Празнични менюта

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Pavel
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 908
Регистриран на: нед авг 05, 2007 11:04 am
:: 26 рецепти от Pavel
:: 393 снимки от Pavel
Контакти:

Празнични менюта

Мнение от Pavel » пет ное 02, 2012 4:59 am

Весели Готвачи, време ли е да помислим какво ще има на масата за най-празничното време от годината? :emotshejna:

Според нас - да! :emotshapka: За да помогнем с идеи ви предлагаме тези статии:
Меню за Бъдни Вечер и Меню за Коледа.
В тях ще откриете разнообразни менюта с подбрани рецепти за всеки вкус - традиционни, бързи, богати...


Статията Меню за Нова Година все още я няма... защото Нова Година обикновено се празнува с приятели, затова ще се радваме и вие да се включите с идеи. Съберете вашите менюта за Бъдни Вечер, Коледа или Нова Година и ги напишете тук, а най-интересните ще бъдат включени в статиите :clap: :chef:
Какво готвите обикновено, какво ще е този път... какво ви се е искало да направите като празнично меню - вие сте на ход, НАЧАЛО :hungry:


:elha:
Неви и Павел
Aut viam inveniam aut faciam


biss
любител с ренде
любител с ренде
Мнения: 1
Регистриран на: ср сеп 14, 2011 1:39 am

Мнение от biss » вт ное 06, 2012 5:30 pm

Много благодаря за двете празнични менюта на мен лично много ще ми помогнат,защото всяка година ровя по интернет за да сглобя менюто за бъдни вечер и коледа.Едно предложение направете меню и за нова година.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт ное 06, 2012 6:03 pm

:thumbsup: :winkiss: :giflo1: :winkiss: Много ми допаднаха предложенията за празнични менюта, вече си набелязах няколко, сърдечно ви благодаря.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср ное 07, 2012 11:17 am

Чудесна идея да се направи такава тема! :clap: Много ми харесаха някои от менютата. Повечето рецепти в тях са ми в папка любими, но така ми стоят някак по-подредени. Другата седмица ще имам гости и въпреки, че празниците още са далеч ще използвам някои от вариантите.


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет ное 08, 2012 7:53 am

Здравейте Павел!
Много ми харесаха предложенията за празничната трапеза. Вземам си идея :thumup:
Благодаря много! :)
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » чет ное 08, 2012 8:25 am

Pavel,със сигурност ще се включа в темата ,но малко по нататък ще е основното.За сега със сигурност мога да кажа,че за Бъдни вечер ще има задължителноБъдник от Чипровско и обичаната от менПечена пълнена тиква.
За Нова година се замислих над предложението за празник с приятели,но още е рано за такива планове.

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » съб ное 10, 2012 4:40 pm

Благодаря, Павел, за менютата и положения труд! Отново сме отменени в търсенето, а когато ги виждаме по-отрано ще имаме време да пробваме и отделим това, което най-много ни допада.
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пон ное 19, 2012 2:58 pm

:clap: ! Чудесни менюта! Много ме улеснихте в избора на ястия по празниците.Има доста рецепти които със сигурност ще присъстват на празничните ни трапези! Благодаря! :thumbsup:

mar4ela53
майстор с шприц
майстор с шприц
Мнения: 4
Регистриран на: вт яну 31, 2012 1:03 pm
:: 3 рецепти от mar4ela53
:: 4 снимки от mar4ela53

Мнение от mar4ela53 » пет дек 14, 2012 6:48 pm

:clap: :thumbsup: :hungry: Прекрасни минюта вече успях да набележа някои неща благодаря за идеите

toni_makaroni
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: нед дек 16, 2012 6:00 pm

Мнение от toni_makaroni » нед дек 16, 2012 7:15 pm

Много добри менюта за най-прекрасните празници!Поздравления!!! Ще кажа какво съм решила аз да приготвя за Бъдни вечер. Содена питка с паричка,празнична постна погача,пълнени сухи чушки със зрял боб,постни сърми с праз и ориз в лист от кисело зеле,баница с праз,пълнена тиква със сухи плодове,мед и орехови ядки,баница с ябълка,канела и ориз,варено жито,домашна царска туршия,плодове,греяна ракия,червено вино! Рецептите за ястията са наследени от моята баба, а тя от нейната.... Автентични,обикновени ,но невероятни ! На всички пожелавам успех в кухнята ! :)


Отговори