Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » нед дек 02, 2012 9:31 am

ВЕРЧЕ,добро утро и от мен.Колкото до РАЛИ не само изящество и лукс ,но много желание и обич към това ,което прави МАЙСТОР.Има да ти завиждат много сладкари ,защото това е творчество,а не просто приготвяне на една торта!Здрава да си и все така ,мила РАЛИ!!! :) :) :)


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » нед дек 02, 2012 9:32 am

Добър ден, успешен и спокоен последен месец и весело посрещане на празниците ( които този месец не са малко :wink: ), мили момичета :sun: :flow2: :elha: :zwyncheta: :candle: :emotshapka: :santa: :eleni: :emotshejna: :snejenchovek: :podaryk: :celebrate:
При нас закуската е задължителна, така че сервирам и на вас:)
Изображение
Наслаждавам се на сутрешните ви поздрави, че после ме чака работа.
Поизгубих се малко- работа из къщи, украсяване, занимания с децата, празници и гости, а и един семеен проблем... Както и да е...
Нали живеем с надеждата, че идващите празници ще са по-добри от миналогодишните. Поне за нас (в тази световна криза) идващите дни със сигурност ще са по-добри. За успокоение се замислям за менюто на празниците :)
Ние вчера украсихме вкъщи заедно с децата, остана двора и няколко нещица, които ще извадя по-късно, че малкия юнак не оставя непипнато и недръпнато :hihi:
Бони, песничката е чудесна- спорен ден, мила :giflo1:
Ивка, благодаря ти за винаги оптимистичните пожелания :giflo1:
Дидка, разбира се, че заслужаваш да си здрава, да си щастлива, да си обичана... Дано Коледа ти поднесе очакваното от теб :giflo1:
Верче, хубав ден, мила :giflo1:
Рали, снощи видях тортата- изящна е :clap: :bravo0: . Мъжът ми не вярваше, че е възможно да е торта, докато не му я показах разрязана. Продължавай да радваш очите ни с творенията си :giflo1: . Здраве, щастие и късмет на брат ти :wine:
Дидка, и на теб спорен ден (сега видях, че си писала) :giflo1:
Поднасям по цветенце за всяка с много любов :heart: :winkiss:
Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед дек 02, 2012 9:52 am

Привет, веселки :chef:
Рали,умът ми не побира как ти идват идеите, а после и реализацията им :thinking: Тази торта е произведение на изкуството, личи си че е направена с много обич. Успех на брат ти и това, което символизира тортата да не му липсва :thumbsup:
Сега си допивам кафето в компанията ви
Изображение
Днес ще релаксирам, мъжете ми пак ги няма и ще се поглезя с Вивалди и една книжка :D
Хубав и спокоен ден, момичета :heart: :heart: :heart:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед дек 02, 2012 12:18 pm

Добро утро, милички :)

Наталка, Ани, Дидка, Дианка, Бони, Ивка, Вярка, благодаря ви за похвалите и хубавите думи, но най-много за пожеланията (повторни) за брат ми :) Дано се сбъднат, защото той го заслужава!

Тук снощи падна първия сняг :clap: Валя в разстояние на 4-5 часа, едри парцали. После омекна и към 4 часа сутринта вече се беше разтопил. Аз вчера гледах децата, за да излязат брат ми и Деси. Та към 4 часа се прибирах и доста се разочаровах при вида на мокрите улици и полянки :roll:

Дианка, вярвам ти, че декември ти е любим месец... Уютът и настроението, които свързваме с него, го правят такъв. Аз съм ЗА това, човек да се отдава на настроенията си. Само така можем да ги изживеем. Нокога не гледам, дали някой вече бил украсил или не. Като ме хване желанието и почвам, ето тази година преди близо 3 седмици, а ми се е случвало и изобщо да не украся, а само на бъдни вечер да сложа елха :whistle: Гледат комшиите странно.... ами нека си гледат, браво на тях :thumup:

Искам да ви пожелая, на всички ви, хубав неделен ден! Дано остатъка от уикенда ви е приятен, без стрес и с много топлинка :)
www.facebook.com/artandhobby


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед дек 02, 2012 3:04 pm

Здравейте момичета
От днес съм с нов лаптоп / подарък от децата за празниците/
Забравила съм пароли .. Имам още много неща да възстановявам
Рали нямам думи за тортата как се сещаш за такива нестандартни идеи ,
а и за изпълнението гениално
Момичета радвам се че сте добре
Празниците в Б-я не са малко но тези които идват поне за мен са най-хубави
Другата неделя смятам да украсявам
Да ви почерпя с едно следобедно кафе
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед дек 02, 2012 5:27 pm

