Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
nikoline
началник печка
началник печка
Мнения: 78
Регистриран на: пет фев 18, 2011 11:40 am
:: 2 снимки от nikoline

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от nikoline » чет дек 27, 2012 10:21 am

Честит Имен Ден на всички които празнуват днес!
Stefanov den.jpg
Пожелавам на вас и семействата ви много здраве, любов и сбъднати мечти! Щастливи деца, които да ви радват всеки ден и много топлина в семействата!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет дек 27, 2012 10:35 am

Кате :heart: :giflo2: :giflo1:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » чет дек 27, 2012 11:04 am

Весела Коледа момичета и от мен!С малко закъснение ,но от сърце искам да пожелая на всички ви и вашите близки най-вече здраве,щастие ,благоденствие и много сбъднати мечти!Нека в домовете ви винаги да царят хармония и любов :hug:
Името носи си чисто, за да грее от род на род, от век на век. Човек за името живее и само с име е човек.Много верни думи и с тях искам да поздравя всички и именници с пожелание за здраве и късмет!
На бързо и аз да ви споделя :tongue: Изкарах си чудесно с майка и малката!Имаше много смях и игри.Тя беше много щастлива от подаръците ,които и донесе "ДЕДИ" -както тя му казва :D Вчера се върнах по живо ,по здраво в Бургас и сега съм на работа ,така че се присъединявям към Натали и Нинка :)
С удоволствие изчетох как сте изкарали празника.Чудесни снимки,емоции,трапези!
Сега почваме подготовката за Нова Година.Ние решихме да се съберем в нас и после на клуб!Ще падне готвене :serve: ,но за сметка на това мн се радвам ,че ще посрещна новата година с едни от най-добрите ми приятели...от години не можем да се съберем :eleni: Всички сме пръснати в различни градове,някои и в други държави :love:
Хубав ден на всички и весело изкарване на празнуващите!
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет дек 27, 2012 1:17 pm

Честит имен ден на всички, които празнуват днес! Носете с чест и гордост името си!
Изображение
Йоанка, да ти е жив и здрав съпругът ти! Пожелавам му много щастие и радостта в очите му никога да не изчезва!
Изображение
Танче, чести имен ден и на теб! Бъди винаги така борбена и ведра, за да даряваш хората около теб с много любов!
Изображение
Весел празник!


Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » чет дек 27, 2012 2:00 pm

Йоанка, здраве и късмет на мъжа ти, и дълги години семейно щастие, любов и разбирателство ви желая. :wine: :giflo1: :hug:
Танче, здраве (разбира се) и още повече радост около теб. :hug:
Ние тези дни почти не оставаме сами и съм целодневно заета с приготовления :cook: . Иска ми се да не минават толкова бързо тези празници за да им се насладим както трябва, но... Ние вярваме в дядо Коледа :santa: и даже при нас минава 2 пъти- в навечерието на Коледа и в навечерието на Нова Година. На Коледа намерихме подарък (разбира се) :podaryk: :podaryk: :podaryk:
Сега приготвих едно портокалово кексче за кафето :coffee: , което отново ще пием с компания :music: :dancing: . Тази година се постарах и приготвих доста вкуснотии в двойни дози :serve: :bliz: , от които имаме все още. А времето тук е като есенно- от една страна ми липсва заснежената Коледа :snejenchovek: , от друга страна се радвам на слънчицето на двора :sun: .

Сега сервирам и на вас- този път не кафе, а цветя с много обич.
Хубав следобед, съкровища :winkiss: :winkiss: :winkiss:
Изображение

Изображение
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет дек 27, 2012 5:02 pm

Ехоооо,сладурчета,изпихте ли си следобедното кафенце? :coffee:
Изображение

Днес,ни освободиха в 12часа,а утре няма да работиме :clap: Много сме доволни от тази изненада!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » чет дек 27, 2012 5:49 pm

Здравейте, сладурчета мили!

Честито на всички празнували и празнуващи! :love:

Бъдни вечер мина със семейството, ядохме печена гъска, салата, скордаля, имаше торта, сладки и плодова салата. Имаше и дядо Коледа :D
Адриан имаше почти 40 градуса температура, следобедът бяхме на спешен лекар, казаха, че е настинка и се върнахме да си започнем празника. Струваше си подготовката, Яворчо толкова много се зарадва! Малко снимки и от мен:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


На 25-ти бях в ресторанта, а на 26-ти се бях записала доброволно да съм дежурна в службата, където все още поработвам - най-вече благотворително. Но вчера беше ад. Статистически погледнато коледните празници са годишната кулминация на насилието в семейството :( И статистиката явно не лъже. Вчера бях от 11 до 23 часа и имах повече от 60 обаждания :cry: :eeek: , две придружавания до полицията, едно повикване от полицията и вечерта бях два часа на улицата, да раздам подаръци на момичетата...
Прибрах се с главоболие и разстроена, още повече, че едното ни коте беше изчезнало от предния ден...
Е, котето днес се появи и колкото и да го разпитвах, не благоволи да ми каже, къде е било :wink:

Днес вали из ведро, аз не съм спала много снощи, всъщност почти никак, защото ходих да обикалям и през нощта да търся животинката... а днес ми е криво и уморено цял ден, само гледам къде и как да полегна, а още не ми се е отдала възможност. Довечера смятаме и да излезем, а не мен нещо не ми се излиза май...

Засега ви оставям, ще ви видя после пак :)
Ще видим, ще се реши на момента, дали и какво ще предприемем :)
www.facebook.com/artandhobby

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет дек 27, 2012 6:05 pm

Рали дечицата са супер Какви лъчезарни усмивки
Да са ви живи и здрави и много да им се радвате
както винаги при теб е супер натоварено Кога почиваш бе момиче
Дай малко релакс
Аз съм готова и чакам гостите
Желая ви една прекрасна вечер
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет дек 27, 2012 9:35 pm

argentiko.jpg
Добър вечер и от мен!Честит празник ,Танче жива,здрава и все така млада .....пък нищо ,че разправяш ,че си баба и вършиш бабешки работи !!! :) Нека винаги си усмихната и щастието е във твоя дом и наздраве от мен! :wine: :heart: :giflo1: ЙОАНКА,да ти е жив и здрав съпруга ,щастие и разбирателство в дома ви, :love: !!! Ето,че още една Коледа е .....в спомените .....При нас гости ,роднини и семейството ....Хубава маса ,топлина и незабравими мигове ,децата сурвакаха и очакват с нетърпение и Новогодишното сурвакане ,с две думи семейни моменти ,много вълнуващи мигове и обич ....какво друго да желая ....здраве само ....И аз като АНИ,искам да продължат малко по-вече ,за да се наслаждаваме на празничната магия ....Снимката ,която избрах да ви покажа е от нашия остров ,от къщата на един ,заможен гръ,който не живее тук и тая къща всъщност се отватря всяка година за атракция ,събираща погледите на малки големи ....толкова много светлина на едно място не съм виждала ,вътре е един ,малък рай ....Благодаря на тоя човек ,който не мисли нито за разходите ,нито за назначения персонал за празниците ,с единственото желание да създаде радост за неговите съграждани...Браво ...има дядо Мраз ,който е по-вече от истински ...говори с децата ,снимат се с него ,черпят децата ,много фигури от лампи ,една снежна планина ,все едно ,че е лед и ....много мечки ,бели ,разбира се и някъде в далечината самия обор и пресъздаване на раждането на Христос ,с всички подробности ....Ще го посетим и тая година с децата ,но поради огромния интерес от туристи ,ще го оставим за следващата седмица ....и разбира се ще кача наши снимки .
arg.jpg
ето и още
argen.jpg
РАли ,малчуганите са сладурчета ,затова и леля толкова си ги обичка ,да са ви живи и здрави !!!Още веднъж честит празник и наздраве на празнуващите!!! БОНИ,МАМИ и всички останали момичета :heart: :hug: :zwyncheta: :zwyncheta: :candle: :zwyncheta: :zwyncheta:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет дек 27, 2012 10:25 pm

:zwyncheta: :eleni: :zwyncheta: Рали,много чаровни дечица - толкова милички,сладки и артистични,да са ви живи и здрави,да ви радват.Колко добре си описала за разговора с котето,но чудно,защо не ти е дало обяснение за отсъствието от дома. Дианка,слънчице мило, колко много топлина и обич има във всичко, което си описала - най - вече за семейството ти,ако трябва да те опиша с една дума, тя е -ОБИЧ, дано винаги да бъдеш това, което си - нежна и силно обичаща жена и майка.Прекрасна вечер, мили сладурчета.


Заключена