Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » нед ное 25, 2012 3:16 pm

Здравейте сладкишчета!

Катенце,Изображениемиличка мами,от все сърце ти пожелавам,да си жива и здрава,още много,много дълги години!Нека,ореолът на щастието и късмета,закриля теб и твоите близки!Дано,Бог,ви дари с още много внуци и правнуци!И много специални поздрави на Митачето!А на малкият принц,безброй целувки! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :gift: :gift: :gift: :hug: :hug: :hug: Изображение
Много те обичам!
Аничка,мила,Честит Имен Ден,на твойта малка принцеса!Изображение
Да е здрава,щастлива и с много късмет!Много целувки,за всички съкровища,в твоят дом!

Ивенце,Изображениеда ви Честита новата кола!Със здраве,да си я ползвате,само за хубави поводи и незабравими спомени!

Дидка,само не се отчайвай миличка,от сърце те моля и от личен опит.По-добре щастливо разведена,отколкото нещастно обвързана!Цени свободата си и това,с което Бог те е дарил!Няма нищо по-ценно на този свят от здравето-имаш ли го-значи,имаш всичко.Щади нервите си.Не се притеснявай за нищо.Когато те боли,погледни в малките очички на Зарко,там е цялото ти щастие,миличка!Не се страхувай,да погледнеш истината и да изправиш,пред твоето "АЗ"! Ти,освен,че си жена и майка,Ти си и Човек!Ти си силна и ще се справиш!Освен това,ти,не си сама!Аз съм с теб!Всъщност,всички сме с теб!И най-ценното е с теб-малкото слънчице!Ако имаш нужда,от какво и да било,пиши ми.Ще направя всичко,за да ти помогна,защото много те обичкам!Целувки и за двамата-много! :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Бони,моето предчувствие онзи ден,не ме е излъгало.Още с отварянето на твоя постинг,разбрах,че има нещо при теб и то не е добро....Много съжалявам,мила.Лека пръст,на женичката.
Мисля си,вече сме толкова обвързани заедно,че дори си предчувстваме житейските радости и проблеми.
Хайде сега,прекрасни мои приятелчета,на едно следобедно неделно кафенце.
Нека,ароматът му,ни потопи,в един безкрайно щастлив,нов свят!
В света-на Любовта!
Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед ное 25, 2012 5:46 pm

Верушка, Нинка, благодаря ви момичета :hug: :hug: :hug: Наистина, макар и виртуално, ние вече се познаваме от доста време и можем да усетим и без много думи настроенията си. Явно вибрираме на еднакви честоти - ОБИЧАМ ВИ, ВСИЧКИ МОМИЧЕТА ТУК :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Сега ви пожелавам спокойна и топла вечер с любимите хора и успешна нова седмица :wine: :heart: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед ное 25, 2012 5:50 pm

Здравейте момичета Ето че и мен ме събори грипа Сега едва седнах в леглото Дано да сте добре Желая ви приятна вечер :music: :music: :music:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед ное 25, 2012 6:08 pm

Добър вечер и от мен! Няма ме 3-4 дни и виждам ,че са случили много и различни неща .....какъвто е и живота ....пъстър! Ние сме болни ,аз и щерка ми ,надявам се да се пооправим скоро и да сме в крак.....Започвам по ред ,ДИДКА на теб ,мило момиче ще ти пиша на лични :) МИЛЕНКА,бъдете здрави и щастието нека никога не напуска дома ви,ИВЕ да ви е честита новата кола и мнооооого километри и щастливи мигове.Мила МАМИ,ами и аз като АНИ ,ще ти честитя днес ,просто зная ,че празнуваш днес.От цялото си сърце и душа ,ти желая преди всичко здраве ,всичко ,което те прави щастлива да е при теб и никога усмивката да не слиза от лицето ти!Бъди все така добра ,всеотдайна ,въобще бъди ,това,което си! :heart: :giflo2: :heart: АНИ , да ти е жива и здрава ЕКАТЕРИНИ ,и пораствайки нека всичко ,което си мечтаеш за твоята госпожица е моето пожелание!Да прекарате чудесно!БОНИ,такъв е живота .....твърд и жесток...Бог да я прости и само с добро да я помните.Много си права ,когато става въпрос за близък и обичан човек ....възрастта е без значение ....просто боли.Лека и пръст,да сте живи и здрави вие,миличка !
wallpaper_1902-1.jpg
Това е за всички празнуващи и празнували от мен ,понеже все още ми е зле ,отивам да си легна ,защото почти се изморих ......извинете ме .Лека вечер на всички ! :love:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 25, 2012 6:21 pm

