работна седмица :thumup: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон окт 29, 2012 6:54 am

Добро утро момичета
Ползотворна и усмихната седмица ви желая
Има ли желаещи за кафенце
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон окт 29, 2012 6:56 am

3463_496292067072469_1204219041_n.jpg
Добро утро, слънчеви хора!
Сядам с моето кафе при Вяра,каня и вас :)
Добро утро, усмихнат понеделник!
Добре дошла нова седмица! Бъдете здрави и щастливи! Бъдете оптимисти!
Рано сутринта прочетох, че тази седмица e подвластна
на Слънцето, а това означава много щастие, добро
настроение, успех и късмет.
Усмихнете се, отворете душата и сърцето си,
и се насладете на чудесния ден, който вече започна!

Танче,тук съм заедно ще си пием :coffee:
Иве,честит рожден ден на синът ти!
Нека е здрав и много щастлив!!!
:celebrate: :happybd: :celebrate:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон окт 29, 2012 7:24 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/aiMoY-B-K9w[/youtube]

Добро утро :)

Благодаря на всички момичета за кафенцата :coffee: Моето го пия почти на екс, прочетох всичко, но нямам време за коментар :roll: Вчера бяхме на село при мама, потрудихме се доста и доста се изморихме. Милите ми родители остаряват бавно, неусетно почти и вече си им личи. Затова и повече се нуждаят от нашата помощ. Нека са ни живи и здрави, а ние ще се грижим за тях, както те за нас :love:

Ивелинка, ДА ВИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕТО - НЕКА УСПЯВА В ЖИВОТА СИ, А ДРУГОТО НЕ ГО МИСЛИ - ВСИЧКИ МИНАВАТ ПРЕЗ НЕГО

Изображение

за мама:

Изображение

Хубав дъждовен ден на всички :music: :rain: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » пон окт 29, 2012 8:35 am

Минавам набързо да ви кажа добро утро и успешна седмица!
Хайде на кафе! :coffee:
Честито Иве на порасналото ти момче да е живо и здраво, мноого да ви радва и да се гордеете с него! :gift:
Дано днес усмивките са повече, за компенсация на мрачното и дъждовно време!

tanima
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 3
Регистриран на: чет окт 25, 2012 10:29 am

Мнение от tanima » пон окт 29, 2012 12:54 pm

Добро да е утрото, хубав денят и спорна седмицата на всички вас, топли и усмихнати душички!<3 Благодаря на всички, които радушно ме поздравиха с присъединяването ми към вашата позитивна общност!:) Боже, колко хубава енергия струи от вашите писания! Личи си, че част от вас отдавна сте си дружки тук - браво, страхотни сте!!!
И тъй като тук не е съвсем "анонимен клуб", да ви кажа нещичко за мен!:) Името ми е Таня, от София града съм... Новоизлюпена пенсионерка, усетила сладостта да спиш до късно, да вършиш каквото и колкото искаш...Не искам повече да ходя на работа/поне не все още ;) / - може би защото, излизайки от големия бизнес, бях помляна от нерви, напрежение, отговорности...А сега се чувствам много различно, и ми е добрееее! :yee: Радвам се, че попаднах на този сайт и в ТОЗИ форум!
Обичам поезията, готвя с удоволствие,снимам много, а цветята на вилата са най-приятното ми занимание!
Имам една дъщеря, и едно либе ;)
За сега - толкова...има време!:) А като се науча да слагам и снимки - ще мога да ви доставям наистина удоволствие!
Днес-утре ще видя и как да сложа снимки на нещо сготвенко :)
Отново - ден , изпълнен с хубави преживявания и много-много позитивизъм!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пон окт 29, 2012 12:59 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:


Добро утро, добър ден и от мен :love:

Първо искам да честитя на Ивето рожденика, да ти е жив и здрав, мила, да е щастлив и късметлия.

И за щерката ти те поздравявам, само деца, получили и получаващи обич и похвали, са самостоятелни и уверени в себе си!


Аз мисля, че когато едно дете има рожден ден или изобщо някакъв повод - раждането му, имен ден, прохождане, тръгване на училище и т.н., не е моментът да му се пожелава да радва родителите си и те да могат да се гордеят с него! Това са пожелания към родителите :wink: :) Като чета из фейсбук по снимките на мои приятели: Честит първи рожден ден на сладкия Митко (Ванко, Гошко и т.н.) Да радва много мама и татко! А пожеланието към Митко (Ванко, Гошко) къде е :? И тъй като това и подобни пожелания са много, аз отивам и пиша последна: И мама и татко да радват Митко и той да може да се гордее с тях! :roll: :D :wink:

