Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » чет дек 27, 2012 10:30 pm

Николинка, радвам се че се появи след доста дълго мълчание - чудесно е, че сте оздравели и за празниците сте ОК :emotshapka:

Нинка, СУПЕР - утре ще релаксираш с удоволствие, ти го заслужаваш :hug: :hug: :hug:

Наталка и Пети ще работят, но какво да се прави ... поне е един ден само :roll:

Рали, толкова са щастливи дечицата и такива грейнали личица - нека са живи и здрави, палави, диви и щастливи :snejenchovek: :snejenchovek: :snejenchovek: Как е Ади, овладяхте ли температурата - надявам се вече е по-добре :thumup: А ти миличко - почивай повече и се пази, че си една голяма опора на всички :love: :hug: :hug: :hug:

Ани, Дианка, толкова много ви се радвам - обичам ви момичета, толкова сте силни и всеотдайни - бъдете винаги такива и Бог да ви благослови :emotshapka: :emotshapka: :emotshapka: :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:

Миленка, Кате, Марина, Танче, Меги и всички неспоменати момичета - ТОПЛА, СПОКОЙНА И ЩАСТЛИВА НОЩ :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » чет дек 27, 2012 11:04 pm

Рали,много сладки дечица,с още по-сладки муцунки.Само като ги гледа човек,му се иска да ги нагушка и нацелува.А,ти както си до тях,със сигурно пада голямо гушкане и целуване.Нека са живи и здрави,за да ви носят само радост и щастие.

Дианка,наистина много бързо отминават празничните дни.Но,всеки един ден е празник,когато цялото семейство е край теб.Неможе никой да замени непресторения детски смях и веселите игри и закачки.Когато за пореден път,поглежда към теб и с широко отворени очички и пълни устенца,ти казва:Мамо,всичко е толкова вкусно.
А,от празниците,на които поне имаме възможността,да се съберем по-голям кръг от фамилията и приятелите,остава едно пламъче в сърцата ни,от един красив спомен,който ще ни топли до следващото събиране.Дано,отново всички бъдем живи и здрави,за да сме заедно на още много,много празнични дни.И не само.
На всички вас и семействата ви,пожелавам безброй празнични дни,изпълнени с много топлина и обич!


А сега,мили приятелчета,ви желая спокойна и топла нощ!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » пет дек 28, 2012 2:44 am

Благодаря ви, момичета, за хубавите пожелания за моите племенници! Дано се сбъднат! :)

Вярче,мило, честит рожден ден! Да си жива и здрава, обградена с обич, загриженост, топлина и усмивки! Целувки!

Изображение
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет дек 28, 2012 8:02 am

Добро утро, веселки :chef: :)
Аз пак съм на бойния си пост, но пък остана само днес, после малко отпуска ме чака :clap:
Бързам с кафето, че нещо още не съм се разсънила
Изображение
Изображение
Бъдете здрави, доволни и щастливи, ако не смогна да се вредя на домашния комп, да знаете, че съм с вас в мислите си и ви обичам. Имайте хубави и радостни новогодишни празници.
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет дек 28, 2012 8:15 am

Добро утро девойки
Бони виждам те
Желая ви един много щастлив ден
Да пием по кафе
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет дек 28, 2012 8:17 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/4FxB-8CHnjw[/youtube]

Добро утро Веселушки :zwyncheta:

Толкова е хубаво да си у дома, да не бързаш за никъде, да пиеш спокойно кафето си :coffee: , да слушаш хубава музика :music: , а през прозореца да наднича Слънчо и да те гали с лъчите си :sun: Започва един хубав ден :love:

Верче мило, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - БЪДИ МНОГО ЗДРАВА, МНОГО ОБИЧАНА И ВСЕ ТАКА ГРИЖОВНА КЪМ ВСИЧКИ - ВЕСЕЛ ПРАЗНИК

Изображение

Наталка, не се преуморявай миличка - спокоен последен работен ден за тази година :hug:

Танче, да ти е сладко кафенцето :coffee:

На всички вас желая усмихнат и щастлив ден Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 28, 2012 8:32 am

Добро утро,Натали,Бони,Танче,благодаря ви за кафетата - както винаги прекрасно поднесени на фона на хубава музика.ВЕРЧЕ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН - Миличка,пожелавам ти здраве в изобилие,безкрайно щастие и радост,много житейски успехи,остани винаги така -добра и сърдечна към всички нас.Прекрасен и весел празник,Верче. :winkiss: :giflo1: :winkiss: :gift: :wine: :gift: :flow2: :baloons: :baloons: :baloons: :celebrate: :celebrate: :baloons: :baloons: :baloons: :flow2: :zwyncheta: :cake: :zwyncheta: :happybd: :podaryk: :happybd:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет дек 28, 2012 8:40 am

Добро утро мили момичета!
Бони, Рали, благодаря много за вниманието и красивите пожелания :hug: Вие ме изпреварихте :ooppss: Почерпете се, макар и виртуално за моя рожден ден :celebrate:
Изображение
Изображение
Пожелавам ви хубав ден :zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:
Кате, писали сме по едно и също време, благодаря ти :hug:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » пет дек 28, 2012 8:44 am

Добро утро момичета!На бързо да си изпия кафенцето с вас. Бони ,Мамии вече сте го сервирали :hug:
Верче да си ни жива и здрава и все така позитивна!Желая ти дълголетие и винаги да си в обкръжението на хора ,които те обичат и ценят :gift: :giflo1: :happybd:
Аз изчаквам пералната да спре и отивам на работа.Днес трябва да напазарувам за 31.12 ,за да си помогна малко.Довечера ще подготвя стаите за гостите,защото утре пак ще работя :roll: Решила съм да приготвя пълнен заек ,пържоли ,питка , баница ,но съм в голяма дилема в кога да започна да ги пека за да са хубави и готови на време :confused:
Да ви се похваля-вчера си направих подарък -купих си рокличка и обувки за новогодишната вечер.Нещо ме е обхванала новогодишна еуфория - учудващо за мен :love:
Желая ви ден изпълнен с усмивки и положителни емоции,а на работещите лека и спорна работа :hug:
http://www.radikal.ru]Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет дек 28, 2012 8:50 am

Верче ,честит рожден ден
много здраве и любов ти желая
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена