Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » нед дек 09, 2012 7:53 pm

Честит Имен Ден, Ани!
Изображение
Верче, Честит Имен Ден на дъщеричката ти!
Изображение
Хубава вечер на всички!


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед дек 09, 2012 9:12 pm

Честит празник на всички ,носещи това хубаво име ! Верче,да ти е жива ,здрава и щастлива ,и късмета да я съпътства навсякъде! С Ани,говорих лично по телефона,да е здрава и щастлива. Да споделя и аз с вас,казват споделената болка е половин болка .......Притеснена съм със съпруга ми ,който влезе по спешност в болница ,изживях една трудна нощ......сега е по-добре ,но нямам точна диагноза и това ме подтиска ....току-що се прибрах от болницата ,децата цял ден по приятели разпръснати ....и реших да седна с вас ,малко да се разсея и да не мисля.....а и децата да не ме гледат притеснена ....Телефона не спира да звъни ,улавям се ,че ме дразни много,а хората се обаждат наистина от загриженост и аз света ми е крив....Говорих преди малко и с нашите в БГ. ,притесних и тях .Майка ми все ме укорява ,че трябва да съм силна и да давам кураж .....а пък то на мен трябвало да се дава .Обясних и ,че през цялото време в болницата съм усмихната ,шегувам се и се опитвам да го окуражавам ,но всичко това после ми идва на голямо нанагорнище ,защото в момента не съм аз ......Ох,да не ви занимавам повече,защото ще ви отегча .Утре ,следкато заведа децата отивам веднага ,дано всичко е наред и по-бързо да си дойдат нещата на место.Дъщеря ми ,миличката се изплаши много и сподели,че винаги на добрите хора се случват лоши неща ,през детския поглед това видя детето.....Днес,на път ми бе църквата СВ.АННА,която е и в нашата енория ,помолих се на път и вярвам,че утре новините ще са по -добри! МИЛЕНКА,искам и теб да поздравя ,да си здрава и щастлива ,и сигурно по-добре от мен ,знаеш колко търпение ви е неоходимо да можете да реализирате високоблагородната ви професия ,да дарявате знание на младите хора ! Защото ,днес младите нямат никаква връзка с нашето поколение преди 20 години .....не че са лоши ,просто всичко е по-различно ,и хората ,и ритъма на живот .....и мирогледа ,и сигурно е и съвсем нормално ......и на тях след двайсетина години всичко ще им се струва както и на нас ,днес .......такъв е живота .....безкрайна еволюция.На всички желая лека,топла и спокойна нощ ......не съм спала много часове ,дано и моята е такава. :heart: :heart: :heart: За всички празнуващи
4erveni rozi +laleta rozovi.jpg
с много обич и най-вече от сърце!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед дек 09, 2012 10:27 pm

Дианка, миличка, дано всичко е наред и нещата дойдат на мястото си със съпруга ти :thumup:
Той май имаше високо кръвно налягане /или се лъжа/. Сега времето при вас е много променливо и може това да му влияе. Тук вече се установи трайно студено, но при смяната на сезоните хората, които са по-чувствителни усещат много осезателно.
Стискам палци, ако мога да съм ти полезна с нещо, пиши на лични без да се притесняваш или ми се обади по скайп :hug: :hug: :hug:
Опитай се да са поспиш и да успокоиш децата :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед дек 09, 2012 10:29 pm

ДИАНКА,горе главата миличка,мисли само положително,дано утрешният ден ти донесе добри новини - може да е някакво временно неразположение.Очаквам утре да пишеш,Бог да бди над вас и да ви помага.Лека и спокойна вечер.


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон дек 10, 2012 7:10 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/uQU84QlukP4[/youtube]

Добро утро :)

Започва една нова седмица, а в края й очаквам една супер приятна среща - дано Баба Зима позволи пътуване и дано сме живи и здрави до тогава :thumup:

Да пием по кафе :coffee: и да се захващаме за работа, че сега в края на годината всеки бърза за нещо :roll:

Дианка, желая ви успешен ден и хубави новини :hug: :hug: :hug:

На всички вас желая един хубав и спокоен ден и успешна нова седмица Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 10, 2012 7:15 am

Добро утро,мили момичета,при нас вече е снежно и доста студеничко,да пийнем по :coffee: и да посрещнем един прекрасен ден,с надеждата да е много успешен и спокоен за всички. :music: :giflo1: :music: :hug: :hug: :hug:.БОНИ,приключвах,като видях,че си тук - всичко добро мила през новата седмица. :thumbsup:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон дек 10, 2012 7:37 am

Добро снежно утро мили :chef:
Бони, Кате, благодаря за :coffee:
НАТАЛКА, ИВКА, МИЛЕНКА, КАТЕ, АНИ, ТАНЯ, БОНИ, ЙОАНКА, ДИАНКА, БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА И ЗА ВНИМАНИЕТО КЪМ МОЕТО ПОРАСНАЛО МОМИЧЕ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ :giflo1: :hug:
Поднасям и аз по едно предколедно :coffee:
Изображение
Хубав снежен ден и добро начало на новата седмица :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон дек 10, 2012 7:54 am

16027_507406152623076_419654111_n.png
Добро утро :)
ето ме и мене с моето кафе при вас :tongue:
Позволете на светлината вътре във Вас да озари целия свят,
бъдете Благословени и нека другите бъдат благословени от Вас!
Ключът към Щастието е да имаш Мечти!
Ключът към Успеха е да превърнеш тези мечти в Реалност!
Превърнете мечтите си в реалност!
С пожелание за един незабравимн ден!

Дианка,успех и чакаме хубави новини миличка :hug:
Кате,Бони,Вяра :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон дек 10, 2012 8:08 am

Добро утро :D
След вчерашния дъжд сега е ветровито и почти сухо. След почивните дни пак на работа, но такъв е стереотипа на повечето от нас :)
Дианка, съпругът ти ще се оправи, само не унивай и бъди оптимист, трябваш на толкова много хора, които са зависими от теб, кураж и се усмихвай за да са по-спокойни децата.
Сега поднасям по кафе, че ме завари купчина работа
Изображение
Бони, дано времето е с нас :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон дек 10, 2012 11:48 am

Здравейте!
Въпреки студа като вляза тук и ми се стопля душата!
Сега се прибрах от работа за малко да се постопля и след два часа пак отлитам. Моите студенти явно още не са се напразнували, защото днес никакви ги нямаше, ще видими групата от 15.00ч. дали ще се появи.
Дианка, дано в болницата всичко да е наред! Кураж! Пиши като можеш как се развиват нещата.
Наталка, решихте ли вече в коя сладкарница ще е срещата? Говорих с Дидка, сигурно и тя ще дойде. Сега ще се обадя на Миглена.
Желая ви лек и спорен понеделник!


Заключена