Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » съб ное 17, 2012 12:03 pm

Рали, и аз се разплаках от умиление - толкова много се радвам за теб, за осъществяващата ти се мечта, за огромното сърце на Филип :love: Бъдете много щастливи :heart: , нека пътуването ви е леко и безпроблемно :thumup: , а срещата с приятелката ти - БЕЗКРАЕН ПРАЗНИК :music: :dancing: :hug:

Наталка, пишем заедно :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » съб ное 17, 2012 12:36 pm

Здравейте весели :chef: 1
Вече е време за обяд, затова ви черпя, просто така без повод ( кафето вече сте го изпили )
Изображение
останах възхитена от майсторството на ръката сътворила това.
Все още се подава от време навреме ноемвврийското слънце.
Дано е лек и спорен денят ви! :giflo2:

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » съб ное 17, 2012 12:55 pm

Рали, твоето щастие топли и моето сърце! Това са миговете, за които би трябвало да живеем, да ги сътворяваме при всяка възможност, и да ни топлят, когато изпаднем в униние. Пожелавам ти да се насладиш с цялата си душа на предстоящото събитие... И един безкраен живот, за да се наслаждаваш на любовта на прекрасния си съпруг, и да го даряваш с твоята :love: .

Казвам "здрасти" на всички веселячета, и изчезвам на пазар, да заведа на фризьор децата, и после да яхвам метлата в къщи. По-късно ще се включа отново, за да споделя за страхотния уикенд миналата седмица :love:
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 17, 2012 2:05 pm

Ето ме и мене :)
когато видя форумът ни пълен много се радвам
почти всички сме тук :thumup:
Рали,радвам се за тебе и това което е направил Филип
бъдете много щастливи :heart:
ще чакаме разказа ти когато се върнеш и снимки.
Днес излизах ме с дъщеря ми по магазини,ей така просто да се пошматкаме
безцелно,а сега ме чака кухнята,пералнята и ютията.
Хубав следобед!!!!


chaneva
мераклия с бъркалка
мераклия с бъркалка
Мнения: 3
Регистриран на: чет ное 15, 2012 8:40 pm
:: 1 рецепти от chaneva
:: 1 снимки от chaneva

Мнение от chaneva » съб ное 17, 2012 3:38 pm

здравеите ето ме и мен . искам дави пожелая приятен следобяд и дави :) почерба с кафенце :coffee:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » съб ное 17, 2012 4:00 pm

Време е за кафенце
Изображение
Аз ще пия малко по-късничко, че мъжа ми има още малко работа, а без компания е скучно.

Рали, най-сърдечно ти пожелавам дълги щастливи години и безкрай приятни емоции :heart: . Дано повече хора имат възможността да получат и дадат такава обич.
И аз с нетърпение ще чакам разказа ти (въпреки че съм ходила там)- разказваш толкова увлекателно, а и най- вълнуващото е, че това пътуване е детска мечта.
По този повод се сетих да споделя, че когато бях на 18г (при приемането ми в университета) си направих един списък с желания, които искам да постигна в живота. Носих листа винаги в портмонето, но не му обръщах внимание до раждането на първото ми дете. Оградих половината желания като безмислени и добавих нови. После отново прибрах листчето в портмонето. Оцветявах сбъднатите желания и пак го прибирах. Преди около месец добавих и нови мечти :)

Целувки на всички :winkiss: :giflo2: :hug:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб ное 17, 2012 5:33 pm

Здравейте!
Присъединявам се към вашата компания в късния следобед.
Днес трябваше да имам гости, но ми се обадиха да ми кажат, че са болни, така че ми отпадна голямото готвене, което бях планувала и си дадох малко време за себе си - поработих върху моите неща и сега отварям сайта, за да си почина с вас. Утре пак ме чака чистене и гладене. Трябва да извадя и зимните дрехи, че вече стана доста студено. Не знам как е при вас, но на мен времето все не ми стига!
Ани, много се радвам, че отново си тук и можем да си пием кафето заедно :winkiss:! Домъчня ми за теб!
Ивка, със сигурност сте си прекарали добре с дъщеря ти. Ние тази разходка по магазините я направихме вчера и доста се забавлявахме. Детето реши, че без баща й е много по-спокойно :wink: , защото можем да се спрем пред всяка витрина и да влезем където си поискаме без да има кой да ни кара да бързаме и да се дразни, че се шляем безцелно.
Рали, пожелавам ти да си направите страхотна екскурзия, която да помниш дълго време!Хубаво е човек да може да осъществи мечтите, а когато това става с помощта на любим човек споменът от преживяното е още по-скъп!
Дидка, въпреки че сега ти е трудно, сигурна съм, че след време ще се сещаш с умиление за тези моменти. Дано само детето да не се мъчи много и по-бързо да избият зъбките.
Желая ви приятна и спокойна съботна вечер!

Потребителски аватар
nikoline
началник печка
началник печка
Мнения: 78
Регистриран на: пет фев 18, 2011 11:40 am
:: 2 снимки от nikoline

Мнение от nikoline » съб ное 17, 2012 5:40 pm

Хайде и аз да се присъединя за следобедно :coffee: в приятна компания :)

Макар и със закъснение искам да поздравя всички които са имали повод да празнуват.
На всички които все още се радват на хубаво време и намерят свободна минутка пожелавам приятна разходка. А на всички които са се отдали на домакинстване, пожелавам да ви спори :)

Ех Рали, и аз се разчувствах като прочетох за жеста на съпруга ти. Страшно много се радвам за теб и че ще можеш да осъществиш мечтата си. Пожелавам ти много емоционална среща с твоята приятелка и незабравими мигове заедно в Барселона. Аз също ще чакам с нетърпение снимки от пътуването ( това като ли ще е идеална възможност да използваш новата си придобивка) :D

Ани, накара ме да се усмихна наистина широко, страхотно ми хареса твоята едея за списък с желания :giflo2:

Сега нека скромно да ви почерпя за здравето на моето майче , което днес има рожден ден. Дано още дълги години е с нас и в хубави и в лоши моменти. За съжаление и малко се натъжавам, защото сме далеч и по такива поводи не можем да празнуваме заедно, но се опитвам да се успокоявам, че най-важното е да сме живи и здрави.
022763602.jpg
c.jpeg

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб ное 17, 2012 6:54 pm

nikoline, честит рожден на мама! Да е жива и здрава дълги години! :flow1: :flow2: :flow1: :podaryk:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 17, 2012 7:28 pm

Изображение

nikoline, ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА МИЛОТО ТИ МАЙЧЕ - НЕКА Е ЖИВА И ЗДРАВА, МАКАР И НА РАЗСТОЯНИЕ ЕДИН ТЕЛЕФОНЕН ЗВЪН НЕКА ДЪЛГИ ГОДИНИ ТИ Е ПОДКРЕПА И ОПОРА :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :heart: :heart: :wine:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена