Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » нед дек 16, 2012 11:26 pm

Да ама не - върнах се назад и прочетох всичко :tongue:

ДИАНКА, РАДВАМ СЕ ОТ СЪРЦЕ НА ХУБАВИТЕ НОВИНИ ОТ ВАС :love: БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ВСЕ ТАКА ЗАДРУЖНИ И НЕКА ОБИЧТА И ДОВЕРИЕТО СА ВИНАГИ С ВАС :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » нед дек 16, 2012 11:40 pm

Хубавите ми те!!!


Много, много, много сте ми сладки! :love: :love: :love: :love: :love:

Всички такива лъчезарни, излъчвате толкова доброта и сте толкова усмихнати! То и аз сигурно щях да съм такава щастлива, да ме курдисат там с тортичките и пастичките :D :wink: :tongue:

Личи си, че сте прекарали чудесно!
Чак настръхнах, като видях снимките!
Разказвайте как беше - коя беше първа там, имаше ли недоразумения с разпознаването, веднага ли се "стоплихте" една с друга.... леле, колко съм любопитна! :roll: :ooppss: :roll: :whistle:

Момичета, аз съм разглобена, няма да пиша дълго, ще гледам да се отправям към леглото, само да ви кажа, че толкова се радвам за вас!!! Дано наистина стане често явление!

Целувам ви! :heart: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :heart:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон дек 17, 2012 12:21 am

Толкова много се радвам за срещата! Аз също се почувствах развълнувана, все едно съм присъствала. Прекрасни сте!
Въпреки виртуалната връзка с вас, сега вече освен позитивните чувства, които се излъчват от коментарите ви във форума, мога да видя и усмивката и сиянието на лицата ви! Усещането е чудесно, имам чувството, че ви познавам много отдавна и сте част от живота ми. Дано с всяка среща компанията се увеличава. Ще бъде много вълнуващо, ако един ден всички се съберем :).
Благодаря на всички за хубавите думи за тортите ми. Вашите мнения са много ценни за мен. Благодаря и за пожеланията към сина ми и съветите.

Лека нощ!
:hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон дек 17, 2012 4:23 am

45355_502579323096994_2022378386_n.jpg
Добро Декемврийско утро,Приятели!
Големи сте сладурани :) ,
снощи разказвах на мъжът ми за тази среща и му казвам ,ако не бях на работа и аз щях да съм там,
разказвайте подробности интересно ми е момичета,прекрасни сте :)
Бони,къде са другите снимки неразбрах,а и закъснявам нямах време да се ровичкам :wink:

Вълшебството по устните ми тича,в усмивката ми пристан то намира,
с пъстри, многоцветни ленти в мен наднича!
Душата ми букет красив рисува!Събуди ме в снежната утрин с усмивка!
Прошепвам нещо нежно и мечтано Благославям Ви!
Успешна Нова Седмица,нека Коледния дух топли сърцата и душите ни!
Споделете с Вашите приятели хубавите си емоции,за да получавате повече!
Живейте днес,за да имате хубави спомени утре!Успешен и Спорен Понеделник!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон дек 17, 2012 7:32 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/skuleVDuQ_A[/youtube]

Добро утро :)

Ивка, благодаря за кафето - аз съм съвсем на бързо, че тази сутрин времето ми бяга :coffee:

Ето ги: http://www.receptite.com/snimki.php?alb=vesg&st=alb

Хубав и усмихнат ден на всички :heart: :heart: :heart: :sun:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 17, 2012 7:37 am

Добро утро,мили момичета,да пийнем по :coffee: и да не позволяваме дъждовното време да развали доброто настроение,породено от вчерашната среща на нашите чаровници - момичета,да сте живи и здрави,винаги така позитивни,сърдечни.Пожелавам на всички много успешен,прекрасен ден. :winkiss: :sun: :winkiss: :zwyncheta: :emotshejna: :zwyncheta: :eleni: :eleni: :eleni: :elha: :eleni: :eleni: :eleni: :emotshejna: :santa: :emotshejna: :zwyncheta: :zwyncheta:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон дек 17, 2012 7:44 am

Добро утро мили момичета! :love:
Ивка, Бони, Кате, благодаря за :coffee:
Такъв хубав сняг вали при нас, толкова е хубаво, че на душата ми стана празнично и коледно :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:
Сядам с вас на :coffee:
Изображение
Хубав зимен ден мили :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон дек 17, 2012 8:13 am

