Какво сготвих днес - Октомври '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Jordanka1
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 436
Регистриран на: нед сеп 20, 2009 4:03 pm
:: 4 рецепти от Jordanka1
:: 28 снимки от Jordanka1
Местоположение: Белослав-Варненско

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Jordanka1 » вт окт 30, 2012 4:24 pm

за днес топли сандвичи и макарони за обяд за довечера картофена яхния и зеле салата :wink:


Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт окт 30, 2012 4:53 pm

Здравейте!
А аз няма да готвя :clap: , че са се насъбрали разни манджи и трябва да се изядат. Може да спретна само една зелева салата.
Хубава вечер!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт окт 30, 2012 8:28 pm

Привет!
Тази вечер готви мъжът ми :clap: . Днес купил барбекю. Въпреки студеното време нямаше търпение да си го монтира на терасата и сега пече стекове и наденички. Аз пък си пиша с вас :wink: , кой е като мен!
Желая ви приятна вечер!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 30, 2012 9:08 pm

Миленка,Честито :clap: :thumup:,сега ще имаш повече време,браво на съпруга ти :thumbsup: :serve: :bliz: :flow2: :hug: :flow2: :flow2:


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт окт 30, 2012 9:44 pm

Хей, Миленка, ние с мъжа ти май сме на една вълна, аз доста мислих днес, дали да не запаля огнището, имам едни марокански наденици и мислех да ги гриловам там...Но се отказах, че ми беше скучно да седя сама.

Днес през деня наготвих прясно зеле с домати, сега се пекат пилешки бутчета с много чесън и отделно мароканските карначета, салатата е айсберг с пресни чушки, авокадо и маслини. За Партик: тост Хавай. Ще сядаме след малко на масата :hungry: :yee:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт окт 30, 2012 10:05 pm

:serve: :bliz: :hug: Момичета, пропуснах да се отчета за днес - Супа пиле, паниран кашкавал, салата Айсберг, десерта - сочни ялълки и круши. РАЛИ, моля те, пиши как приготвяш печени бутчета с чесън.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср окт 31, 2012 1:42 am

Здравейте, най-накрая се престраших да ви пиша и аз.Много обичам да глезя семейството си с разни вкусотийки и затова се присъединявам. Вчера бяхме на мързеливи чушки бюрек и овчарска салата десерта мини кексчета. Днес ще направя прясно зеле с пилешко за салата и десерт още не съм решила. Спокоен и весел ден от мен! :) :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср окт 31, 2012 6:40 am

Добре дошла Елена :giflo1: :giflo1: :giflo1: Няма нищо страшно тук - само е вкусно и забавно :cook:

Снощи бяхме на рожден ден и кухнята си почива от мен, но тази вечер ще се готви :)
Мисля да напълня Чушки със сирене и яйца и за да не е само постно, ще изпека Пилешки пържолки на грил тиган. За десерт ще приготвя Печени дюли :serve: Най-добре ми е когато от сутринта менюто е ясно :wink:

Миленка, честито барбекю - да печете най-вкусните неща и да си ги хапвате със здраве :thumup: И ние си купихме преди 2 години, но го ползваме само на село или на Балкана. Струва ми се, че ако го запалим на терасата, после ще трябва да каня съседите на гости :roll:

Хубав ден на всички :sun: :sun: :sun:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср окт 31, 2012 9:57 am

Здравейте!
Бони, права си за съседите, и аз се притеснявам, че сме ги "нахранили" с ароматите :wink: , но като не се перкалява надявам се да няма проблеми.
Нашето меню също е ясно вече - ще готвя леща яхния. За да не е постна към нея има за мезе пушено свинско филе. Ако успея да взема пипер ще го изпека и ще го направя на салата с много лук и магданоз.
Хубав ден!

neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » ср окт 31, 2012 9:58 am

Здравейте
Днес сме на картофки яхния и печени картофи-кой каквото пожелае.Спокоен ден.


Заключена