Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » съб дек 22, 2012 7:37 pm

Здравейте момичета
Виждам че настроението е супер на всички
Рали взела си правилното решение не и се давай почини си ,
прическа грим сложи една усмивка да се пукне от яд
Не си разваляй празника
Тази година празниците ще бъдем в сина
На 25 12 сина има имен ден та всичко наведнъж
Аз с подаръците съм готова отдавна Когато някой сподели че харесва нещо отивам и го купувам
Така и финансово не ми се събира за последния момент
Само на сватята утре ще купя че не знаех че ще сме в тях
Моята работа е сърми и руска салата всичко останало ще ми е наготово
Хубава вечер ви желая
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 22, 2012 10:35 pm

:zwyncheta: :elha: :zwyncheta: Мила Рали,толкова ми се иска да ти напиша нещо нещо много,много положително,да те извадя от заобикалящата те лошотия от страна на тая уникално злобна жена - миличка, откровено ти казвам - такова чудо не съм срещала в живота си,дано и да не ми се случи,чувала съм за подобни персони,но чак такива изстъпления,съжелявам,това е прекалено,при това - една майка, трови живота на децата си,това е прецедент,думи не ми достигат от възмущение.Рали, тръгнала си - стигни докрай,вижда се,че нищо човешко не е останало в тая жена,ще продължи да ви трови живота, тайничко се надявам,нещо да я спре, да стане чудо,но едва ли такъв човек би претърпял някаква метаморфоза в името на доброто.Миличка :thumbsup: ,горе главата,ти ще победиш лошотията.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед дек 23, 2012 12:07 am

:zwyncheta: :candle: :zwyncheta: Скъпи мои момичета, в навечерието на светлите празници - Бъдни вечер и Коледа искам да ви благодаря за всичко,което получавам от вас - много топлина,сърдечност и разбиране, искам да дам на тъжните и страдащи от вас моята подкрепа,надежда за добро,много радост и обич, на щастливите - да пожелая винаги да бъдат такива.Мили приятелки, нека в тия вълшебни мигове на празниците, да получите много обич,топлина и радост от най -близките си хора,от скъпите ви дечица,от вашите родители - Бъдете много щастливи и останете все такива - невероятно всеотдайни,сърдечни,мили и най - важното добри и състрадателни.Обичам ви много,мили момичета. :zwyncheta: :eleni: :elha: :eleni: :zwyncheta: :emotshejna: :santa: :emotshejna: :emotshapka:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед дек 23, 2012 6:51 am

155850_507721052582821_575553955_n.jpg
Добро утро приятели! :)
Хей, тук ли сте!? Каня ви всички на чашка кафе!
Нека се отпуснем и му се насладим..... На кафето и на чудесният зимен ден, който предстои. Да си жив
е подарък, а да си щастлив е избор - вашият!?
Аз избрах щастието!
Прекрасна, спокойна и щастлива неделя!

Щастливите хора винаги имат слънце в джоба,
любов в сърцето и лъчезарна усмивка!

Колко е хубаво когато всички сме заедно в къщи
с любимите хора :)


Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » нед дек 23, 2012 8:00 am

Добро утро веселушки :hug:
ivkaa75 благодаря за кафето и положителният заряд ,който носят думите ти!Хубаво е повече хора около нас да мислят като теб.
Рали сега чета и не вярвам ,колко безгранична може да е човешката злоба и простотия.Ти си достатъчно силен човек да се справиш.Както и други момичета казаха не позволявай да ти развалят настроението и празниците :hug: :winkiss:
Радвам се ,че на всички близките им са добре и пътуващите са се прибрали живи и здрави!
Аз днес живот и здраве ще пътувам за Варна.Добре ,че изчистиха пътищата :clap: иначе моята Коледа щеше да е ... Следобед живот и здраве ще съм с малкото ми слънце.2 седмици само по скайпа се виждаме :cry: ,но няма как трябва да се работи.Решила съм днес да приготвя една част от менюто за Бъдни вечер ,а за утре да си оставя питката и Печено от леща.И аз приключих с подаръците-нямам търпение да видя реакцията на Мери :D
Изпивам си кафето и почвам да стягам багажа :emotshejna: :zwyncheta: Хубав ден на всички и внимавайте какво си пожелавате-по Коледа стават чудеса :D :eleni:
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед дек 23, 2012 8:27 am

:zwyncheta: :candle: :zwyncheta: Добро утро,мили момичета, станах доста рано и вече съм на второ :coffee: ,седнах да ви пожелая добро начало на деня,Ивка,както винаги ни зареждаш позитивно от сутринта,благодаря ти мила ,Пети, лек път и светли празници със твоето съкровище.Днес ще си помогна в приготвянето на храна,както е постъпила и Пети,утре ще имам време да се радвам на дечицата си,да им обърна повече внимание.Пожелавам ви прекрасен и много успешен ден. :emotshejna: :eleni: :eleni: :eleni: :santa: :elha: :santa: :eleni: :eleni: :zwyncheta: :snejenchovek: :zwyncheta: :emotshapka:

Потребителски аватар
i4eto3421
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 892
Регистриран на: пон ное 16, 2009 3:10 pm
:: 89 рецепти от i4eto3421
:: 507 снимки от i4eto3421

Мнение от i4eto3421 » нед дек 23, 2012 9:08 am

Мили момичета,истински се надявам всички да сте добре и с нетърпение да чакате Рождество.
Пожелавам на вас и вашите семейства сплотеност,вяра и обич.Дано 21.12.12 да ни направи по-добри........................................................... :zwyncheta:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед дек 23, 2012 9:48 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/FIbE2BLflK4[/youtube]

Добро утро :)

Лека полека Коледата наближава - тихо, тихо с бавни стъпки :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:
И дано умиротворението и добротата да бъдат в сърцата ни :love:

Тази сутрин изпих вече две кафета, но трудно се добрах до компа - едното ни момче си дойде вчера и понеже е без компютър ...
Рали миличка, безкрайно съжалявам за ужаса, който сте изпитали с децата и неприятностите по службите :cry: Разбира се че трябва да се сложи край на този тормоз, не може така да се издевателства над вас. Чудя се само какво сърце има такъв човек, какъв болен мозък би причинил това на собственото си дете :? Но това те мотивира още повече да дадеш топлина и спокойствие в собственото си семейство - ДЕРЗАЙ МИЛИЧКА И СПОДЕЛЯЙ С НАС :thumup:
Дано празниците за вас са светли и спокойни :love:

Пети, лек път до Варна и щастлива среща с малката принцеса :love:

Кате, безброй целувки :hug:

Иче, много топлина в семейството - обаждай се по-често :hug:

На всички желая спорен ден и много кулинарни изненади Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед дек 23, 2012 10:08 am

Здравейте момичета ,
излизам на обичайната разходка
Дали ще ме отведе до тук
Изображение

Хубав ден ви желая
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед дек 23, 2012 10:59 am

Привет, момичета :)
Рали, желая ти успех в борбата с лошотията и завистта, не се съмнявам, че ще успееш, дано само не е на висока цена, щади колкото можещ нервите си и вярвай в доброто. Ние всички те подкрепяме в тази битка :hug:
Днес набрзо изпих кафето, сега ще бягам до магазина, че забравих разни дреболии. След обед отварям пекарната, планирала съм днес да меся 3 вида дребни сладки, ще се развиват мускули с тестото :wink:
Хубав ден :eleni: :elha: :emotshejna: :zwyncheta: :eleni:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена