Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср ное 21, 2012 11:45 pm

НИНКА,жалко,че работиш в такава среда,това си е живо мъчение,но,такъв ни е манталитета мила - промяна и напредък трудно ще пробият път към позитивното и приятелско отношение,горе главата,бъди това, което си, рано или късно ще се разбере,че си била права.Обичам те НИНКА. РАЛИ, браво на теб, точно така бих постъпила и аз, пожелавам ти лек път и да изкараш много,много добре в Барселона,бъди щастлива мила.


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет ное 22, 2012 4:32 am

533504_422945007771181_1076311530_n.jpg
Добро утро, приятели! :)
Хайде на кафето :coffee:
Усмихнете се на живота :) - най-доброто тепърва предстои!
Мислете за успеха, здравето и щастието, и те ще са спътниците по пътя ви...а вдъхновението ще дойде неочаквано,
трябва само да отворите сърцата си за него
и да го приветствате...
Лек и позитивен ден ви пожелавам днес!

Нинка,горе главата момиче,
за жалост все по често се намират такива хора. :thumup:
Рали,приятно пътуване,очакваме много снимки и разкази :)
Дидка,как е Зарко :?
Кате, днес как си :tongue:
Бони,
хайде качвай хубавите песнички :music:
Наталка,поднасяй ароматните кафенца :sun:
Миленче,нещо все се губиш :giflo1:
Дианка,как я караш :D
Ани,как са децата :giflo2:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет ное 22, 2012 7:15 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/8KhVhCuKMaI[/youtube]

Добро утро Веселушки :)

Ивка, благодаря за кафето - пия моето на бегом :coffee:

Нинка, горе главата - както си писала самата ти - "И това ще мине" :thumup: Важното е че си изказала мнението си, че не си премълчала - от там нататък нека всеки си носи кръста. Нищо не остава да виси в пространството и за всичко си има възмездие, рано или късно :thinking:

Рали, прекрасна разходка до Барселона ви желая, успешно пътуване и много хубави емоции :love:

Прекрасен ден на всички :heart: :sun: :music:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 22, 2012 7:34 am

ИВКА,БОНИ - Добро утро,мили момичета,хайде по :coffee: за старт на деня - дано бъде много успешен,интересен,весел и спокоен за всички,пожелавам ви го от сърце.ИВКА,добре съм мила,ходя всеки ден при малкия АНТОН - в последно време не може без мен,непрекъснато ме търси - добре че сме в един град, за да си помагаме, всичко това ме прави полезна и щастлива.ДИАНКА,НИНКА,РАЛИ,АНИ,МИЛЕНКА,НАТАЛИ,ВЕРЧЕ - прекрасен и незабравим ден ви пожелавам. :winkiss: :music: :winkiss: :hug: :flow2: :flow1: :flow2: :hug:


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет ное 22, 2012 7:52 am

Добро утро мили момичета! :love:
Ивка, Бони, Кате, благодаря за :coffee: и хубавите пожелания :hug: :hug: :hug:
Сядам с вас на :coffee: и ви желая хубав ден, изпълнен с приятни емоции :sun: :music: :heart:
Изображение
Нинка, правилно си постъпила. Сега ще ти се върне спокойствието с времето :)
Рали, желая ти много приятни емоции в Барселона :love: :D
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет ное 22, 2012 8:17 am

Добро утро :D
Ето ме и мен с кафето
Изображение
Нинка, кураж, момиче, то като се разбута помията е страшно, ама не винаги и на всяка цена се търпи човешката лошотия. Вярвам, че ще се справиш в ситуацията, която даже и неприятна може (дано) да отвори очите на когото трябва.
Рали, лек път, очакват те незабравими моменти и красиви преживявания, чакаме те с твоите неповторими пътеписи.
Хубав ден, веселки :chef:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет ное 22, 2012 9:00 am

Сядам и аз на кафе с вас. Днес слънчицето май се опитва да се покаже, дано и настроението ни е такова!
Аз сега се захващам с моето "слънчице" да му помагам за домашните, а на вас пожелавам много усмивки и прекрасен ден!
Рали, лек път и приятно изкарване! Ще те чакаме после да разказваш и показваш снимки :D .
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет ное 22, 2012 9:56 am

Добро утро!
Нинка,моля те не се измъчвай!И няма нищо лошо да си кажеш мнението,да изразиш недоволство,особено щом си и права!Ако ти не се грижиш за себе си,друг няма да го направи!И нищо не задържай за себе си!Откъде на къде!?!?В този вълчи свят трябва да си хищник!По този повод,Миленка миличка,чудесно се разбирам със себе си,не се притеснявай,работата е там,че с острия си език и това,,право куме в очи,, не мога да постигна хармония със
семейството на мъжа ми./част от него/.Преценявам ,че това мое поведение граничи с арогантността,поне така са ми казвали познати и роднини.Но и аз имам отрицателни черти :wink: :D .Нинка,защо не си потърсиш друга работа,макар ,че и там ще има черни овце,защото те са навсякъде.Може би за някого това съм аз :thinking: :thinking: :D :D .К,во да направим....
Слънцето наистина се показа,както каза Миленка и ние след малко хукваме навън.
Приятен ден ,милички!Ивка ,Ани целувам ви!

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » чет ное 22, 2012 10:23 am

Здравейте, съкровища :giflo1:
Днес тук отново е чудесен слънчев ден :sun: Времето е страхотно, дечицата ми- на училище, мъжа ми си намира работа из двора, а ние с малкия се гоним из кухнята :-D Черпя се с вашите кафенца :coffee: , бързам да приключа със задълженията вкъщи и да излезем на двора да поиграем с бебчо :hihi: :dancing:
Мила Рали, няма недоразумение- просто не бях сигурна, че е грък (не съм прочела ако някъде си писала) и разбирам какво точно имаш предвид.
Оставям ви с пожелание за весел ден :dancing: :music: :sun: :winkiss: :wink:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет ное 22, 2012 10:40 am

Мила ДИДКА,не се упреквай - аз също съм доста първосигнална,иска ми се да броя до десет,но къде ти това търпение у мен,много съм емоционална и не спестявам нищо,когато чувствам, че съм права,то погледнато реално идеални хора няма, важното е да се научиш да цениш и уважаваш хората около теб, да можеш да правиш компромиси,но в името на доброто за теб,детето,семейството.ДИДКА,когато изпитваш гняв към някого,постарай се да се поставиш на неговото място - как би се почувствала,как би постъпила и тогава,ако е наложително излей гнева си - така е мила,защото не сме еднакво устроени,има хора и хора, но малко са човеците.Аз лично обичам всякакъв род хора - мрачни, весели,гневни и т.н.,старая се да подържам подобаващо поведение спрямо тях и ми е интересно,ако бяхме всички с еднакъв стереотип,Боже, толкова ще е скучно.Бъди това, което си,защото,колкото човек да се старае извън същноста си,рано или късно собственото АЗ винаги изплува,а това е поза, лицемерие.Прекрасен ден,мила ДИДКА,много целувки за ЗАРКО. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug:


Заключена