Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » пон дек 10, 2012 9:48 pm

Наталка, ние с Миленка се запознахме през лятото - бяхме интересни в началото, на 5 м една от друга си звъняхме по телефона :D Но не е сложно - ще се познаем, още повече че в 10 сутринта и то в неделя едва ли ще има кой знае колко посетители в сладкарницата :wink:
Последно - неделя, 10 ч, в сладкарница "Неделя" до Макдоналдс Драйв ли остава уговорката ?

Дианка, как сте миличка :love: :hug: :hug:

Спокойна нощ на всички :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон дек 10, 2012 10:35 pm

Да, Бони, такава е уговорката и до неделя всеки ден ще я напомням :D :D :D
Дано при Диянка вичко е О.К.
Лека и спокойна вечер, май вече укасняхме :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон дек 10, 2012 10:40 pm

Добър вечер и едно,голямо БЛАГОДАРЯ за загрижеността и вниманието :love: Преди малко се прибрах ,сложих децата в леглата ,и сядам да ви видя и да си поема въздух.....И днес от сутринта на крак ,по обяд се върнах за около час и половина ,децата ги вземаха приятели от училище и след това отново в други......и късно се прибрахме всички.БОНИ,няма кръвно ,напротив нормално е ,проблема преди беше от вирус ,и сега има един малък процент отново да е ,но в сряда са планирани по-специални изследвания и ще имам ,предполагам по-ясна представа.Колко е изтощително чакането и неосведомеността....Днес ,спряха незнам в БГ.как се казва точно ,но мисля ,че е промиването на червата и корема ,изключиха от носа тръбите,извинете ме за некопетентността ,останаха 3 капелни едновременно ,горкия даже и вода не пие.Но стана ,изкъпа се ,избръсна се и всички сестри наминават ......да питат има ли нужда от нещо .Разбира се и аз помагам ,защото изтощението е видимо ,а е 1.85 см. висок мъж.Не зная ,но аз винаги мисля положително и съм оптимистка и вътрешно в мен се надявам да остане само един ,лош спомен .Телефоните се поукротиха ,дойде и доста народ в болницата ...РАЛИ,благодаря ти наред с твоите ангажименти си ми описала много подробно какво да правя . :love: БЛАГОДАРЯ ви наистина и от сърце ,преди малко ,четейки ви ми застана една буца на гърлото и без да искам сълзите ми потекоха .....а аз не плача лесно....Сега ще ви пожелая лека и топла нощ ,и надявам се утрешния ден да е по -спокоен и моето ,мило момче да е по-добре ......толкова години в чужбина ....и майка ,и баща ,и всичко ,и винаги плътно до мен ,затова и ми е толкова болно......Много целувки и прегръдки от мен,да сте здрави и винаги усмихнати ,и вие ,и семействата ви! :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » вт дек 11, 2012 12:13 am

Oх, Дианка, миличка, благодаря, че въпреки огромния стрес, на който си подложена, си намерила време да ни успокоиш малко и нас, днес поне 20 пъти гледах дали си писала... Хубаво е, че мъжът ти се е постабилизирал, да не се уморява мила, нека само си почива! А ти гледай да се наспиш, на никого няма да си полезна, ако се срутиш! Целувам те и кураж, миличка! Да кажеш, като знаеш повече. :love:
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт дек 11, 2012 5:40 am

Добро утро :chef:
Дианка, много се радвам, че нещата са малко по-добре. Пиши, като станат новите изследвания, стискам палци всичко да е ок :thumup:
Нямам време за :coffee: , че тръгвам за работа
Прегръщам ви мили приятелки :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт дек 11, 2012 7:23 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/EQH8cOdRtK4[/youtube]

Добро утро :)

Дианка, много се радвам че състоянивто на съпруга ти е овладяно и се чувства по-добре. Щом е в лекарските ръце, те си знаят какво да направят. Тези вируси правят големи бели, но как да се предпазим от тях :thinking: И ние изкарахме преди 2 години подобно премеждие - ще премине всичко :thumup: Като направят изследванията, ще се види - има разни вируси, които причиняват тези проблеми, при нас така и не се локализира точно какво е. Казаха само какво не е :? Няма значение - важното е да се излекува. Гушкам те и ти желая да си силна и уверена, че всичко ще е ОК :hug: :hug: :hug:

Верче, :hug:
И аз пия набързо кафето :coffee: и отлитам да се трудя. Тази сутрин правих някакви опити да си самоотпушвам ухото, което преди няколко дни напълних с вода. За сега чувам, ще видим до кога :wink:

Хубав ден на всички и само добри новини Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт дек 11, 2012 8:11 am

Добро утро :D
Дианка, радвам се че при теб нещата се изясняват, лека-полека и ще се стабилизират. Знам, че съпругът ти е всичко за теб, но лекарите и твоята обич ще го вдигнат на крака, ти пази и себе си, щади силите си, за да си годна като съпруга и майка :winkiss: :hug:
Бони, внимавай с ухото, лятото от влязла вода завъдих гъбички и 3 месеца то не беше мазане, капки, промивки и сега продължавам с "ритуалите" след къпане въпреки, че всичко отшумя.
Хубав ден, приятелки :D
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт дек 11, 2012 8:34 am

Добро утро момичета,ДИАНКА :thumbsup:,с нетърпение очаквах да чуя как е съпруга ти,слава Богу,дано бързо отзвучи всичко,каквото и да е,с теб сме всички,дръж се миличка.Хайде да пийнем по :coffee: мили приятелки,да се заредим с положителни мисли и чувства в очакване на поредния прекрасен ден,дано бъде такъв за всички вас. :winkiss: :music: :winkiss: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт дек 11, 2012 10:00 am

550080_515615761782805_818487261_n.jpg
Ето ме и мене и с мото кафе при вас :) ,
Дианка,радвам се, че новините са добри
ще стават и по-добри :thumup:
с твоята голяма любов всичко ще се оправи мила,
чакаме резултати от новите изследвания.
Аз тази седмица съм втора смяна,
поуспивам се малко,но ще наваксам другата седмица
със ранното ставане и поднасянето на :coffee:
Дидка ми се губи нещо,май тези дни ще я потърся,ако не се появи :?

Хубаво е всеки ден да сме весели и щастливи, не само на празниците!
Нека сърцата ни са отворени, душата чиста и помислите ни светли!
Изнизват се последните дни от месеца!
Желая Ви много усмивки,не са ни нужни розови очила!
Настроението за Коледа е на лице!Весели последни Декемврийски дни!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт дек 11, 2012 10:21 am

Здравейте!
Сутринта се събудих, изпратих мъжа ми и детето и после като съм се свила пак на топло и като съм заспала отново, та чак до сега :ooppss: . Пия си кафето с вас и отивам да наготвя нещо за обяд.
Дидка, дано днес е последният ден на напрежение и неизвестност и от утре положението на съпруга ти вече да е стабилизирано!
Желая ви много усмивки през днешния ден!
Изображение


Заключена