Добро утро, веселки :chef:
Мрачно, мъгливо, но след вчерашната среща ми е слънчево. Дай Боже още такива срещи :D
Днес малко позакъснях за работа и бързам с кафето
Изображение
Бони, как се прибра в тази поледица, а и по тъмно.
Хубав и топъл ден, веселушки. Пак ще наминавам да ви "видя".
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 17, 2012 8:31 am

НАТАЛИ, не мога да пропусна да ти благодаря за прекрасно поднесеното кафе,а за придружаващите го лакомства - нямам думи,благодаря ти мила. Успешен и много весел ден. :winkiss: :giflo2: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :eleni: :eleni: :eleni: :emotshejna: :elha: :emotshejna: :eleni: :eleni: :eleni: :zwyncheta: :candle: :zwyncheta:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон дек 17, 2012 9:31 am

snejen_chovek_red.jpg
Добро утро ,и успешна седмица ,мили веселушки !Радвам се ,че настроението е приповдигнато ,радвам се че БОНИ се е прибрала по-живо,по-здраво ,защото все пак в това зимно време километрите са си километри ,пък колкото и да са почистени пътищата. :love: И аз като РАЛИ ,ме човъркаше отвътре коя дама пристигна първа и въобще малко "сос " от кухнята ... :thumup: ,но това са подробности ,важното е ,че сте прекарали чудесно и ,че поставихте началото.Ами ,наистина освен виртуалното приятелство ,много мило е ,виждайки на живо кой всеки ден ти прави деня по-лек и приятен ,кой има винаги една добра дума ,кой се радва,заедно с теб и кой те подкрепя в труден момент ,БРАВО момичета !И при нас е дъждовно ,но .....кой му пука за дъжда,важното е как се чувстваме ,това ,че може да сме опръскани и лекооооопоомокрени .....са подробности .БОНИ,благодаря ти ,миличка ,аз също бях доста изненадана ,но такъв е и живота ,пълен с изненади ,дано радостните да са винаги в по-вече....Тая седмица е последна преди Коледните празници и 2 седмици ще сме във ваканция ,започва да мирише на празнично и трябва да седна да приготвя и меню ,а също и нещо коледно ,за да замирише и в къщи .Смятам ,и аз като РАЛИ да поканя моя приятелка и с всичките дечурлига да приготвим коледните сладки .Традиционните са готови ,но децата искат детски сладки (меденки или линцеровите ).На приятелката ми ,майка и е американка и миналата година ,измайсторихме много красиви и различни сладки ,заедно .Тя спазва техните традиции ,аз българо-гръцки и :yee: далеч да си от кухнята и с дечица от 1,5 г. до 11 г. всяко иска да пипне ,да украси ,но така е празниците са за малки ,големи ,и ооооще по-големи деца ,зависи кой къде се вмества ..... :thumbsup: Тук ,понеже не вали сняг ,разказвах на моите палавници как ходех малка на училище....сутрин след стабилната закуска ,вземах парафин и мажех ,лайсните на шейната ми ,чантата в шейната и......нямах търпение да свършим ,нито ми бе студено и винаги усмихната ......сега само последното :yee: и така ,свършвайки аз "пилот" и отзад ,моята приятелка ,за да тежи и понеже наклона бе голям от училище до ....кметството ,разбира се лед и много ,много нямаше движение ,а и знаеха за нашата пързалка шофьорите и ....ни уважаваха .....Ах,къде се върнах тая сутрин .....едно ,безгрижно детство ,с много обич и внимание от страна на родители,баби и дядовци....Това остава ,обичайте се ,уважавайте се и имате ли възможност да сторите добро .....не се замисляйте.Слънчо ,макар и през големите облаци се опитва да си покаже нослето......МАМИ ,бъди ,миличка все така добра и майка на всички ,освен на твоите момичета ,аз не преставам да се уверявам в това.....и знай,че Бог вижда всичко .....забавя,но не забравя! :love: :love: Някои хора просто не можеш да не ги обичаш ,развълнува ме много ,това,което бе написала за мен ,аз също те обичам ....и ти го знаеш!!!Отново лека седмица на всички и приятен ден! :) :emotshejna: :emotshapka: :emotshejna: :eleni: :elha: :eleni: :zwyncheta: :zwyncheta: :candle: :zwyncheta: :zwyncheta:


Заключена