Милички, радвам се, че всички сте здрави и в добро настроение. Аз днес от сутринта много работа свърших, пак станах около час преди будилника. Чистих в новата къща, чистих и в старата, мих чинии в новата къща, чистих банята в старата, вчера пране не прах, защото ходих и на работа долу в ресторанта, обадиха ми се, че било пълно, дали мога да отида и аз се оставих да ме уговорят ... Прането остана за днес. После трябва да ида оттатък да го пусна. А следобед искам да се срещна с моя приятелка, пак минаха месеци, от както сме се видели за последно... После ще се срещна със сина ми, имаме повод двамата с него :love:

Днес е първия ден на Патрик в новото училище. Аз отдавна не съм писала и затова не съм имала възможност да споделя. Покрай една много, много трудна любов през пролетта, Патрик доста се промени и влоши училищните си постижения. Което имаше за последствие (тъй като беше решаваща година), че не успя да получи квалификацията за гимназията. Това означава, че няма да има матура, т.е. не може да учи във висши учебни заведения. Той беше толкова депресиран, а това още повече го смъкна. Цяло лято прекара в някаква летаргия, изобщо не се погрижи дори за по-нататъшно училище. 2 дни преди началото на новата учебна година, той още нямаше планове къде и дали изобщо да учи. В последния момент, на първия учебен ден, си подаде документите в единственото училище, където още имаше места - търговското училище в Бергиш Гладбах. Училището е с дългогодишна история и с добро реноме, но никак не отговаряше на интересите на сина ми. Освен това то е едногодишно и завършилите го имат търговско образование, но нямат матура и не могат да учат във висши учебни заведения. Патрик започна там без абсолютно никакво желание. Но около 2 седмици след началото той започна с въодушевление да разказва цели уроци. В последствие и учителите му видяха унтереса му и го окуражиха да се опита да премине в по-висшия отдел на същото това търговко училище, т.е 2 години и завършваш с матура. Около 2 месеца след началото на годината абсолютно всички правят един обширен изпит и ученици от долното ниво имат шанса да сменят в по-висшето, а някои ученици от по-висшето отпадат и отиват в по-долното ниво. Патрик се мобилизира, писа изпити по английски, немски, математика и икономическа география, и го приеха. Днес е първия му ден там. Беше доста нервен и не знаеше докога ще са часовете. Разбрали сме се да се обади, когато свърши.
Снощи му е звъняло момичето от злополучната връзка и той беше много, много объркан, за жалост. То не е лошо момичето, напротив, интелигентна и много талантлива поетеса е, но е депресивно и всъщност има спешна нужда от помощ, постоянно е маланхолично и заплашва със самоубийство при най-малкия проблем, а лошото е, че и изпълнява заплахите си. :( :cry: Патрик се беше втурнал да я спасява, връзката им беше една несвършваща трагедия, той спря да се храни, да спи, да учи и не смееше да я остави дори за минута без надзор, от страх, че може отново да си причини нещо... Аз не знаех нищо по него време, само виждах промяната му и бях почти обезумяла от притеснения, можете да си представите да знаеш, че детето ти е на косъм да захвърли цялото си бъдеще... Накрая на учебната година, въпреки че той всячески се опитваше да й докаже обичта си, тя го остави и замина за Ибиса, където семейството й има вила. Той полудя, не можеше да спре да плаче и чак тогава ми разказа цялата история, но да не съм казвала на никого :cry: Аз изчаках няколко седмици, които ми се сториха като години, и тогава се обадих на майката на момичето. Разказах й за опитите на дъщеря й да се прости с живота. Тя много не ми повярва, дори се скарахме, но аз не можех повече да си мълча. Патрик се посъвзе, започна да се нормализира, възвърна си способността да се смее, стана отново безгрижен.
До снощи. Тя му звъняла да му пожелае успех. Била започнала терапия. И Патрик (може би?) започна пак да храни надежда, че тя може би ще оздравее.
Аз сега каво да правя.... :? Как да се държа?
Ей това ме занимава в момента и ви занимавам и вас... Бих се радвала да ме посъветвате....

Приятен ден ви пожелавам! Лек и спорен, усмихнат и безоблачен :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон окт 29, 2012 5:27 pm

:winkiss: :gift: :music: :baloons: :flow2: :baloons: :flow2: :baloons: :flow2: :cake: :celebrate: :celebrate: :celebrate: Привет, мили момичета, от вчера следобяд до сега съм при малката дъщеря -Ина, падна луда игра с малкото котенце Антон - чудя се, от къде толкова неизчерпаема енергия има това детенце,много живо и енергично. ИВЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на твоето момченце - да е жив и здрав, много радост и щастие в живота , да стане добър и достоен човек.РАЛИ, напълно те разбирам и знам,че много ти е трудно - как да процедираш в тая сложна ситуация, случаят е доста деликатен и мисля, че твоето момче само ще вземе правилното решение, вмешателство от твоя страна, би влошило нещата, пожелавам безболезненно разрешаване на сложния казус, кураж мила.ИВЕ, това е за рожденника.


Заключена