Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб ное 17, 2012 8:35 pm

:winkiss: :giflo1: :winkiss: ,Привет милички, сега се прибирам и бързам да ви видя -NIKOLINE, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на скъпата ти майка - да ви е жива и здрава,много щастливи мигове с вас,нека животът ви бъде един безкраен празник - :gift: :gift: :cake: :happybd: :baloons: :celebrate: :baloons: .РАЛИ, толкова се зарадвах за теб,браво на ФИЛИП, страхотен жест - дано винаги да сте така внимателни и щастливи :hug: :hug: :hug:.АНИ,продължавай да пишеш своите желатия и мечти - винаги стават чудеса, а при теб задължително ще дойдат.Хубава вечер, мили приятелки. :winkiss: :music: :night: :music: :winkiss:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 17, 2012 10:06 pm

Ани,желая ти да се сбъднат желанията ти от списъка!Липсваше ми много!
Николине,да е жива и здрава майка ти!
Рали,много се радвам за теб!Браво на съпруга ти!Но знам и че ти си го заслужила това уважение,любов и накрая........ пътуване!Давам на Зарко хомеопатични,понякога панадол,мажа с гел,ще се справим.Той е моето съкровище.Баща му също е специален за мен,въпреки всичко.
Може да пропускам нещо да напиша,някого да поздравя,но накрая на деня :yawn:
Лека и спокойна нощ на всички!
Ивка,радвам се ,че всички сте си в къщи!Знам колко е хубаво!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед ное 18, 2012 5:26 am

198299_476027902435900_29609177_n.jpg
Добро утро :)
Хубав ден, изпъстрен с малки чудеса!
Бъдете усмихнати и щастливи, и не забравяйте:
Чудесата се случват мигновено!
Бъдете готови и ги очаквайте!
Аз ви пожелавам весели и приятни часове на отмора днес!

NIKOLENE, нека майчето ти е здрава и щастлива!
Дидка :giflo2: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 18, 2012 7:43 am

Добро утро,мили момичета,ИВКА,радвам се първа да пийна :coffee: с теб,рано си станала, сигурно започва кулинарния маратон,както и да е прекрасен ден ти пожелавам.Утрото при нас е приятно, според прогнозата - ще бъде слънчево :clap: , дано и при всички вас е така, по -важно е в душите и сърцата ви да е ведро и усмихнато, пожелавам ви го от сърце :winkiss: :heart: :winkiss:.Весел и усмихнат ден на всички. :giflo2: :sun: :giflo2: :music: :music: :music: :hug:


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед ное 18, 2012 7:55 am

Добро утро мили :chef:
Ивка, Кате, благодаря за :coffee:
Рали, направо ми потекоха сълзи като четях твоя пост, пожелавам ви приятни изживявания в Барселона :hug: :hug: :hug:
Николине, честит рожден ден на майчето :podaryk: Обичайте се и си помагайте :love:
Сега сядам с вас на :coffee:
Изображение
Хубава неделя :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед ное 18, 2012 8:18 am

Здравейте момичета Два дни ме нямаше Не съм чела нищо от писането през това време Довечера ще имам малко време и ще чета пропуснато
Надявам се при вас всичко да е наред Приятен и слънчев ден ви желая :sun: :sun: :sun: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед ное 18, 2012 8:58 am

Добро утро на всички :)
Прекрасен неделен ден ви пожелавам :sun: :music: :heart:

Изображение
Изображение
Николина, с малко закъснение, но от сърце желая здраве на майка ти- дълги години да е с вас и да се радвате на взаимно уважение и обич:)
Изображение

малко да се посмеете
[youtube]http://youtu.be/hE3HdcdZAxQ[/youtube]
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед ное 18, 2012 9:28 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/nlt-nmZoJV4[/youtube]

Добро утро :)

Колко сте ранобудни в неделния ден :) Ивка, Кате, Верче, rusowelka51, Ани, благодаря за поканата и прекрасните пожелания :coffee: Пия второто кафе с вас - тъкмо седнах с първото и една приятелка ми писа в скайп, после смених водата на боба, прострях прането и ето ме тук :wink: Да изпием кафето пред топлата камина в тихия домашен уют, в спокойния неделен ден - МЕЧТА :love:
Сутринта тук е леко мъгливо, дано поне малко слънчице се покаже към обед. Вчера целия ден беше мрачен :roll:
Дидка, думите ти ме карат да мисля, че има светлинка в тунела - защо не опитате при теб, щом като в неговия дом е такава ситуацията :thinking: Ти си знаеш :roll:

Отивам да се правя на работна, не че има кой да ме види - мъжа ми пак е на работа, но тя все мен чака :eeek:

Спокоен и красив неделен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед ное 18, 2012 10:10 am

Добро утро,на всички ранобудни веселушки!
kafe sutrin kraj moreto.jpg
РАЛИ, нека всеки ден от живота ти е пълен с подобни изненади ,трогна ме и ФИЛИП и единственото,което мога да ви пожелая е да прекарате чудесно , а ние разбира се ще очакваме с нетърпение да разгледаме какво е запечатала във фокуса "красавицата".АНИ,много си ми романтична .....все още прибавяш и оцветяваш желания...аз вярвам ,че нещо ,когато човек наистина го желае силно ,в един момент се случва. :love: НИНКА,да ти е жива и здрава мами ,нека дълги години е с вас,пък и отдалеч ,и аз съм така ,само да са здрави ,мили са ни !
wallpaper_2146-6.jpg
Това е за теб ,миличка! БОНИ,точно там ,пред камината искам да съм и аз ,топло и уютно ,с горещо кафе и хубава компания :love: При нас слънчево и времето все още не ни дава знак ,че идва Коледа ,дори и децата не са ми споменали да смъкнем елхата,...иначе всяка година към края на ноември сме готови.Лек и спокоен ,неделен ден на всички!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед ное 18, 2012 11:45 am

Добро утро на всички мили, красиви душички тук!

Дано всички ваши пожелания се сбъднат и денят е чудесен за всички нас!

Тук е дъждовно, сиво в сиво, затова още със ставането запалих свещи, малки лампи, къщата ухае на кафе :coffee: и аз се протягам тук на дивана :D . Но след малко ще дойдат момчетата да довършат мазилката, аз трябва да сляза да помагам в ресторанта, а в паузите - пак прането... :roll:

На Наталка, Бони, Ивелинка (Джиджи), Ивка, Ани, Миленка, Нинка, Катето, Дидка, Вярка и Дианка - много ви благодаря за пожеланията относно Барселона!

Нинка, да е жива и здрава майчето ти!

Дидка, дано скоро да отмине безсъницата ви :)

Танче, къде беше два дни?

Сега ви оставям с пожелание за един чудесен, озарен от красиви чувства неделен ден!

Изображение

Изображение

Целувки :) :love:
www.facebook.com/artandhobby


Заключена