Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт дек 18, 2012 7:11 am

Добро утро, ИВКА,ВЕРЧЕ,виждам и БОНИ - ето по :coffee: и започва денят,дано е успешен за всички вас,мили приятелки. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :eleni: :emotshejna: :elha: :emotshejna: :eleni: :zwyncheta: :snejenchovek: :zwyncheta:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт дек 18, 2012 7:25 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/KRe_NNFOAas[/youtube]

Добро утро Веселушки :chef:

Ивка, Верче, Кате, благодаря за кафенцата и хубавите пожелания :hug: :hug: :hug: И аз съм на линия с моето кафе, а след малко отивам да се трудя :wink:

Кате, Тони е едно прекрасно детенце - да ви е живо и здраво и само да ви радва :love: Пътешествието ти е било красиво и интересно - дай Боже всекиму, а на теб още много щастливи разходки :thumup:

Йоанка, да ти е живо и здраво момченцето - вече доста е пораснало :)

А знаете ли, за срещата исках да ви кажа - Меги много подробно е разказала всичко, но живата среща си е нещо съвсем различно :) Снимките запечатват само един миг, а изказа, гласът, изражението - с две думи емоциите - е, това си е неповторимо :D Дано имаме още много срещи и много щастливи мигове заедно - а докато това се случи, тук винаги сме заедно, макар и виртуално :love:

Хубав и щастлив зимен ден на всички Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт дек 18, 2012 8:12 am

Добро утро :)
Кате, големи сте сладури, младежа е много чаровен :hug:
Йоанка, и твоя юнак е отхвръкнал, да е жив и здрав :hug:
Момичета, слагам кафето, че една работа се е задала, ще трябва да я почвам
Изображение
Хубав и безоблачен ден
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » вт дек 18, 2012 9:40 am

Добро утро и от мен :) Пием второ кафенце :coffee: и се уговаряме за днешните задачи :wink:
Дано денят ви е чудесен! :dancing: :music: :eleni: :zwyncheta: :emotshejna:
Миленче, Бони, Наталка, Маринка, Меги, Танче, чудесна снимка :thumbsup: :winkiss: , но това е само един миг, а ви предстоят още много вълнуващи срещи (и аз с нетърпение ще чакам да се включа в компанията, пък било и за малко).
И Ивка със сигурност ще намери начин да ви срещне :giflo1:
Който се чуе с Дидка да предаде много целувки :winkiss: от мен за Зарко и за нея разбира се- дано до празниците да се оправи проблемът с нета
Мило Кате, бъди все така всеотдайна майка, баба, жена и приятелка :hug:
Рали липсва- сигурно е затрупана със задачи милата :giflo1:
Нинка, много ми липсва :hug:
Йоанка, да ти е здраво юначето- голям сладур :winkiss: е и пръв помощник на мама :clap:
Днес имам повечко свободно време и се засилих- сега не мога, а и не искам да се откъсна от тук :-D
Сега ще звънна на Дидка, с която си бъбрим приятно по телефона :thumup: :giflo2:
Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт дек 18, 2012 10:10 am

Здравейте!
Днес при нас слънцето се опита да изгрее, но като гледам през прозореца ще му е много трудно. Дано поне за малко дъждът да спре да вали, че два дни беше много неприятен - ситен и неспирен. Хората се радват на сняг, а ние не можем да се отървем от дъжд. Е, поне нека тук във форума да е слънчево!
Изображение
Хубаво е човек да може да си изпие кафето с приятели :D ! Ивка, Бони, Вяра, Ани, Дианка, Наталка, пристрастих се към вашите сутрешни поздрави! Вие сте най-редовните тук, никога не пропускате да ни дадете ведър старт на деня, благодаря ви! Лека работа и спорен ден ви желая! Много усмивки и добро настроение!
Изображение
Кате, чудесно пътешествие сте си направили. Като гледам по снимките и на време сте случили! Пожелавам ти щерките да те водят на още много екскурзии, за които пък ти да разказваш на нас :D ! А на Антон ми идва " да му изям" сладките зъбчета :wink: . И той като баба си е много лъчезарно и чаровно дете! Да ви е жив и здрави да ви радва всеки ден с лудориите си!
Йоанка, със закъснение ти честитя именния ден на детенцето! Желая му много усмивки и да му се случват само хубави неща!
Изображение
Моите часове вчера приключиха и сега вече мога да се оставя да ме обземе коледното настроение и да го споделя с вас!
Изображение
Ани, с теб си пием второто кафе заедно :D !

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » вт дек 18, 2012 10:42 am

Здравейте Веселушки, :chef:
И аз съм на линия, изпих си вече кафето с комшийката ( то при нас е ритуал всеки делничен ден сутрин рано :D ) .
Мами, много хубави снимки, добре сте си изкарали, а малкият Антон е наистина " слънчице ". Да ти е жив и здрав.
И аз имам едно такова 5 месечно "съкровище" , но майка му и баща му неискат да се побликуват снимки в интернет и аз се съобразявам с това тяхно желание.
Днес при нас слънцето едва, едва пробива и се мъчи да изпече та да ни дойде настроението, че Коледа ще ме свари неподготвена. :thinking:
Все ще я започна от някъде :? , дали от подаръците или от почистването но първо исках да ви кажа: Успешен ден момичета :love:

https://www.facebook.com/DrOetkerBulgar ... 3417406677

На това попаднах във фейса, може пък някоя от нас да се развихри и да спечели конкурса нали сме :chef:
Давайте :thumbsup: да ги победим :love:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт дек 18, 2012 11:37 am

snej.tsowek.jpg
Добро утро ,и от мен от сутринта съм на крак по задачи и сядам да изпия сутрешното кафе... :) Виждам ,че сте в добро настроение ,независимо от времето ,така и трябва да е....Сутринта ,в един момент се шокирах ,един куп дядо Мразовци на пешеходната пътека .....и разбира се ,ме развеселиха ,отново детското заговори в мен.....ами и аз голямо дете съм или поне така се чувствам !? :innocent: :thumbsup: Явно започват организирани Коледни мероприятия ,така че няма да е толкова чудно да срещаме и дядо Мраз ,и разни герои от приказки и .....кой ли още не ?!Снощи ,даже и Бойко Борисов по телевизията видях .... :wink: . ЙОАНКА,да ти е жив и здрав юнака ,с тия хубави очи,колко ли момичета ще бягат след него.Желая му много късмет ,а вие здрави и да сте щастливи ,всички в къщи !!! :) :) :) Лек и спокоен ден ,РАЛИ,как си ? : АНИ, в къщи съм :D

elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » вт дек 18, 2012 3:41 pm

Почина големият български актьор Георги Калоянчев.Още една легенда ни напусна! ПОКЛОН!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » вт дек 18, 2012 3:59 pm

ПОКЛОН ПРЕД ТЕБ КАЛА...
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт дек 18, 2012 4:52 pm

Светла му памет!
Изображение


Заключена