Какво сготвих днес - Декември '12

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Какво сготвих днес

Мнение от milena75 » чет дек 13, 2012 9:57 am

Здравейте!
За тази вечер менюто е по поръчка на детето - Спагети Болонезе. Салатата пак ще е туршийка, напоследък нямам вдъхновение за нещо по-специално. За десерт ако успея да купя тиква ще направя Карамелени тиквени кубчета, отдавна им се каня :bliz: .
Лек ден!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет дек 13, 2012 6:35 pm

Хей, къде сте готвачетааааа
Днес след работа затворих в буркани маринован чернокоп и сафрид, операцията мъж ми я започна вчера, днес я довършвам аз :D По тази причина няма да се готви, но вечерята ще е домашна създърма, печени картофи, туршия за ракийката, десерта пак ябълки :D
Хубава и уютна вечер :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » пет дек 14, 2012 12:11 am

Здравейте весели :chef: .За вечеря доядохме зеления фасул и направих омлети с бекон. Като гарнитура кисели краставички,кетчуп и горчица.За десерт вафли и плодове.Спокойна нощ и весел ден пълен с много усмивки! :D :D :D :D :D

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет дек 14, 2012 8:01 am

Привет!
М-м-м-м-м.....Наталка, като нищо ще ти дойда на гости с този чернокоп, ракийката е от мен :wink: ! Обожавам я тази риба! Ако не сте опитвали пробвайте, маринована е просто елексир!
Стига съм се отплесвала, а да взема да напиш какво ще готвя за довечера, че докато се прехласвам, може и да забравя защо съм тук :ooppss: .
Смятам да направя Задушено месо в тенджера под налягане. Мезето ни ще е маринован патладжан(като заместител на рибката). За десерт ще изпека Сладкиш с кроасани.
Спорен ден на всички!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 14, 2012 8:23 am

Добро утро,весели :chef:, днес ще сготвя Мусака,имаме от вчера Супа пиле,пак ще приготвя Салата от червено цвекло,десерта - плодове,мандарини,ябълки.Хубав ден,мили момичета,много настроение. :cook: :serve: :bliz: :zwyncheta: :santa: :zwyncheta: :emotshejna:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет дек 14, 2012 10:07 am

Здравейте мили момичета! :love:
Днес станах рано и сварих много вкусен бобец, довечера като се върна от работа ще изпека наденички, за десерт има плодове - мандарини, портокали и ябълки :cook: :bliz: :hungry:
Хубав и спорен ден :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет дек 14, 2012 2:04 pm

Ох, Вярче, да можех да си хапна от твоя боб...

Моят Филип НИКАКВИ варива не обича, ни боб, ни леща, ни грах, ни нахут... не ги вкусва дори, ставало му лошо като ги видел :eeek: А аз толкова обичам и са толкова полезни!

Направо така ми се е дояло, един хубав гъст боб или една леща с кремвирши и картофи... ще взема да си направя само на мен!
Той да яде друго, нали така ;)
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет дек 14, 2012 6:40 pm

Речено-сторено :)

Значи за днес за мен Леща с картофи и кренвирши, а за Филип Пълнени чушки с кайма и патладжан. Патрик и от двете, поне за това претенции не появи :D

Изображение

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » съб дек 15, 2012 12:43 am

Здравейте весели :chef: .Aliana,мъжът ми обича дробчета а аз не на него му приготвям дроб а на себе си нещо друго а такива вкусотий си сготвила чак ми потекоха лигите :clap: :serve: .Днес цял ден бях по задачи и вечерта на бързо приготвих спагети с кайма,бекон с доматено гъбен сос и кашкавал.Бекона и гъбения сос си бяха моя измислица,но се получиха страхотни спагети :clap: :clap: :clap: .Спокойна нощ и весел уикенд

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 15, 2012 8:22 am

:clap: РАЛИ,толкова съблазнително изглеждат блюдата ти - много красиво и естетично, :thumbsup: .Днес при мен - имаме доста храна и не мисля да готвя, ще изпека ябълки и дюли с мед и канела за десерт, има и свежи плодове - мандарини,портокали.Пожелавам ви прекрасен ден, весели :chef: . :hug: :zwyncheta: :hug:


Заключена