Какво сготвих днес - Ноември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от mami48 » нед ное 18, 2012 7:57 am

Привет, весели :chef: ,днес ще сготвя - Супа пиле със зеленчуци,Спанак с булгур и ориз на фурна,десерта - пресни плодове и печени с мед и канела - ябълки,круши и дюли.Успешен и весел ден. :cook: :serve: :bliz: :music: :sun: :music:


neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » нед ное 18, 2012 9:02 am

Здравейте,днес вече сготвих яхния от грах,направих си подготовката за пилешки хапки в бекон,направих и чеснов сос,ще омеся содена питка,а за десерт баница с газирана вода.Приятен почивен ден.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед ное 18, 2012 9:32 am

Добро утро , :chef: Първо да не пропусна ЕЛИ,да ти е здрава дъщеричката и само да ви радва .Наистина е трудно ,но всичко е преброено във време и в един момент всички ще сте заедно,желая ви го от сърце! И така вчера:Печен св.бут в хартия,картофено пюре, и салата от варено червено цвекло.Отделно приготвих и част от свинския бут със зеле в гювеча ( за мен,друг не го яде :yee: )Днес,телешко в доматен сос с критараки на фурна и доста пармезан (това всички го ядат :D )АНИ,аз макар и късно снощи приготвих един ванилен пудинг с 2 листчета желатин и обилен карамелен топинг,в форма за кекс ,силиконова и идеята ми бе днес ,на обяд да го обърна и поднеса .Но,уви някой през нощта е посетил хладилника и доста го е подкарал :hungry: Мисълта ми бе за твоето руло ,както тее посъветвала и БОНИ,или маслен крем +мармалад ,или само мармалад и пудра захар или течен шоколад,пудинга ми бе като консистенция супер,реже се аз това и целях ,но за руло ...не го препоръчвам ,ще ти се обадя . :love: Лек и усмихнат ,неделен ден! :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед ное 18, 2012 5:00 pm

Здравейте и от мен весели :chef: ,
днес ние сме на салата от ряпа с моркови и зелева салата с моркови,
пиле в гювечка с картофи и гъби,
замесила съм питка,която в момента втасва,
тя ще е със масло и сирене,има и кървавица и суджук за мезе,
а десерта е козунак със шоколад.
Всичко това гарнирано със чашка домашна ракия и
хубаво домашно червено :wine:
Приятна неделна вечер!!!!


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед ное 18, 2012 10:30 pm

Здравейте :)

Аз днес по обяд правих палачинки, всеки си ги яде както намери за добре - кой със сладко, кой със солено :)

За вечеря направих Паста с пилешко филе в сметанов сос. Десертът е помело. Лека вечер!

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
sissil
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 62
Регистриран на: ср ное 04, 2009 6:41 pm
:: 5 рецепти от sissil
:: 26 снимки от sissil
Местоположение: Alb.( Valencia) España

Мнение от sissil » нед ное 18, 2012 10:53 pm

elena13677, lady_LANA, Makaweli, nicoline :yee: Благодаря ви моного май това ще правя. :chef:
Изображение

gigi79
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 14
Регистриран на: нед фев 19, 2012 6:10 pm

Мнение от gigi79 » нед ное 18, 2012 11:16 pm

Днес сготвих супа с телешка кайма и картофи,грах яхния и божествен тиквеник. :hungry: :sleep:

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пон ное 19, 2012 1:26 am

Здравейте милички :chef:. Благодаря ви, момичета за прекрасните пожелания. Ето дойде и мойто време да поседна след като малчо заспа и храната за обяд на мъжът ми е приготвена за работа утре. Почистих и хайде на отчет.Днес бяхме на свинско с картофи и прибавих и чушка и се получи страхотна гозба :hungry: ,изпържих и патладжан с чесън и кисело мляко.Десерта беше мъфини с банани и шоколад.Спокойна нощ и успешна нова седмица :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон ное 19, 2012 8:06 am

Привет весели :chef:, днес няма да готвя,имаме доста храна,десерта ще е плодове.Весел ден,момичета. :winkiss: :music: :winkiss: :flow2: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2:

neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » пон ное 19, 2012 8:24 am

Здравейте ,сварих макарони за закуска,снощи направих класиката за нашето семейство-сладкиш с галета,иначе имаме от вчерашната храна.Успешен ден.


Заключена