Какво си купих днес [2]

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Re: Какво си купих днес [2]

Мнение от Aliana » съб дек 08, 2012 9:10 pm

Йоана, миличка, честито!

Аз отдавна имам такива оръдия на труда :wink: и мога да те уверя, че са много полезни. :thumup: В никакъв случай не са само за цветя. Можеш да ги ползваш за всякакви фигури. Пожелавам ти да са ти полезни и верни :)

На всички - Бони, Цвете, Кате, Наталка, Дианка - благодаря за хубавите думи за моята славна чинийка :D :tongue: И аз много си я харесвам, а след първоначалните вълнения покрай нея дори ми умиля още повече!

Дианка, Йоана, за кражбите по магазините... навсякъде се краде! Тук път ако искат да те претърсят, първо са длъжни да ти покажат видео, от което да става ясно, защо те подозират. Дианка, аз също не бих купила нищо, след като са се отнесли така с мен! Всеки заподозрян е невинен до доказване на обратното! Не ти си длъжна да докажеш, че не си крала, а те са длъжни да инвестират в техника, която да докаже, в случай, че действително крадеш!!!

Цвете, много подъл начин да си пробутат стоката! И аз бих възроптяла! Това е заблуда на купувача и тук е забранено. Дори в случай да има някаква цена и да се окаже, че са объркали етикета и т.н., са длъжни да ти дадат стоката на цената, която си видял ти.
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 08, 2012 10:10 pm

:thumbsup: :clap: ЙОАНКА,ЧЕСТИТО -пожелавам ти, да твориш красиви неща и да радваш всички,успех миличка.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 08, 2012 10:18 pm

ДИАНКА,ЦВЕТИ,имате пълно право да се възмутите на некоректните търговски трикове,подобни има навсякъде,но, когато си потърпевш е наистина обидно и болно,жалко,че има подобни случаи.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед дек 09, 2012 9:26 pm

РАЛИ,така е ,и аз знам в какво трябва да инвестират ,но .....разгледа ми чантата с удоволствие ,дъщеря ми се затруднява с българския и затова и не говорихме на родния ми език.Въпросът е ,че не бях стъпвала във Варна много години......по-вече от 13 и очаквах с нетърпение да пристигна даже и за ден ,и се намери кой да ми развали настроението.Добре,че тоя любим бг.град предлага толкова удоволствия и развлечения и успях да съм отново Диана и опустошавйки в морската градина някакъв ръчно приготвен сладолед ......мярката ми бе 350 гр. ,можеш да си представиш за колко нерви е ставало въпрос......разглеждайки няколко културни паметника и музеи ,делфинариума ,зоопарка и още много интересни кътчета .Знаеш ли ,стана ми обидно,че аз си оставям парите в тоя магазин ......а ти се съмняваш в мен ...с две думи това,което отговорих на магазинерката бе ,че с собствените си пари ставам за резил,на български език ,разбира се .....и си тръгнах


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон дек 17, 2012 1:40 am

Ето какво си купих днес: готварска пристилка и една стъклена чиния
Изображение. Ще ми отиват, нали :wink:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 17, 2012 8:00 am

ЙОАНКА,Честито миличка - чинийката никога празна да не остава,а престилката да сваляш само,като спиш,определено ще ти отива ,не се съмнявай.Хубав и успешен ден. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :flow2: :hug: :eleni: :eleni: :eleni: :elha: :eleni: :eleni: :eleni: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta: :emotshejna: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:

Потребителски аватар
lucky6
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 198
Регистриран на: ср окт 21, 2009 10:58 am
:: 7 рецепти от lucky6
:: 13 снимки от lucky6

Мнение от lucky6 » пон дек 17, 2012 2:08 pm

Честито, sladki64e! Със здраве да си ги ползваш и да продължаваш да твориш кулинарни шедьоври!
Аз пък си купих робот-прахосмукачка... :ooppss: Имаше една тема, дето се оплаквахме от домакинската работа. Там си излях душата относно кабелите и маркучите и затова как винаги се оплитам в тях. Е, реших си проблема частично. Не слагам снимка и/или линк, за да не излезе реклама. Не е от скъпите, напротив, на промоция ми струваше 245 лв. Наясно съм, че няма да се качва по стени и тавани, за да обира паяжини, но за мен е достатъчно да минава пода... Честно казано бях скептично настроена и може би затова съм очарована от резултата. Минава през кабели без да се оплита, хвърлях й чорапи, за да я "объркам", слагах на пода стъклена ваза с вода, но не я обърна ... изобщо посветих два часа да я тормозя. :wink:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пон дек 17, 2012 4:22 pm

Честито, момичета- със здраве да си ги ползвате :thumup: Аз честичко си купувам по нещо за вкъщи- не непременно скъпо и винаги ми става едно хубаво. Днес например си купих един поднос (объл и голям) с новогодишни мотиви :zwyncheta: - само за 2Е!
lucky6, разсмя ме с твоя робот :rotlf: Не го тормози много, че да ти е с години помощник :thumup:
Прикачени файлове
Εικόνα0408.jpg
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон дек 17, 2012 10:21 pm

Благодаря ви!
Lucky6, честито! Да ти служи вярно и безотказно! Моят съпруг много иска да купи такова роботче, но и аз гледам скептично. Радвам се, че ти е издържала теста. Ще се замисля и аз.
Ани, подносът е много хубав! Да си го ползваш със здраве!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон дек 17, 2012 11:25 pm

АНИ,подноса е много красив - дано винаги да е пълен с вкусотийки,живи и здрави да си го ползвате. :hug: :hug: :hug:


Заключена