Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » вт яну 08, 2013 2:30 pm

Здравейте!
ЧЕСТИТ БАБИНДЕН!
На всички, свързани с родилната помощ пожелавам много здрави бебета и щастливи родители!
Ние снощи бяхме на Ивановден, изкарахме си много хубаво, но се прибрахме късничко и малката едва стана сутринта за училище. На обяд се прибра, хапна и като й се затопли коремчето заспа. Гледам я и на мен ми се приспива, но се чудя кога ли ще пишем домашните :thinking: . Все пак ще я отавя да поспи два часа, а после ще му мислим. Лягам и аз до нея, а на вас пожелавам хубав следобед!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт яну 08, 2013 6:25 pm

Момичета, сега по новините чух, че в Егейско море имало земетресение, вие които сте там наблизо, добре ли сте, как го преживяхте. Знам, че уплахата и паниката връхлитат внезапно, но важното е че всичко отмина и няма да се повтори, така обясниха учените тук.
Надявам се, че вие и семействата ви сте добре.
Лека вечер.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт яну 08, 2013 7:45 pm

Дианка, Ани, как сте момичета, дано да не сте се изплашили много и вие, и децата :hug: :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » вт яну 08, 2013 8:25 pm

Благодаря на всички момичета за поздравите!
На адашките ми, с извинение за закъснението, пожелавам здраве, любов, усмивки и ВРЕМЕ, за да им се наслаждават!
И на всички вас -прегръдка!
Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт яну 08, 2013 9:21 pm

Привет,момичета,прибрах се късно и затова сега сядам да ви видя - ДИАНКА, епицентъра на земетресението е близо до вас,как сте милички,дъщеря ми в момента е на Миконос и веднага се свързах с нея - при тях няма смут и паника,защото са доста далеч от вас,но все пак е в Егейско море и е усетено,макар и по - слабо,стискам палци да премине всичко и да пишеш,че сте добре.АНИ,дано при вас всичко е наред миличка,пиши как сте.Лека и спокойна вечер, мили момичета. :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт яну 08, 2013 10:39 pm

спокойна нощ и от мен

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср яну 09, 2013 12:14 am

Здравейте момичета :)
днес съм за пореден път разочарована от преподавателите в университета на синът ми,
то не бе тетрадки за по 20 лв.да си купят за да имат заверки за изпитите, то не бе всевъзможни суми за щяло и нещяло,
а днес оказа,че ще имат и като контролно в създаен сайт от определеният преподавател след като се регистрираш трябва да платиш
40 лв.след като платиш тогава ще можеш да направиш контролното.И се замисляме в къщи ние с нашият малък доход на къде сме тръгна ли да учим студент,като се има напредвит,че той(студента живее с 70 лв.месечно )а всичко друго отива за преподавателите, не знам ,но със сълзи на очи момичета споделям,че нашето момче макар и много да му се учи май ще прекъсне,така се очертават нещата като нямаш "дядо владика и бос ще ходиш"не че е наш но има потенциал,но не е случил на заможни родители ,много ми е болно в нашата държава оправия няма то плащахме за уроци има вярно резултат ,но то все пари за нещо се искат и не му се вижда краят.Да ме извинят Миленка(която винаги е насреща и готова за помощ и безкрайно много и благодаря за всичко) и на на Бони съпругът и ,но аз мисля,че в днешно време всичко е пари.
Извинявайте мили момичета,но и аз съм майка и със сълзи споделям моята мъка,днес си говорихме с колежкте и те бяха много прави
ще е като едно време нямаш ли пари няма да учиш,и сърце ми се свива как ще му кажем" ние не можем да те издържаме сине"
Извинявайте мили приятелки ,ако съм ви одтекчила,но ви чувствам много близки и споделих всичко това с вас :winkiss:
ЛЕКА НОЩ МОМИЧЕТА!

Потребителски аватар
Aliana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1613
Регистриран на: нед дек 14, 2008 6:14 pm
:: 625 рецепти от Aliana
:: 2132 снимки от Aliana
Местоположение: Cologne
Контакти:

Мнение от Aliana » ср яну 09, 2013 1:19 am

Ивка, мило момиче! Много ми стана болно да прочета за проблема ти :(
Няма ли възможност да се направи нещо? Да се спести от някъде, например обща квартира с приятели да намери или друг текущ разход да бъде намален?
На мен така като не ми стигат парите, си правя ревизия. Сядам, записвам абсолютно всичко, което купувам и гледам дали не мога да спестя - дали друга марка шампоан, да пазарувам другаде храна, да купувам на едро, или пък си правя седмично меню и се придържам към него. Все избивам от някъде пари. Дали и вие не бихте могли да направите така? :thinking:
Аз не познавам момчето, но дали не може да поработва някъде - уикендите например, в някое заведение или нещо друго, което му отговаря на времето за лекции? Тук студентите поголовно се издържат сами, и аз се издържах сама докато учех, че и малко дете имах, и сама бях.
Като има желание, мила, ще се намери и начин! Не унивай, моля те, слънчо :love:
Пиши ми за развитието на нещата, не ме отегчаваш мен, изобщо да не ти минава през ума такава щуротия, чу ли? :heart: :heart: :heart:

Целувки и горе главата! :hug: :hug: :hug: :flow1: :flow1: :flow1:
www.facebook.com/artandhobby

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 09, 2013 2:31 am

Ивка,мила моя,незнам какво да кажа.Напълно те разбирам,тъй като аз пък сама се оправям със сметките.В днешно време е трудно и мога да кажа,че аз примерно съм спряла разходите по мен до минимум,понякога виждате и интернета спирам,и двама като бяхме/пак с ниски доходи/за нас нищо не купувахме,и паак не стигаха.Блузите ми са разтегнати ,,на корем,, и така.........По скоро отговарям на Рали за как да намалим разходите,разбира се от моята позиция.Или по точно не става,миличка,защото отдавна сме на минимума,мнозина от нас българите.От друга страна ,Ивка миличка,понякога наистина се намира начин.Лесно е философски да се напише на който му е писано да завърши ,ще завърши,но е така!!!!!!!!!Пожелавам от сърце Богомил да извърви този път,въпреки всички трудности.А мои приятелки ми дават съвети да заделям пари за черни дни :thinking: :thinking: как да стане това!?!За всяко нещо има време.Така че някой хубав ден и това ще стане.
Нека и аз да кажа нещо-мес декември не ми преведоха майчински,защото от фирмата са превели последния раб ден декларация че не работя и съответно няма превод.И на 30 дек като платих 46 лв лекарствата на Зарко останах с точно 4 лв.Но моя приятелка звънна да пита как е Зарко и МИ ДАДЕ ЗАЕМ ,който вече върнах/първ раб дни ги преведоха,амин боже :wink: :D /Че да са ни живи и здрави приятелите .Аз също много пъти съм помагала с каквото мога ,на нея също.
Ивка,прегръщам те,миличка,ако искаш утре по скайпа да поговорим.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 09, 2013 3:12 am

Ох дано вече спи спокойно до сутринта.Започва нова поредица :wink: :wink: зъби.Нямаше 1часа като се почна.......Дадох панадол да го отпусне малко.
Отсега подреждам сутрешната маса,желая ви ДОБРО УТРО и да ви е сладко!


Заключена