Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет яну 11, 2013 6:24 pm

Танче, пожелавам ти топла и прекрасна вечер,важно е да ти топличко и хубаво на душата. :winkiss: :night: :winkiss: :hug: :hug: :hug:


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет яну 11, 2013 6:27 pm

Кате :hug: :hug: :hug: :heart: :heart: :heart:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет яну 11, 2013 8:56 pm

Ехооооо, добър вечер :hug:

Мили момичета и момчета /макар и рядко появяващи се тук :wink: /, много се радвам на това, че днес толкова много сме писали и толкова много доброта и съпричастие има между нас. А представяте ли си какво би било ако много повече хора около нас мислят и постъпват така :love: А ако пък всеки, който чете този форум малко по малко се зарази от нашия позитивизъм и постигнем ефекта на доминото :dancing: :dancing: :dancing: ТОВА БИ БИЛО ЧУДЕСНО :love:

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВАС, КОИТО СТЕ НАПИСАЛИ ТОЛКОВА ДОБРИ ДУМИ ЗА МЕН :hug: :hug: :hug:

Ивка, много се радвам че се обади - като ти премине първоначалната емоция, мисля че и мислите ти ще се подредят. Не се настройвайте отрицателно и вие, и Богомил. Всяко начало е трудно, не всичко е така както в средното училище. Обикновено първи курс е най-трудния - и като адаптация, и като начин на поведение. Повечето преподаватели се отнасят към младежите като с големи хора, а те са свикнали от училище по друг начин. Да не забравяме, че това е военно училище и няма как да няма хора с психологическа нагласа на военни /т.е. каквото кажат те, това става и те са вьо и вся/. Напълно съм на мнението на Миленка за това, че ВВМУ е наистина много престижно учебно заведение и дипломите му са признати навсякъде. В интерес на истината и моят племенник преди 4-5 години завърши в това училище и със завършването си започна плавания по целия свят.

Дидка, да е жива и здрава сестричката ти - много да се обичате и уважавате и да си помагате :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :heart: :heart: :cake:

Рали, ти ме разби с вафлите :rotlf: :rotlf: :rotlf: Помните ли ги още - аз понякога се сещам за това и ми става много мило :love: С удоволствие го направих и си представях искреното ви удоволствие като ги подариш. Скоро попаднах на адреса ти, който бях печатала за колетчето и си помислих, че не мога да ти изпратя Коледна картичка, защото се премести в ново жилище /макар че ти каза, че ходиш и в предишното - не посмях да изпратя :wink: /

Малинка, желая ви щастлива почивка около Рилския манастир - там природата е Божествена :love:

Пети, УСПЕХ НА ИЗЛОЖЕНИЕТО :thumup: Сигурна съм, че твоят щанд ще бъде най-изящният :heart:

Дианка, кога е сватбата - надявам се да сте здрави вече :hug: Желая ви невероятни изживявания, а на младоженците - МНОГО ЩАСТИЕ И ПОПЪТЕН ВЯТЪР В МОРЕТО НА ЖИВОТА :love: :love: :love:

На всички ви желая спокойна и топла вечер и хубав уикенд :heart: :wine: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 12, 2013 7:20 am

Добро утро,мили момичета,хайде на :coffee:.Вчера,беше един прекрасен ден,успяхме взаимно да си благодарим за всичко,което ни свързва ежедневно - беше невероятно, да умееш да благодариш и да простиш е духовно постижение,вие показахте,че сте духовно извисени - умеете да цените човека срещу вас,да го похвалите и поощтрите,показвате състрадание и най - важното,умеете да обичате истински и неподправено,прекрасни сте.Както е написала Бони - дано всичко случващо се при нас, да бъде заразно добро за много хора.Сега, ще ви пожелая един прекрасен,спокоен и много весел ден. :winkiss: :giflo1: :sun: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 12, 2013 8:28 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/NI_YgerY15I[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=NI_YgerY15I

Добро утро :)

Започва един нов ден ... малко мъглив, но нов - като бял лист, върху който ние ще напишем текста :love: Нека го направим прекрасен и неповторим - желая го на всички от сърце :)

Кате, благодаря за кафето и хубавите пожелания :hug: И аз съм на линия макар и за кратко :wink: Днес се оказва че сме отново "Бърза помощ" и трябва да поправим печката и комина на близката баба, така че връзваме обувките и дим да ни няма :wink:

Днес празнуваме Св. мъченица Татяна!
Честит имен ден на всички с прекрасните имена Татяна, Таня!
Здраве и късмет да ви носят имената, любов да ви даряват и към щастие да ви водят!


ТАНЧЕ, БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА :zwyncheta:

Изображение

Хубав ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 12, 2013 8:44 am

Добро утро!Приятна събота и неделя!По някое време днес ще ви пиша повече,но ще надничам и как сте.Поднасям ви закуска и отивам да правя и нашата.Имах намерение да пробвам :chef: 1 рецепта за картофени мъфини,но може би по-късно през деня.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 12, 2013 8:50 am

:winkiss: :giflo1: :winkiss: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,ТАНЧЕ - ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА,МНОГО РАДОСТ И ЩАСТИЕ,ОБИЧ В СЕМЕЙСТВОТО ТИ. :gift: :wine: :gift: :baloons: :celebrate: :baloons: :celebrate: :baloons: :flow2: :flow1: :flow2: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 12, 2013 9:49 am

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,ТАНЯ! :flow2: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow2: :flow1: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 12, 2013 10:05 am

397612_537929742908701_211573451_n.jpg
Добро Януарско утро Приятели!Подарявайте си красиви мигове!
Докосвайте се до тази красота на живота,защото животът е само един миг!
Да направим денят си неповторим!Понякога забравяме колко е ведра и прекрасна сутринта!
Как ни зарежда и сме готови да покорим целия свят!Нека денят ни започне с усмивка, настроение и много късмет!
За хубавите неща,малките радости и хората,с които споделяме изгрева,поднасям чаша кафе и първата си сутрешна усмивка!
Неповторим и приказен Уикенд Ви желая!
Кате,Бони Дидка :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 12, 2013 10:08 am

Честит иман ден на нашето Танче
и на всички празнуващи да е живо и здраво името ви!!!!
306032_440085646057837_1441659413_n.jpg


Заключена