НИНКА,мое мило момиче,просълзи ме с пожеланията си,ти си чудесна,не напразно те усещам,като моето момиче,благодаря ти мила,обичам те много. :winkiss: :giflo1:.ТАНЧЕ,дръж се мила,дано бързо да се възстановиш,ужасно гадно е,но сега ще минем и през всичко това,пий много чай с мед и лимон,успех :thumbsup:.Приятна и спокойна вечер на всички и знайте - в Димитровград има една жена,която много ви обича. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :music: :night: :music:ДИАНКА,тъкмо привърших и видях,че си писала,благодаря ти от сърце за пожеланията, стана ми неприятно,че сте болнички, вземай мерки бързо да се оправите,липсваш ми тук. :winkiss: :giflo2: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » нед ное 25, 2012 6:41 pm

Ани, честит ви празник! Да ви е здрава Екатерни, усмихната, устремена, упорита и разбира се- щастлива!

Нини, благодаря ти!

Диди и Танче, желая ви бързо да преборите вирусите, и без последствия!Това е за вас, а и за всички, всъщност!
Изображение
А може и греяно винце:
Изображение

Аз сега отивам да поизгладя това онова, после вечеря, и почивка. Мисля да гледам по БТВ "Как да дресираш дракон"
-макар, че съм го гледала, филмът е страхотен.
От мен лека нощ, момичета!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед ное 25, 2012 7:52 pm

Здравейте!
Ние вчера изпратихме мъжа ми на село, а с детето отидохме на гости на майка ми, за това ме нямаше два дни.
Кате, със закъснение честит имен ден, да ти е живо и здраво името, да се радваш на децата и внуците, а те да са по възможност по-често край теб!
Ани, специален поздрав от нас с Весито за Катерина, да расте здраво, весело и щастливо дете и св. Екатерина да я закриля!
Иве, честита ви нова придобивка! Да си я карате със здраве и съвсем скоро да си направите с нея едно чудесно пътешествие!
На болните пожелавам бързо оздравяване, че знам колко тежко минава тази година грипът.
Бони, моите съболезнования за леля ти! Не забравяй, че човек е жив докато е в сърцата на близките си, така че спомняйте си за нея и ще чувствате около себе си нейното присъствие.
Пожелавам на всички ви една спокойна неделна вечер!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » нед ное 25, 2012 8:47 pm

Мили момичета,Танчето и Дианчето,пожелавам ви,бързо оздравяване!
Възстановявайте се,че идат празници и всички ще очакват вашето присъствие
:hungry: :) .

Стъпките на Бога

Изображение

Една нощ сънувах сън…

Разхождах се с Господ по брега на морето, а по небето проблясваха сцени от моя живот.
На всяка от тях имаше два чифта стъпки по пясъка, но за моя изненада забелязах,
че в много случаи, по пътя ми имаше само един чифт стъпки.
Открих, че това се е случвало в най-тежките моменти от моя живот.

Попитах Бога:

- Господи Ти беше казал, че след като веднъж реша да Те следвам, винаги ще ходиш с мен.
А сега установявам, че през най-мъчителните мигове от живота ми, има само един чифт стъпки по моя път.
Не разбирам защо си ме изоставил, когато най силно съм се нуждаел от Теб?

Бог ми отвърна:


- Моe скъпо дете, никога не съм те изоставял в изпитанията. Там където виждаш само един чифт стъпки, Аз те носех на ръце.


С тази притча,ви пожелавам спокойна нощ!
И дано,Господ закриля всички ни!
Изображение

От сърце,ви пожелавам,новата и последна за този месец седмица,да бъде чиста като росата,искряща,като зората,цветна,като дъгата и любяща,като жената!

Е-хе,нещо ме е ударило на рими.Май не съм сядала скоро да пиша,а имам вече доста набелязани темички.
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед ное 25, 2012 9:02 pm

Нинка,благодаря ти!Желая ви който е болен бързо да оздравява!Лека нощ!Отивам да си преточа зелето :eeek: :D ,да видим до Коледа ще стане ли.

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед ное 25, 2012 9:07 pm

Мили дами,
благодаря ви за вниманието, нежността, добрината, за прекрасните пожелания- ще кажа само БЛАГОДАРЯ :winkiss:
Много ми се иска да мога да ви почерпя :serve: в действителност, а не само виртуално. Надявам се някой ден да имам възможността да ви прегърна :hug: Лека нощ ви желая :night: :music: :heart:
Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Заключена