Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет ное 29, 2012 7:14 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/7f_HsjpSVaI[/youtube]

Добро утро Прекрасни :chef:

Едно синьо-розово небе наднича през прозореца ми в полумрак и лека полека изсветлява - ще бъде хубав ден :) Очакват се силни ветрове и те сигурно ще развеят есенните листа в бурен танц :dancing:

Как сте милички, готови ли сте за кафето :coffee: Вече е сервирано - кой както го предпочита :serve:

Рали, миналия ден на наши близки приятели се роди внучка - та затова са честитките :love:

Дианка, как си мила - надявам се да отшуми неразположението ти :hug:
Таня, и на теб желая същото :thumup:

На всички ви желая красив есенен ден и много настроение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет ное 29, 2012 7:28 am

Добро утро момичета
Бони прекрасна песен Навява ми такива спомени
Аз съм добре и днес вече ще изляза на обичайната си разходка
А сега да изпием по едно кафе и пак ще си пусна песничката
Изображение
Лек ден на всички
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет ное 29, 2012 8:03 am

Добро утро!Бони,Ивка ,благодаря!Дано е жив и здрав.Малкия снощи се унася и явно добре е прекарало с дядо си и шушне дееееееедо :D .Търси само с кого да играе :clap: :yee: :yee: .
Катето я няма...Русовелка/мила как се казваше?/радвам се че си вече добре и приятна разходка!
Бони,между другото как ми се сяда някъде сред природата....като на твоята маса.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет ное 29, 2012 8:12 am

Добро утро :D
Градът е окъпан от падналата мъгла и сега слънцето изгрява и топли с милувката си хората, денят започва със златни багри. Кафето е готово и сядам с вас
Изображение
Рали, момичетата са казали това което и аз мисля, важното според мен е че ти си напълнила душата си с прекрасни впечатления, които споделени със семейството ще са дълготрайни. Честит рожден ден на братчето тиИзображение
Дидка, честито и на баща ти
Изображение
Момичета, нищо не ни пречи да се срещнем на 16, за уточняване на часа и мястото мисля, че има време.
Хубав и слънчев ден ви желая
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет ное 29, 2012 9:23 am

esen.jpg
Добро утро и от мен,мили :chef: ! БОНИ,благодаря ,много по-добре съм ....ако не си отиде вируса ......аз ще го изгоня :read: ,защото не мога да се чувствам все едно ,че не съм аз :yee: .Аз съм много жив и енергичен човек и затова и когато съм болна ,ми е трудно да съм в леглото,което разбира се е и голяма грешка.Първо да честитяпо реда ВЕРЧЕ ,да ти е живо и здраво момичето и много щастливо!
wallpaper_580-2.jpg
ДИДКА,и твоя татко жив и здрав ,още много години да ви се радва и да е щастлив !
00043.jpg
РАЛИ,първо добре дошла и да ти е живо и здраво братлето ,винаги сплотени и да е пълен с радостни и щастливи мигове дома му!
4erveni rozi +laleta rozovi.jpg
.Радвам се ,че си прекарала добре ,колкото до хората ......наистина се променят ,понеже и аз съм имала подобен случай ,напълно разбирарам как си се почувствала ,добре ,че семейството ти е било с теб. Аз ,също се учудих ,но да хората се променят и то много .....особено ако са далеч. :confused: Вчера нямах реална възможност да съм сред вас,колкото и да имах това желание.Моя близка подготвя парти и просто трябваше да и помогна .Много вкуснотии приготвихме ,обогатих си малко и моя тефтер с рецепти ,и смятам по-лека ,лека да започна да ги пробвам....Ох,и диетата пак настрана..... :ooppss Както и да е ,здрави да сме само .....ами колкото до срещата .....и аз благородно ви завиждам :love: ,но имате ли тая възможност ,осъществете я .В крайна сметка това остава спомените,и хубавите мигове прекарани заедно!МАМИ,предполагам ,че си в Атина и се чудиш към кой остров да поемеш?!Тия дни прогнозите обещават и малко по-бурно море ,така,че внимавайте ,да не се люшкате много ....Аз съм пътувала и при 9-10 бала ,като си представя ,че тръгвайки ,бе 4бала.....и след няколко часа ......просто фантазията ми е бедна да ви опиша какво последва.........РАЛИ ,ти щеше да го опишеш ,моето момиче по твой ,необикновен начин ,както само ти знаеш ,но ......проблема е ,че може би нямаше да се качиш въобще ,както бях и аз преди години ......За сега много целувки от брега на Егейско море .......като слушам прогнозата за времето ,мъжа ми все се шегува ,като казва да слушам и турската прогноза .....Не знам една ,красива гледка е вечер ....уж си в Гърция ,а отсреща съвсем близо е Турция ,толкова осветена ,че ти създава илюзията ,че е на един отскок .и че си там.....отсреща сигуирно си мислят същото и за нас?! Много писах пак ,но .....такава съм сладкодумна .....и има да загарят тенджери......Лек и спокоен ден на всички! :) :) :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет ное 29, 2012 9:25 am

188447_478602605511763_780478447_n.jpg
Ведро и Прекрасно утро Приятели!
Заповядайте на кафе в едни от последните хубави дни,
нека му се насладим заедно приятели :)
Разсъни се и се събуди за щастието!
Както деня се познава по утрото,така и щастието започва с една плаха усмивка!
Просто си пожелай хубав ден!Преоткрий красотата около себе си и посрещни с радост всеки следващ миг от живота си!
Свежест от деня струи изпълва те с порив за Любов!Наслада, сила и мечти с устрем за постигнати мечти!
Отпий и в ритъма му премини!Усмихнат ден Приятели добри!
Бони,,Танче,Дидка и Наталка,Дианка :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет ное 29, 2012 4:27 pm

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
Здравейте, милички!
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:

Първо на Дидка: прочетох аз вчера, че си водила детето при татко си, защото е имал рожден ден. Ама да се сетя да те поздравя??? Не! :ooppss: Толкова съм разсеяна понякога!!! Извини ме, мила, и приеми закъснелия ми поздрав! Да ти е жив и здрав таткото!