Ето ме отново на хоризонта..... :eeek: Реших,че трябва да приготвя едно следобедно кафе и да седна малко ,защото ако се съобразявам с работата ,която ме чака ....трябва въобще да не сядам... ТАНЧЕ,присъединявам се с моето и аз
kafe oreo.jpeg
и пожелавам на всички спокоен следобед.Да ти е честит компютъра и да са здрави децата ти ,винаги загрижени за мама. :) РАЛИ,напълно съм съгласна с теб,и при мен се е случвало ,да наближава Коледа и да не съм украсила ....наистина психиката играе огромна роля върху настроението.Аз почти никога не правя неща,които не желая.....малко съм и инат(малко) :ooppss: ...но тия дни просто малките не ме оставят на мира .Предната година ,не зная точно защо ,но нямах желание и все отлагах....и в един ,хубав ден съпруга ми украси ,заедно с децата ,от мен просто остана в къщи украсата и разбира се да пусна прахосмукачката ,за да събера всички лъскавини. :eek: хвърчащи или полепнали по мебелите....Днес, имам напредък всичко е в хола ,дъщеря ми учи ,че има контролни и иска да е приключила .Аз току-що приключих с готвене ,чистене и бягане по терасите да наблюдавам ,да не завали,че почти е изсъхнало прането :yee: и живот ,и здраве по-късно задружно ще украсим......колкото до гладенето или късно,гледайки телевизия или най-вероятно утре.....Ами разбира се ,ако свърша всичко днес ,утре какво ще правя?! :thinking: Моята баба казваше ,че домакините са най-необлагодетелствани......и не си ли дадеш почивка сама ,не чакай някой да ти я даде.И сега с годините се уверявам,че е така ....всичко с мярка.Колкото до снега в Германия .....чак аз се зарадвах като го прочетох.....сняг не съм виждала 8 години .Да се надяваме ,че и при нас ще побелее ,пък и да не се задържи :love: Миналата година ,една сутрин около 10 часа започнаха да прехвърчат снежинки и директорката прекъсвайки учебния час изкарва всички деца на двора ,представяте си за каква радост става въпрос......и после чакай децата да си съберат мислите и да продължат останалите часове :yee: Сега ви оставям ,защото току-що ме информираха ,че елхата е полуготова.....някога и аз нямах нужното търпение :love: и исках всичко да стане бързо.....но явно се забравя . :) :) :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед дек 02, 2012 7:02 pm

399276_172481676227488_1980775907_n.jpg

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед дек 02, 2012 7:21 pm

Добър вечер и от мен :)

Таня, да ти е честит подаръка и да го ползваш с удоволствие :clap:

Рали, Дианка, браво на вас и Коледния дух, който вече ви е понесъл на крилете си :emotshejna:

Ние днес си ходихме на близкото село - посадихме 2 бадема, че ми бяха дали фиданки, зазимихме водомерната шахта, спряхме външната чешма и напазарувахме на свеки и той денят нали е късичък, бързо свърши :wink: Тук като се върнахме си прибрах мушкатите, че само тях бях оставила до последно навън.

Ани, дано каквото и да ви се е случило, да не е сериозно и бързо да преминава :hug: :hug: :hug:

Наталка, всеки има нужда и от почивка, а ти вчера доста се потруди :thumup:

Катеринка кога ще се връща, знае ли някой :roll:

Нинка, къде се изгуби пак от погледите ни :?

Хайде, аз отивам да сервирам вечерята, а на всички вас желая топла и спокойна вечер и успешна нова седмица :wine: :heart: :night:

Изображение

Ивка, пишем заедно :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед дек 02, 2012 8:50 pm

Момичета , помагайте
Както ви казах възстановявам контакти
Имам проблем с влизането в рецептите имам достъп само до форума
Исках друга парола но и с нея не става
Какъв ли е проблема
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон дек 03, 2012 4:13 am

405092_458243400898590_257346735_n.jpg
Добро утро приятели :)
Кафето ви чака с аромат на зима :D
Времето навън няма значение,когато в душата ти има мир,хармония,любов и светлина!
Тогава времето в теб ще бъде точно такова, каквото искаш!
Да си пожелаем красив и влюбен ден!
Цветове от щастие и късмет да преливат в душите ни!
Красотата е навсякъде около теб щом я виждаш!!
Колко малко е необходимо,за да сме щастливи!
Малките неща правят големите,нека им се насладим!

Танче,със здраве да си ползваш лаптопчето :thumup:
мисля си,че проблемът е в паролата трябва да влезеш,чрез нея
предишната парола,но аз не съм веща в тези неща така предполагам.
Хайде,чао,че пак се отплеснах и ще закъснея за работа :wink:


Заключена