Какво сготвих днес - Ноември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Re: Какво сготвих днес

Мнение от neli_asneli » вт ное 20, 2012 11:52 am

Здравейте :chef:
Днес приготвих телешки пържоли,картофена салата,а за десерт икономичен кекс.Чао.


Потребителски аватар
Buterka
чирак с черпак
чирак с черпак
Мнения: 20
Регистриран на: ср окт 03, 2012 3:01 pm
:: 1 снимки от Buterka

Мнение от Buterka » вт ное 20, 2012 12:01 pm

ЕЕЕЕ Кате,
какво да направя като макар и неродена още, това девойче си има собствено мнение зА всичко :yee:
И такаааааа, да ви се похваля каква салатка импровизирах снощи от скука, че даже и мъжът ми, който не обича много много
майонезени салати я хареса и тя почти свърши :clap:
3 сварени картофки, половин кремвирш(толкова имаше), 3 червени печени чушки, малко царевица и праз, 3к. краставички
и сол, чер пипер, майонеза и 2-3 с.л. к. мляко.Вкусотийката беше голяма да знаете :thumup:
Днес няма да готвя, но ще се поглезя с една бисквитена тортичка. :cake:
Чао от мен и до утре :dancing:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт ное 20, 2012 12:47 pm

Ах,МАМИ бива ли да готвиш свинско със зеле ,а ти ядеш елда .....аз не бих издържала.И аз се храня (опитвам се)правилно ,но когато ми замирише на зеле или пиперено ,или пълнен или печен или ...както и да е не прощавам.Тук ,почти никой не ги яде тия наши манджи и ми липсват ,а наготвя ли ги .....ги изяждам без угризения на съвестта .МиИЛЕНКА75,опитай червеното цвекло ,както си описала с чесън,орехи зелена ябълка настъргании малко зехтин с изцедено кисело мляко ,мен ми е любима салата,може да ви хареса. :) Днес ,правя нашето пастицио
005.JPG
и чизкейк 'Браунис" на АЛИАНА,който току-що извадих от фурнаста ,ухае много много хубаво наоколо....ще сложа и снимки .На всички лек ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт ное 20, 2012 3:23 pm

Мила МАРИНА -МИШЕНЦЕ, импровизираната ти салатка ме заинтригува и тъй като имах под ръка всичко необходимо я спретнах набързо - много е вкусна,съпругът и дъщеря ми я намериха за прекрасна, записах си я и я кръстих САЛАТА МИША,благодаря ти за идеята.Прекрасен следобед и се грижи добре за малката госпожица. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :music: :hug:


Потребителски аватар
Buterka
чирак с черпак
чирак с черпак
Мнения: 20
Регистриран на: ср окт 03, 2012 3:01 pm
:: 1 снимки от Buterka

Мнение от Buterka » вт ное 20, 2012 4:44 pm

Кате,
това е комплимент за мен някой професионалист като теб от този форум да каже,
че е изпробвал моя импровизация :giflo2:
Благодаря.
Дано и аз стигна на вашето ниво някой ден :thumbsup:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт ное 20, 2012 9:05 pm

МИШЕНЦЕ,не само ще стигнеш,но дори ще ни подминеш,щом от нищо нещо спретваш,това значи,че проявяваш креативност и най -важното желание да го направиш.Аз от сърце ти пожелавам безброй успехи :clap: :thumbsup: и съм убедена,че ще се справиш :thumup:.Хубава и спокойна вечер, мила МИША. :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » ср ное 21, 2012 1:08 am

Здравейте весели :chef: .Много вкуснотийки сте сготвили :clap: :hungry: .Днес нищо не съм готвила,събирам багаж.Местим се в друг град и на нова работа,за съжаление тук работата свърши.Откакто дойдох преди 2год в Чехия това осмия град,който сменяме :( .Дано този път е за последно.Хапнахме каквото имаше в хладилника:саламче,майонеза,изпържих само картофки.Спокойна нощ и весел ден!Многооо още работа ме чака утре! :yawn:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср ное 21, 2012 8:40 am

Мила ЕЛИ,пожелавам ти за последно да се местите,дано намерите едно уютно и постоянно място и да живеете спокойно.Успех мила,ще се подреди всичко,имай търпение :thumbsup:.Момичета, имаме от вчерашното ядене, тая сутрин направих страхотна вита баница с прословутите Одрински кори - наистина са много добри,като домашно точени,баницата стана огромна и вкусна,сега ще направя и Миш-маш с печени чушки,десерта е плодове - грозде,мандарини,круши.Весел и прекрасен ден на всички. :cook: :serve: :bliz: :winkiss: :giflo2: :winkiss: :music: :hug: :music: :hug:

neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » ср ное 21, 2012 9:15 am

Здравейте :chef: Днес сме на шаран 1 печен и 1 пържен.Весел ден. :coffee:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср ное 21, 2012 10:40 am

Здравейте!
Дианка, твоят вариант на салатата ме заитригува. Само не разбрах цвеклото сварено ли е или сурово. Моля те ако можеш пиши, защото мисля тези дни да я пробвам. Аз когато го правя само с чесън, копър и орехи го варя, а като е със зеле и моркови го оставям сурово.
Менюто за довечера ще е шопска салата и Кашкавал с шунка пане.
Приятен ден!


Заключена