Дианка, аз имам да доразказвам от Дания и няма да пристъпя към Барселона, докато не завърша по-старите разкази. Защо го казвам това? Защото от там чака едно подобно преживяване като твоето 10-балово вълнение... А иначе си права, аз не бих се качила :D Точно защото съм била на косъм да потъна, че и с детето ми! От тогава със сигурност от морето ме е страх повече, отколкото от небето :)

Благодаря на всички ви, които взехте отношение за събитията около моята приятелка... За жалост днес имаше продължение. Вчера качих две снимки във фейсбук, на които сме двете с нея. Маркирах я на снимките. Хванати сме в кадър, как тя гледа картата на града, а аз се взирам в катедралата Саграда Фамилия. Още като ни снима моя син, ни показа двете снимки. И тя, и аз бяхме на мнение, че снимките са супер непринудени и готини. Освен това качих на нейната стена нейни снимки, където сме я снимали сама. Снимките са чудесни.
Вчера като качих двете общи снимки за нула време ги харесаха около 25 приятели.
Днес видях, че тя е на линия и чаках да видя, дали ще се обади. И получих съобщения, две на брой. Такива автоматични. От нейно име, но стандартен текст на фейсбук. Гласят долу-горе: Ралица, това е лоша снимка, показвазваща мен. Настоявам да я премахнеш/свалиш. Отнасяше се до двете общи снимки. Направо се смразих...
Цъкнах на снимките и видях, че тя е премахнала маркировките. Толкова ми стана болно. Тогава погледнах какви възможности имам в такъв случай и взех, че промених настройките за лична сфера. Сега снимките могат да бъдат видени от всички, освен от нея. :thumup: След това й изпратих такова автоматично известие за промяната. А после ревнах...Рядко ми е било толкова криво и рядко съм можела с такава готовност да призная, че направих огромна грешка, ценейки я, радвайки се да я видя и инвестирайки значение в това виждане. Жалка история. Грозна история. Човек се учи, докато е жив! Тя да ми се надува, защото била човек на изкуството, да ми говори разни небивалици за кармични уроци, за диалога й с детето в нея, за това, как актьорската й дарба й позволявала да гледа НАД останалите. А пък аз въпреки всичко да я приемам с широко отворено сърце, да й се радвам, да и се усмихвам в лицето и с такава искреност да искам да науча повече за живота й... леле, колко съм недобре.... Още като й казах, че Филип току що е резервирал хотел и че ще се срещнем там, тя стана някак странна. Но аз каквато съм наивна и не подозирам нищо в хората, което не бих изпитала аз, помислих просто, че това е нормална реакция от учудването. А то....
Цял ден съм неспособна да свърша каквото и да било.... от 3 часа един нищо и никакъв крем щях да почвам, а като го почнах, го загорих!
Сега ще се свия на дивана и ще чакам да ми отмине кривото :) :confused:

А пък и тук е едно мрачно, предразполага точно към самосъжаление!
www.facebook.com/artandhobby

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет ное 29, 2012 4:47 pm

Рали мила да знаеш колко съжалявам за тази случка Разбирам те напълно защото съм го преживяла нещо подобно
Знам че много боли Тази болка с времето претъпява но не се забравя Дали филм или някаква случка винаги ми напомня за ония дни
Каквото и да кажа ще ти е трудно, живота продължава Единствения лек е мисълта ти да е запълнена с твоите хора ,да нямаш време да мислиш за случилото се
Бъди силна :thumup: :thumup: :hug: :hug:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет ное 29, 2012 5:55 pm

Ралинка, ти си силно момиче - погледни от страни и трезво. Не ти си за съжаление, а отсрещната страна - за теб срещата е един урок /поредния в живота ти/. Ти изпълни детската си мечта, видя Барселона, заедно със семейството си направи прекрасно пътешествие :love: Наистина, разочароващо е нейното поведение, но за съжаление тя дори не може да разбере какво ти причинява. Явно нацисизма я е завладял напълно и не вижда по-далече от носа си :thinking: Не понасям такива хора и не си струва да си причиняваш болка за подобно поведение.
Аз бих благословила такъв човек с цялата си любов в мислите си и бих направила всичко възможно да го изхвърля от мислите си - опитай и ти :hug:
Не се затваряй в себе си, споделяй мислите си и мечтай за нови приключения. Бъдете здрави и усмихнати цялото ви задружно семейство и това на братчето ти :love:

Девойки мили, на всички без изключение желая топла и прекрасна вечер :rain: :night: :heart:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет ное 29, 2012 6:45 pm

Рали,понякога точно на такъв ,,фон,, оценяваме колко прекрасен човек имаме до себе си,колко сме щастливи и ...все пак,, гнилото ,, трябва да се отстрани,по-добре две приятелки истински,отколкото ....знаеш.Лека нощ,момичета.


Заключена