Какво сготвих днес - Ноември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Re: Какво сготвих днес

Мнение от neli_asneli » вт ное 13, 2012 9:19 am

Добро утро
За днес да се отчета-менюто ще е леща яхния,имаме и от вчерашният паниран заек,така че с това ще приключа за днес.Спокоен ден.


vkusnahapka
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 7
Регистриран на: нед окт 14, 2012 12:17 pm
:: 26 рецепти от vkusnahapka
:: 72 снимки от vkusnahapka

Мнение от vkusnahapka » вт ное 13, 2012 10:28 am

Изображение

Като от кекс превърнах в торта с овесени ядки и банан.Получи се мнохо вкусна и сполучлива торта.Става за деца и хора с алергии,тъй като няма яйца и мляко.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт ное 13, 2012 12:06 pm

Привет и от мен, :chef: !За днес ,снощи изпържих патладжани и пиперки ,приготвих доматен сос и смятам да ги цамбурна вътре...не знам ,кой ще го яде ,но аз със сигурност .Сутринта ,ровейки се из нета намерих и една гъбена крем супа ,която в момента ври .Вчера купих страхотно ,пресни гъбки и трябваше да измисля нещо,по принцип все пълнени ги приготвям ,но днес реших да опитам и супичката.А иначе за днес менюто ни е пържена риба ,нито много едра ,нито много дребна ,но на бг. как се казва ,хващам се ,че нямам и идея.Гарнитурата е един ,черен дребен боб на салата ,също и зелева салата .Малкият ми умира за бобената салата ,при положение,че децата не се възхищават много.много на бобовите ястия ,поне у нас ,но аз съм упорита ,ето ,че му хареса нещо бобово.Смятам да им приготвя и една палачинка на фурна или много ,интересен пай с ябълки.....засега е идея ,но до довечера имам доста време .ЕЛЕНА , не е толкова сложно точенето ,според мен ,иска се тренинг ,да се ушлайфа човек .Ако те интересува ,мога да ти предложа рецепта ,когато спи народа ,ако не си изморена .... :chef: грабваш точилката. :) Лек и слънчев ден! :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт ное 13, 2012 12:22 pm

Здравейте :) ,
ние днес ще сме на зелен кисел домат,
супа топчета,пак по поръчка на дъщеря ми днес
кус-кус със сирене и захар,има още дроб и кебапчета
само довечера скъпият ще ги метне на скарата,
а за десерт ябълки.
Хубав слънчев ден!!!!


Потребителски аватар
Buterka
чирак с черпак
чирак с черпак
Мнения: 20
Регистриран на: ср окт 03, 2012 3:01 pm
:: 1 снимки от Buterka

Мнение от Buterka » вт ное 13, 2012 12:43 pm

Привет и от мен работливки
Да ви се похваля, от дете правя този кекс http://www.receptite.com/рецепта/кекс-с ... ли-боровец, само че без вафлите де
и резултата винги е бил отличен, докато с мъжа ми не си купихме нова-наша си печка!
Всичко приключи с мойте хубави кексове, но до снощи :yee: :clap: :yee:
Най-накрая, след почти 4год. й хванах цаката :D :D :D (на печката де)
Дано и при следващата погача тази технология, която приложих снощи даде добър резултат. :thumup:
Успешен и много вкусен ден на всички :thumbsup:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт ное 13, 2012 1:03 pm

Вчера два пъти правих мойшавена, и двата пъти я хвърлих...Ще разкажа в провалите, какви ги вършех....После опекох един лешников сиропиран сладкиш. За вечеря на момчетата направих капелини с песто дженовезе. Аз вчера карах на сладкиш :ooppss: нервите ми имаха нужда от храна :wink:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт ное 13, 2012 8:30 pm

:cook: :serve: :bliz: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: Привет, мила МИША,така ще те наричам,защото те смятам за приятелка, името ти е прекрасно - МАРИНА. БУТЕРКА,звучи много всусно,но и опасно калорично,а така обичам изделия от бутер тесто, но....ЕЛИ, почти всеки ден имаме еднакво меню,ето днес - Кренвирши с кашкавал на фурна, Сърдити картофи,салата свежа,десерта - плодове.Хубава вечер.

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » вт ное 13, 2012 9:27 pm

Е-хе!Добър вечер!Вкусно и оживено е тук!Браво на всички работливи и неуморни готвачи!
У нас днес по предложение на дъщерята имаше печена наденица, салатата - червено цвекло с моркови, десертът - плодове - нар и ябълки.
Успешен и усмихнат нов ден! :)
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

gigi79
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 14
Регистриран на: нед фев 19, 2012 6:10 pm

Мнение от gigi79 » вт ное 13, 2012 9:38 pm

Привет весели готвачи!Моето меню днес е зеленчукова супичка,кюфтета с доматен сос и бисквитена торта .
P1020682.JPG

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср ное 14, 2012 1:47 am

Привет весели :chef: в този късен час.dianakatou,много ще се радвам ако ми дадеш рецептата,имам огромно желание да се науча. Скоро едно приятелско семейство ми подариха точилка явно беше намек да взема да се науча най после да точа.mami48,отдавна се каня и аз да направя тези картофки,но все се чудя дали са вкусни.А за еднаквото почти меню :thumbsup:. Вече вчера приготвих грах яхния с картофи и пилешко и така любимото на моя мъж руло стефани. За десерт бисквитки с течен шоколад и биричка.Спокойна нощ и слънчев ден нищо,че е ноември :) :) :)


Заключена