Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » чет дек 06, 2012 5:52 pm

wallpaper_1902-1.jpg
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И ОТ МЕН!НИНКА,жива ,здрава и щастлива!ИВКА,да ти е здрава икъсметлийка дъщеричката ,само радост и щастие да я спохождат,БОНИ ,да ти е жив и здрав съпруга ,да сте щастливи дълги години заедно,радвайки се на снахи,внуци и правнуци! :love: :love: ДИДКА,и на твоя татко предимно здраве и радостни моменти порай Зарко.АНИ,да ти е здрав ЙОРГО и нека вълненията ,както в морето,така и в къщи .....просто липсват .Бъдете щастливи и се радвайте на хубавото си семейство !
pota + cvetia.jpg
Днес,не успях да съм с вас сутринта ,успях да отида на църква ,препълнена от непроходили до едвам крепящи се стари хора,всички с една мисъл и вяра ,за здраве ,по-добър живот и да пази моряците.Ние сме на остров и няма лодка ,кораб или яхта ,в които на почетно място да липсва иконата на Св.Никола и почти във всеки втори дом има поне по един моряк.Да ги пази Св.Никола и здраве за всички празнуващи! От мен приятна вечер и наздраве! :wine: :heart: :music: :wine:


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет дек 06, 2012 6:44 pm

Милички, съвсем набързо влизам, колкото да честитя на всички празнуващи! Живи и здрави да сте, златни момичета, и близките ви, и приятелите ви!

Моят син се е поразболял, нищо особено, но е неустоим...цял ден с него се занимавам, уж голям, а хленчи и мрънка, и недоволничи, и нацупен..... цял ден нерви не ми останаха. Сега отивам в ресторанта. После ако ми остане време, ще ви видя какво правите тук. Ако не - на всички ви желая топла, уютна вечер, с обични хора и много задушевност! Целувки!
:love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love: :love:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » чет дек 06, 2012 10:11 pm

Здравейте, момичета! Минавам набързо да ви прегърна и да ви пожелая честит празник!
Нини, бъди щастлива, миличка!
Ивка и Бони, нека близките ви да са здрави и Бог да е с тях!
На всички моряци, банкери, търговци, рибари, а и на близките им-здраве, любов и късмет!
Ако някого пропускам, да ме прости, моля, и да му е честито!
Наздраве!!!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет дек 06, 2012 11:56 pm

В късната вечер привет и от мен :)

Изображение

Наталка, Таня, Верче, Катя, Мари, Дидка, Миленка, Дианка, Рали, Ивелинка, МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ПРЕКРАСНИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ :hug: :hug: :hug:

Дано всички в семействата си сме щастливи, дано сме здрави и всички около нас са здрави - ОБИЧАМ ВИ И СЕ РАДВАМ НА ВСИЧКО ХУБАВО, КОЕТО ВИ СЕ СЛУЧВА, А СЪЩО СЪМ СЪПРИЧАСТНА И С ВСИЧКО ОСТАНАЛО :love:

Ние току що изпратихме гостите си, отсервирах масата - утре ще мия, а сега ви желая лека нощ и сладки сънища :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет дек 07, 2012 12:15 am

Привет!
Не съм се "обаждала" отдавна. Всеки ден ви следя и преживявам всичко с всички вас, но не бях в настроение да пиша. Забравила съм всички български празници и обичаи. Честит празник на всички именници. Брат ми е един от тях и въпреки, че не живеят в България си спазват българските традиции и обичаи. Макар и късничко ще "сложа" една трапеза в чест на именниците. Специални поздрави за Нинка!
Изображение
Изображение
Бони, да е жив и здрав съпругът ти!
Тази година нещо не ми се вадят коледни украси, въпреки, че имаме едно дръвче в саксия, готово за украса. Снощи приготвих подаръчета за смейството, за което работя (окачили са и за мен коледно чорапче), приготвих и първата празнична торта за училището (днес учителите имаха празненство). За другата събота ще се постарая да приготвя нещо и за нашето празненство в църквата и току-виж ме обзело Коледното настроение :).
Отминалите няколко дни времето беше невероятно топло - 20 градуса и ми се прииска целогодишно да е така. Направих си градинка със зимни растения, т.е. такива, които издържат на студено. Засадихме и първите дръвчета (съществуващите - кои загинаха, кои отсякохме). Прочетох, че и Бони са засадили дръвче и се успокоих, че не е толкова късно. Дано да се прихванат. Нямам търпение да дойде пролетта да ги видя разлистени :).
Чудесно е, че си организирате среща! Забавлявайте се! Весело предпразнично настроение!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет дек 07, 2012 12:32 am

Ивка, мила, извинявай, че съм те пропуснала. С пожелания дъщеря ти да е жива и здрава!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет дек 07, 2012 4:37 am

423062_484099731634719_1442789623_n.jpg
Добро утро приятели :) ,
хайде да пием по кафе,
Наближава Коледа,всички казват,че тогава стават чудеса!
Нека има всеки ден по едно за всички!
Любовта е Силата,която ни държи на Земята живи и стремителни!
Тя осмисля цялото ни Съществуване,с една усмивка, жест и всяко красиво Обичам те!
В природата,Тя непрекъснато ни напомня,колко безгранична и съвършена е Нейната даденост,
учредена със знаците навсякъде около нас!Бъдете Щастливи!
Обичайте и бъдете Обичани!

Ани,Кате,Бони,НаталкаТаня,Вяра,Дидка,Миланка,Дианка,Рали ,Ивелинка и Йоанка,
много благодаря за прекрасните пожелания към дъщеря ми,
всички вие и вашите семейства от здраве да не се отървате.
Благодаря ви момичета :giflo1: : :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :giflo2:
Бони,макар и на патерици да е здрав и всичко лошо да подминава съпругът ти!!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет дек 07, 2012 7:25 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/jsPbHrNIiIk[/youtube]

Добро утро :)

Йоанка, Ивка, БЛАГОДАРЯ ВИ :giflo1: :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: :hug:

Поднасям и аз по кафе и с красивата мелодия ви желая един прекрасен и усмихнат ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 07, 2012 7:54 am

Добро утро,мили приятелки,хайде на :coffee: и да започне денят ни ободряващо и оптимистично.ЙОАНКА,ИВКА,БОНИ :hug: :hug: :hug: - весел и незабравим ден.На всички момичета пожелавам прекрасен и спокоен ден. :winkiss: :music: :winkiss:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет дек 07, 2012 8:05 am

Добро петъчно утро :D
Снощи късничко си легнах, имахме ненадейно гости, приятели дойдоха със салати, риби и тям подобни, и аз метнах шарана във фурната и стана един купон - внезапен, но прекрасен.
Сега да си споделим кафето, и да се разсъним за новия ден, който ни чака
Изображение
Хубав петък, веселушки :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена