Какво сготвих днес - Ноември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Какво сготвих днес

Мнение от mami48 » нед ное 25, 2012 6:29 pm

:clap: Привет dimi84 -Добре дошла при нас,тук няма да скучаеш,ще научиш много в областа на кулинарията и ще намериш мили и сърдечни приятелки.Моля те,представи се кратко,малко име.Весела и спокойна вечер.


Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » нед ное 25, 2012 6:56 pm

Здравейте, мили мои, :) :chef: !
Кате, Бони, благодаря за загрижеността, нямам много време, но когато вляза в сайта вашето присъствие ме стопля и успокоява.Да сте ми живи и здрави и се така да разпръсквате обич и топлина!
Сега и аз да споделя какво хапнахме днес: сутринта-содени мекички със сирене, лютеница и захар/кой каквото обича/, за обяд имаше зрял боб с кокали, после спретнах и едно свинско със зеле и като за финал с госпожицата направихме арменски сладки, но има и плодове за десерт.След всичките кулинарни упражнения се надявам утре да не готвя, но... :hungry: , гладните ще решат :wink: .
А сега ви желая една прекрасна, изпълнена с положителни емоции седмица!
Забравих:добре дошла на dimi84 в голямото ни семейство, много полезни и вкусни мигове ти пожелавам с нас и най-хубавия готварски сайт!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

gigi79
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 14
Регистриран на: нед фев 19, 2012 6:10 pm

Мнение от gigi79 » нед ное 25, 2012 9:13 pm

Здравейте,Весели готвачи!Почти не ми остава време да пиша,но винаги следя форума.Три дена готвих за моята малка Весела,която е на годинка и два месеца, защото нямаше кухня, както и за таткото,който е нощна смяна.И така:в петък-зеленчукова супа ,пилешки бутчета с картофки на фурна и кифлички.В събота-мусака и плодове-банани,грозде и печени дюли.Неделя-за закуска мекички от готово тесто ,със сирене и без ,обяда-пилешка супа и пържен шаран с картофена салата за гарнитура , а десерта -мляко с ориз и отново както винаги много плодове-банани,грозде,мандарини и нар. :clap: :thumbsup: :yee:

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пон ное 26, 2012 1:04 am

Здравейте весели :chef: .Благодаря момичета дано е наред всичко,че аман от местене.dimi84,добре дошла сред нас.Тук е вкусно и уютно :thumbsup:.gigi79,и моето момченце е на 1г. и 2 месеца може да споделяме много неща за мъничетата :wink: .А сега и днешното меню:за обяд пържени кюфтета и млечна салата а за вечеря пилешки бутчета на фурна за десерт пак вафли.Пак мързеливата днес. :D.Спокойна нощ и прекрасна седмица!


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон ное 26, 2012 7:36 am

Здравейте след дългото лежане отивам да правя палачинки че ги мисля от няколко дни
а за обяд сигурно ще е нещо купено готово че нямам още сили за готвене
Лек ден момичета
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон ное 26, 2012 2:54 pm

Привет весели :chef: днес кухнята отново почива от мен,малката ми дъщеря ИНА сготвила повече храна и ни донесе,ние още не сме се справили със скарата има доста останало ще занеса на съседите - на етажа сме като роднини,уважаваме се много.Ходих по магазини и накупих много плодове - ананас,мандарини,грозде и голямо Помело - за мен,това е най -прекрасната храна.Хубав и спокоен ден. :winkiss: :sun: :winkiss:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон ное 26, 2012 3:03 pm

Здравейте щом е за готвене станах Пържена риба /скумрия/ и картофена салата
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пон ное 26, 2012 11:53 pm

Здравейте мили :chef:.Днес бяхме на миш-маш и родопска баница с фиде. Мъжът ми само дето не си изяде пръстите.Много ни хареса :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: .За десерт течен шоколад.Спокойна нощ.

neli_asneli
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 60
Регистриран на: чет сеп 16, 2010 11:39 am
:: 2 рецепти от neli_asneli
:: 1 снимки от neli_asneli

Мнение от neli_asneli » вт ное 27, 2012 11:11 am

Здравейте от мен
За днес закуската беше прясно мляко и мекички,изпекох риба на фурна, сега пека и картофки,а също така направих кекс с газирана вода/фанта портокал/.Успешен ден.

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » вт ное 27, 2012 11:35 am

Иве, Елена, отделно ли готвите за сладурчетата все още? Моят лакомник е мъничко по-малък, но от доста време се храни заедно с нас- голяма късметлийка съм :) И нямаме никакви задръжки :D :bliz:
Днес ще обядваме :cook: спагети с пармезан (някои с доматен сос, други със сметанов сос), май ще направя и салатка (марули, краставичка, зелен лук). За вечеря ще печем пържоли :serve: , ще изпържа картофки и тиквички, и разбира се отново салатка:) Десерт днес няма да има- ще се задоволим с няколко останали канелени бисквити и плодове (ябълки, мандарини, банани).
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Заключена