Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пон окт 29, 2012 7:48 pm

:winkiss: :giflo1: :winkiss: :music: :night: :hug: :hug: :hug: Привет, мила Таня,искрено се радвам,че си сред нас, стига да искаш -ще бъдем твои приятелки, момичетата тук са много позитивни и винаги готови да дадат рамо да проблем,заболяване или страдание от личен характер - няма да се разочароваш, стига да останеш с нас.Сега имаш възможност за пълен релакс и да направиш ревизийка на дилемата - дали, отново да поработиш, аз лично си останах в къщи и се чувствам прекрасно.Лека и спокойна вечер,Таня.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон окт 29, 2012 9:30 pm

Таня, добре дошла :giflo2: :giflo2: :giflo2: Този форум води до пристрастяване :wink: Със сигурност ще ти хареса - тук е вкусно и уютно :love:

Рали, много внимателно изчетох споделеното с нас. Ти имаш щастието Патрик да сподели с теб преживяванията си макар и след като си изпадала в безброй догадки. Постъпила си много добре като си споделила с майката на девойката. Чудесно е че и Патрик се е съвзел от шока и се е хванал в ръце :thumup: Сега на него му предстои да вземе отговорно решение - мисля че е редно да го оставиш да го вземе сам. Той най-добре ще прецени дали да остане добър приятел на момичето, да му дава съвети и да е съпричастен или да възобнови сърдечната им връзка. През тези месеци сигурно е премислил нещата, преценил е връзката и своите чувства - ако не го е направил и сега не е късно. Но ако искрата я няма, истински чувства не се градят от съжаление или под заплаха. Може би в приятелски разговор /ако той те допуска и изслушва/ можеш да му кажеш примери и общи размисли, а нека той да си направи своите изводи. С една дума "Казвам ти дъще - сещай се снахо" :wink:

Кате, чудесно си изкарала деня си :)

Спокойна нощ на всички и сладки сънища :night: :heart: :wine:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт окт 30, 2012 7:14 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/y6mXACexyYk[/youtube]

Добро утро :)

Снощи последна ви казах "Лека нощ", сега пристигам с кафето :coffee: Не ви ли ухае наоколо ароматно и вкусно :roll:
Днес денят е типично есенен - като за късната есен, мокро, мъгливо и студено. Но ... така ще е само няколко дни и после пак есента ще покаже красотите си :wink:

В очакване на топлото слънчице ви желая спорен и хубав ден. Усмихнете се Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » вт окт 30, 2012 8:11 am

Добро утро!
А то е навъсено и дъждовно, но все пак ви пожелавам:

Изображение

СЪВЕТ ЗА РОДИТЕЛИ

Не съдете децата сурово!
Не натрапвайте своите цели!
Те не искат от Вас наготово
мъдростта на косите Ви бели!
Оставете ги! - Нека се учат
сам-сами по земята да ходят!
Не ги спирайте в никакъв случай!
Днес, покорството не е на мода!
Не ги гледайте с немия укор,
който някога мразехте много!
Не ги стреляйте гневно, от упор,
със родителска, сляпа тревога!
И дискретно, без думи излишни,
ги подкрепяйте с нежното рамо...
Тя, тревогата, нека е скришна!
Любовта си показвайте само!

Румяна Симова


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 30, 2012 8:21 am

:winkiss: :coffee: :winkiss: :flow2: :flow1: :flow2: :music: :hug: :hug: :hug: Добро утро, Бони, Латкова - благодаря ви за кафетата и прекрасната песен на Лени Кравиц.При нас също е мрачно, хпадничко и дъждовно,но това се очаква, все пак сме на прага на зимата, независимо от това, нека не губим настроението си, пожелавам ви го в двойна доза.Прекрасен и спокоен ден на всички момичета.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт окт 30, 2012 8:51 am

63137_397823623619075_77028444_n.jpg
Добро утро :)
Бони,Латкова и Кате
сядам при вас със моето горчиво и ароматно :coffee:
приятно поднесени на фона на една прекрасна песен ще се насладя :)

Запазете детското в себе си и вместо грим, сутрин
слагайте усмивка на лицето си. Толкова малко
енергия се иска за една усмивка, за една прегръдка,
за една добра дума.
Вярвайте в доброто у човека и се научете да виждате скритите неща – не винаги нещата видими за очите са истински.
И накрая, искам да споделя с вас една мисъл:
"Ако някога тичате след щастието и се чудите къде е, спомнете си за човека, който търсил очилата си, а те
били на носа му !"
Успешен, позитивен и щастлив ден ви пожелавам днес!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт окт 30, 2012 9:26 am

Танче,
добре дошла в нашето голямо семейство,
тук ще срещнеш истински приятели :)

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт окт 30, 2012 11:56 am

Здравейте и от мен, милички!

Колко кафета, колко музика и бодрост! Както винаги: влизайки в сайта, все едно се прибирам в моята стая :) Чувството е чудесно!

Латкова, благодаря за стиховете! Чудесни са!
Бони, Кате, благодаря ви за съучастността и за подкрепата! Може би притесненията ми са неосвателни, аз винаги се притеснявам повече от необходимото :roll: Но е успокоително да мога да споделя с вас! Благодаря още веднъж :love: :giflo2:

От мен една малка почерпка, седнете, поемете си дъх и отделете няколко минути за себе си.
Изображение
Изображение


:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
nikoline
началник печка
началник печка
Мнения: 78
Регистриран на: пет фев 18, 2011 11:40 am
:: 2 снимки от nikoline

Мнение от nikoline » вт окт 30, 2012 12:39 pm

Привет и от мен момичета :)
Време е за по едно ранно следобедно кафенце или чайче (кой каквото си избере)
Изображение
Ех Рали, с тези разкошни шоколадови изкушения никога няма да мога да се вталя, но какво пък важното е здраве да има :D

Приятен ден и весело настроение на всички въпреки студа :music:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт окт 30, 2012 2:44 pm

Здравейте мили :chef:
Преди малко се прибрах от работа и сядам при вас. :love:
Таня, добре дошла при нас, тук е чудесно, можеш да споделиш всичко, хората са толкова добри, положително настроени, ще получиш съвет, утеха, пожелание, съпричастност и както каза Бони - форума води до пристрастяване :hug: :hug: :hug:
Рали, много внимателно прочетох това, което си споделила с нас. Толкова е трудно, когато детето ти има проблем. Добре си споделила с майката на момичето, много се радвам, че и Патрик се е съвзел. А сега предстои най-трудното - той да вземе решение как да продължи занапред. Не знам какво да ти кажа, дали да се намесиш, както каза Бони, най добре е с примери да го посъветваш(ако те изслушва). Стискам палци, Рали, да се оправят нещата, но ти си силна жена и ще се справиш :thumup:
На мен днес на работа ми стана зле, получих сърцебиене, прилоша ми, обадих се на личната и отидох в поликлиниката. Измериха ми кръвното - 120 -75, направиха ми ЕКГ - всичко в норма, кръвна захар - в норма 6.0. С една дума, мили момичета - "хапе ме кучето" - така се майтапим при нас. Казаха ми, че е на нервна почва, явно от възрастта(52 г.). Това е от мен за днес - отивам сега са приготвя нещо за довечера :hungry:
Приятен следобед и романтична вечер :night: :wine: :night: :wine:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Заключена