Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет дек 28, 2012 10:25 am

Пети, :clap: на теб мило момиче,много си организирана,ти и Натали сте най - големите работарки - до последно на поста си :thumbsup: , радвам се,че си купила рокличка и обувки за Новогодишната нощ - остава да ти пожелая невероятен купон със приятелите ти,бъди много радостна и щастлива,а на малката красавица Мери вълнуващ празник.Относно дилемата,кога да приготвиш храната - сега е лесно,набързо, леко затопляне на микровелето и всичко е ОК,ястията не губят нищо от вкуса и вида си,успех мила :thumup:.Прекрасен ден ти пожелавам и много,много клиенти. :zwyncheta: :eleni: :eleni: :elha: :eleni: :eleni: :zwyncheta:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет дек 28, 2012 11:04 am

kafe.gif
Добро утро момичета :) ,
ето ме и мене от ходене рано на работа и прибиране късно ,нещо не ми стига времето :wink:
Виждам,че сте добре,кой в къщи кой на работа всеки си кара работата :)
и рожденичка си имаме:
Верче:
Честит рожден ден!
Това,което не се случва днес,е обещание за още повече късмет утре!
Защото умението да дочакаш е почти толкова,колкото заслугата да получиш!
Много здраве,защото е на първо място по важност и много късмет в живота!
Весел Празник и Наздраве за Твое лично здраве!
Настроение и усмивки,нека с тях е изпълнен всеки твой ден!
400149_439452896120448_1818024603_n.jpg

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет дек 28, 2012 11:14 am

Здравейте в последния работен ден за тази година!
Наталка, Петина, спорна работа :thumup: !
На почиващите пожелавам един спокоен усмихнат ден!
С Бони, Катето и Таня явно ще разпускаме :) . Рали, най-вероятно отново ще се впусне да помага я в ресторанта, я на някой изпаднал в беда, а може пък и да заведе чаровните си племенници на кино или на разходка :D .
Ани, ти сигурно пак имаш гости или се занимаваш с децата, чакаме те да се появиш тук :) .
Всички имате поздрави от Дидка. Вчера се чухме, настроението й беше много добро, звучеше ми щастлива :D .
Днес ще се отдам на мързелуване и ще събирам сили за Нова година, че отново се очертава дълга и тежка вечер. Този път ние ще ходим на гости при приятели и сега с домакинята трябва да се уточним кой какво ще приготвя. От толкова много готвене през изминалите дни главата ми е празна на идеи, за нищо по-интересно не се сещам :thinking: .
Вяра, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, обичана и уверена в себе си, обградена с много щастие и добри приятели!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет дек 28, 2012 11:16 am

Ивка :hug: , дай си малко почивка и ще видиш после как ще се организираш бързо.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 28, 2012 1:24 pm

:zwyncheta: :candle: :zwyncheta: МИЛЕНКА,много се радвам, че си писала за ДИДКА,дано да са добре миличките и занапред само положителни събития.Приятна почивка мила,сега и аз ще си почина. :zwyncheta: :eleni: :elha: :eleni: :zwyncheta: :podaryk: :santa: :podaryk: :emotshejna: :elha: :emotshejna: :snejenchovek:

Потребителски аватар
lady_LANA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 555
Регистриран на: ср окт 20, 2010 4:37 pm
:: 98 рецепти от lady_LANA
:: 177 снимки от lady_LANA
Местоположение: Гърция

Мнение от lady_LANA » пет дек 28, 2012 1:57 pm

Привет и от мен по обедно време :)
След малко ще сервирам обяда :serve: , но реших първо да си взема глътка въздух и усмивки :) чрез вас
Тези дни изобщо не ми тежи домакинството- въпреки че всичко се приготвя в двойни дози :thumbsup:
Катенце, и аз съм на работното си място- пред печката :cook: - до последно :D
Миленче, не се и съмнявам, че ще измислиш нещо много вкусно- ти не се страхуваш да експериментираш :thumup:
Предай на Дидка много целувки :winkiss: и пожеланията ми за здраве и една по-щастлива година
Пети, с добри приятели веселбата няма начин да не е на ниво :eleni:
Бони, Ивка, прекрасните пожелания, които ни изпращате всяка сутрин нека да ви се връщат в двойна доза :zwyncheta:
Рали, да са ви живи и здрави дечицата- да растат все така усмихнати за радост на всички :hug:
Натали, последен работен ден- търпение, мила :hug:
Нинка (моето съкровище), дано здравето и щастието не ви напуснат никога :winkiss: :winkiss: :winkiss:
На всички желая един хубав следобед, една по-хубава вечер, един още по-добър нов ден, месец, година...

Верче, здраве и любов ти желая за да продължаваш да раздаваш нежност и доброта на съпруг, деца, внуци и приятели!
Изображение

:zwyncheta: :zwyncheta: :zwyncheta:
Изображение
"Когато не ти остане нищо друго ,освен любовта,само тогава разбираш ,че любовта е достатъчна!"

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет дек 28, 2012 2:04 pm

xaroumxristougennapq5.jpg
Добър ден .....как върви това време ,ами то не върви .....просто бяга :) Току-що приготвих кафето и сядам да го изпия с вече поднесените ,за което БЛАГОДАРЯ.Денят е по-весел,по-красив и по-пълен с вас :love: ,Мила ВЕРЧЕ,желая ти здраве ,много радост и много късмет на теб и твоето семейство !Бъди щастлива ,миличка!
4rd rozi4erweni.jpg
Сутрешно кафе не съм пила ,защото исках днес на всяка цена да посетя църквата Св,Стефан и да оставя за благотворителна цел нещо скромно и от мен ......След това ,което видях ми се изпълни с радост сърцето и ми се стопли душата .....колко добри хора има по света ,знайни и незнайни .Май по-вечето са незнайни ...толкова загриженост за ближния,всеки ако допринасяше по нещо символично ,сигурно нямаше да има нещастни хора по света ....ох,такава съм си ....след празниците ще отида отново и смятам да поосвободя гардеробите ....някой може да има нужда ,а аз може и въобще да не облека дадена дреха ...същото и с децата ще направя ,даже и съпруга ми ще се зарадва :thumup: Дано не е само по празниците и тоя ентусиазъм продължи ,митрополита на острова е предоставил пералня 12кг. също и сушилня ,всичко жените гладят и опаковат ,направо е като малък цех ,и всичко без материална облага .Дъщеря ми реши всички кукли Барби ,дрешки и всичко ,което има свързано с куклите(някога цяла заплата сигурно е малко ,за да се купи всичко ) да зарадва деца ,които нямат или никога не са имали подобни ,по-скъпи играчки.Радвам се ,че дойде с мен ,искам да се научи да дава .Благословен е който дава ,Бог винаги го връща и най-интересното е ,че по начин и време ,които не очакваш :) Правете добро и го оставяйте настрана ,не мислете ....МАМИ ,благодаря ти за топлите думи ,какъв човек си ти ?! Винаги ,с добра дума за всеки .....браво и Бог да те пази! :love: БОНИ,и аз това усещам към теб ,миличка !!! :love:ТАНЧЕ как прекара ,колкото до ПЕТИ много добре си сторила ,и аз ще спрятам маса за Нова Година ,за първа година на 31.12.2012 съпруга ми ще кара с нас ,чак не ми се вярва и трябва да се постарая от по-рано ,поне за десерта . :chef: а също и с пазаруването .Лек и приятен остатък от деня ви желая ! :) :) :)

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » пет дек 28, 2012 2:23 pm

Здравейте!

Верче,Честит Рожден Ден!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет дек 28, 2012 4:07 pm

Охо, момичета всички сте тук :)
ето ме най-после,за тази година свърших със служебните задължения,
то не бе работа не бе чудо последните дни
излизам за втора смяна в 13ч. и се прибирам в 3ч. спя, ставам,набързо да ви видя и пак
на работа,абе луда работа,домашните ми "любимци"(децата) умряха от глад :D
добре,че е баща им,а и те са големи оправят се,ама е друго мама когато е наготвила :chef:
И аз се чух със Дидка,ама то нямам време да пиша,както казва Миленчето е добре и
праща поздрави на всички със много целувки :winkiss:
Надявам се тези дни да имам по-вече време за нас,за децата,за всички който обичам :hug:

Вярвам!Да вярвам в доброто,в готовността да помагаш, да даваш, да си отзивчив, сърдечен, щедър, благороден и естествен!
Да правиш всичко с любов, търпение и отдаденост!
Да използваш възможността да вложиш нещо от себе си, твоя мисъл, по твоя начин!
Нека спомена моят начин на бродиране!Аз винаги имам мои допълнителни бодове,защото аз съм Творецът!
Няма грешен ход,както няма сбъркана картина!
Моята картина е да даваш,да се усмихваш,да мечтаеш и да правиш нещата,както ги виждаш по твоя начин!
Това не е математика,това е история,това е твоята история, нашата история,
твоето и моето ежедневие,твоят и моят живот, днес и сега!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет дек 28, 2012 4:18 pm

Здравейте, веселячета!

Искам да благодаря на всеки поотделно за пожеланията отправени за имения ден на съпруга ми, но се притеснявам, че времето ми е късо, а и се страхувам да не пропусна някои. Много сте мили! Обичам ви! :love: :hug:
Танче, и на теб, мила, честит имен ден със закъснение! Бъди все така млада и дейна, много здрава и щастлива!
Верче, честит рожден ден! Нека твоите желания бъдат мои пожелания! Весел празник!

Вчера като започнах едно подреждане и разместване... поизморих се доста, но нали съм твърда глава сама си преместих дори и диваните. Отложихме ските за днес, защото вчера беше ветровито. След малко ще тръгваме.
На вас желая приятен следобяд и хубава вечер!


Заключена