Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '12

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » съб дек 29, 2012 10:55 am

Верче,приеми и от мене моите съболезнования,
думите са излишни бъди силна :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 29, 2012 10:56 am

Кате, виждам те,хайде на кафенце да ти е сладко мила :hug:

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб дек 29, 2012 11:17 am

Здравейте,мили момичета!

След вчерашния мъглив и облачен ден,днес слънчицето закачливо ни се усмихва.Малко фона не е подходящ за това време на годината,но каквото е решила природата,да ни поднесе,това ще е.
Усмихни се!Изображение

Усмихни се!
Има още много пътища,
които тръгват все от теб..
С птиците на пролет
ще поемеш,
към нови хоризонти,
и безчет
ще бъдат пак в очите ти
искрите,
с които ще се будиш във зори..,
на кръстопът се раждат
и мечтите...
Мечтай!
По своя път
върви!


Изображение
Изображение


Верче,моите съболезнования,мила.За голямо съжаление,има и такива раздели,които са най-тежки в живота ни,но остават завинаги в нашите сърца.
Лека му пръст на човечеца!
Изображение
Изображение

Пожелавам на всички ви,прекрасна и усмихната събота,с много усмивки,грейнали от щастие!
Обичам ви!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » съб дек 29, 2012 11:19 am

Добро утро, мили приятелки!

Сядам с вас на кафе, че после денят ще е достатъчно изпълнен със задачи :)

Вярче, мила, съчувствам ти за загубата! Гледай философски на нещата, животът е кръговрат и ние не сме вечни, важно е да сме човеци и да живеем живота си с достойнство.

На всички ви (за да не пропусна някого) пожелавам спокоен, уютен уикенд, пожелавам ви да имате време и и желание за приятни неща! :love: :heart: :heart: :giflo1:

Николинка, ако четеш: правим планове с Калина за лято на острова :) Тя е била по празниците в замъка Кронборг, на Хамлет, и е сложила снимки, и аз направо пощръклях от копнеж по Дания! :roll: :)

Бони, Адриан е по-добре, играе, закачлив е. Но не му се размина без антибиотик. На 26-ти бяха отново на лекар, защото беше силно влошено състоянието му. Взетите натривки доказаха стрептококи и му изписаха антибиотик. Моят син също от вчера е нещо болен, имаше висока температура през нощта, после веднъж се изпоти силно, сменях чаршафи към 4 часа сутринта. Сега спи доста спокойно, дано това да беше болестта му!

Имам неимоверно много да чистя и да оправям тук... Нали едната стая е необитаема, всичко се случва и трупа, и складира в хола! Направо е ад! :roll:
Ще се захващам, че по обяд ще ходим до ИКЕА.

Целувам ви всички :)
www.facebook.com/artandhobby


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 29, 2012 11:25 am

:hug: :hug: :hug: ИВКА и на теб да ти е сладко миличка :winkiss: :coffee: :winkiss:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб дек 29, 2012 11:48 am

Здравейте!
На болните пожелавам бързо оздравяване, а на останалите един хубав, макар и студен, съботен ден!
Ние днес ще ходим да избираме подарък за Нова година за детето на нашите приятели, с които ще прекараме празника. Вече доста се затрудняваме, защото за Коледа и за Стефановден й направихме подаръци, сега сме изчерпани откъм идеи. Трябва и за нашата принцеса да вземем нещо, защото на 1-ви януари е именичка.
Много усмивки от мен! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб дек 29, 2012 11:48 am

Вяра, моите съболезнования! Макар и болката да е голяма, сигурна съм, че вуйчо ти ще остане жив във вашите сърца.

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб дек 29, 2012 11:52 am

Здравейте момичета Миленка виждам те После ще пиша повече че съм премръзнала
ДАНО Е ТОПЛИЧКО ПРИ ВАС
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб дек 29, 2012 7:03 pm

Щастлива и красива съботна вечер ви
желая приятели! Насладете и се и се
потопете в магията и!
406656_442327922501666_1466447388_n.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб дек 29, 2012 10:18 pm

kamina.jpeg
Добър вечер,момичета!От вчера съм по улиците ..... вчера след следобедното кафе взехме децата ни с моята приятелка и както бях споделила отидохме в огромния Джъмбо ....и колко часа вътре .....по-добре да не казвам ,всички бяхме деца.Понапазарувахме ,този път по-скромно ,купихме доста неща ,и се прибрахме малко преди да затвори магазина и уморени ,и удовлетворени ,и най-вече щастливи всички :) Днес,аз от сутринта липсвам ,снощи се постарах да сготвя ,за да съм изрядна ,поглезих се малко :thumup: след обеда отново навън ,на 1вия рожден ден на госпожицата на моята приятелка от Варна....и преди около 20 минути се прибрахме....Много шум,деца и ....много глъч....и малко време за мен ,най-сетне във веселата компания....ВЕРЧЕ,моите съболезнования....за жалост това е живота ,и аз като РАЛИ разсъждавам важно е колкото ни е отредено да го изживеем достойно и подобаващо .Остават само хубавите спомени и мисли в крайна сметка,лека му пръст! МАМИ ,ами четейки това ,което си ми писала ме накара да настръхна .....хората сме егоисти и много рядко даже и да виждаме неща ,не искаме да ги потвърдим .Благодаря и на теб и на БОНИ,аз просто се опитвам да сложа моята частичка от пъзела ....може да е малко ,но допринасям,искам и децата ми да станат добри хора и се старая по всякакъв начин да им посочвам правилния път ,поне докато са по-малки и имат тая нужда .....пък дали ще следват и какво професионална ориентация и реализация ще имат .....много относително .Мога ли да допринеса да не са егоисти ,и да станат добри хора ,тогава наистина и аз ще съм удовлетворена ,и щастлива!При нас е доста топло ,пролетно -есенно ,сега се опитва да ръми .....ще покаже ,но е 14-15гр. и приятно.На всички леко болни и неразположени ,бързо възстановяване и на всички останали лека и топла нощ!


Заключена