Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ninka71 » вт яну 15, 2013 9:15 pm

Мили момичета,Иве,Бони,Катенце,Дидка,Неви,Петинка,Наталка,Дианка,от все сърце,ви благодаря за прекрасните думи,за предложенията,които сте ми писали,за стимулът и вашата опора и най-вече,за истинското приятелство и подкрепа,които са прозрачно чисти,тук,в нашият форум.
Благодаря ви,че сте истински и,че сте тук!

Изображение
С ръка на сърцето си,за пореден път ви признавам;момичета,много ви обичам!

Изображение

Всяка ваша дума,е много ценна за мен.И ще направя всичко,което сте ми дали като съвет.
Изображение

Пожелавам на всички,спокойна нощ!
Бъдете живи и здрави,вие и семействата ви!
Обичам ви!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт яну 15, 2013 9:31 pm

Нинка, сега ми звучиш по-спокойно - дано да е така :hug: :hug: :hug:

Вярвай в доброто и то ще се случва - ти си много чувствителна и лесно ранима душичка :love: Бъди смела и твърда и ще успееш да пребориш всичко - ПРЕГРЪЩАМ ТЕ С МНОГО ОБИЧ :heart: :heart: :heart:

Спокойна нощ на всички :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт яну 15, 2013 10:33 pm

Нинка,миличка, вярвам,че всичко ще се нареди - смелост и търпение.Обичам те,Нинка. Пожелавам ти лека и спокойна нощ :winkiss: :night: :winkiss: :heart: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :heart:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт яну 15, 2013 11:17 pm

Нинка,мила,друго звучиш наистина.Спокойно ,имаш цяла гвардия готвачи :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: :chef: зад гърба си!Пиши ни често,сещай се за нас,когато ти стане тягостно,мъчно ,самотно,и весело,и щастливо и усмихнато.Сещай се за нас ,все някоя винаги е тук!И всички ние сме си подкрепа и в хубаво ,и в лошо ,като половинки/ама че полигамия :wink: :wink: :wink: :) :tongue: .Шегичка.Всички сме спокойни,ох дай боже.Да ни пази Господ да сме живи и здрави,ние и нашите близки!Дианка е описала една семейна идилия-браво :thumup: !Нека в семействата цари разбирателство!
Лека,топла и спокойна нощ!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт яну 15, 2013 11:18 pm

Нинка,на пролет като дойда в София,ако имаме време може да се срещнем.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср яну 16, 2013 7:12 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/BtyeL-lkaVY[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=BtyeL-lkaVY

Добро утро :)

Хайде на кафе - вече е готово, горещо и ароматно :coffee: :serve:
Нека с нежната мелодия и красивите зимни картини започнем деня си с чудесно настроение и такъв да бъде до края :love:

Желая на всички прекрасен ден с много щастливи мигове Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 16, 2013 7:21 am

Добро утро,мили момичета,да пийнем по :coffee:, да си пожелаем успешен ден и да поемаме по задачи.Ще започна с готвене и после отивам в дома на двамата Антоновци - зет и внук,утре са именници,ще помогна в подготовката за празника.Нинка, не се притеснявай за нищо,добре е,че споделяме такива моменти от живота си,те са аналогични с такива при много други и така ще си бъдем полезни,ще сме подготвени,как да процедираме в подобна ситуация,горе главата и :thumbsup:.Пожелавам на всички хубав,спокоен и прекрасен ден. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:Бони :winkiss: :heart: :winkiss:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 16, 2013 7:34 am

Добро утро и от мен!Нека да бъде спокоен и успешен ден!А може би за някои да бъде и много щастлив!
Натали страхотно ме изненада с кокичетата!Както си превъртам страницата и зак...кокичета.Днес ще имат и другарче -минзухарче.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср яну 16, 2013 8:09 am

Добро утро, веселки приятелки :D
Ето ме и мен с кафето
Изображение
Днес бързам и надниквам при вас за кратко да си взема от вашето добро настроение. В службата сме натоварени, правим годишно сведение, а и текущата работа не спира, д....то си не мога да вдигна от стола. Но и това ще мине.
Хубав и спорен ден на всички :heart: :giflo2: :heart:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср яну 16, 2013 9:02 am

dobro utro.jpg
Добро утро ,и благодаря за ароматните ви кафета ,за приятната музика и за всичко,което отваряйки компютъра ме настройва положително и зарежда за цял ден!!! Днес,имам доста задачи с Tupperware ,което означава и бягане от сутринта .Духа един южняк и много приятно ,духа ,но топъл ветрец и най-вероятно по някое време да завали ,но зима е и ще вали ,и ще гърми .Въпросът е на нас да ни е весело в сърцето ,и да се усмихваме ,и вършим добри дела.МАМИ ,наистина Антоновците ще имат нужда от твоята помощ,че и двама празнуват ,от сега да са ти здрави ! :love: После Атанасовците и т.н.Здрави да са всички хора и по-добри ! Нека и днешния ден е изпълнен с обич и сърцата ни са отворени , РАЛИ къде си ,сигурно спалнята е готова и не можеш да и се нарадваш .......или от задължения я посещаваш просто по задължение :thinking: НАТАЛКА ,разсмя ме сутринта ,всекидневно ,четейки те винаги си представям лъчезарната ти усмивка ,здрава да си !БОНИ,и на теб лек ден ,ДИДКА , нека за теб е много ,много щастлив ,радвам се за теб ,че си силно момиче и поемаш живота в собствени ръце.Лесни неща няма ,но спокойна ли си ще видиш ,че нещата в един момент ще си дойдат на место ,прочете и моята история,без подробности ,защото са малко парещи ,и не по-различна като история от твоята ,съжалявам ,че нямаш дом.тел ,помниш ,че исках когато имаше пробемите да ти дам кураж и да видиш ,че аз съм жив пример ,че не трябва да свеждаме глава .....пък пред каквото и да е,особено ако имаме право .ПЕТИ,на теб искам да пожелая да си здрава ,и ти си от моята "мая' силна жена ,браво и в същия дух .Желая ти много продажби ,и много щастие ,нека късмета е винаги с теб !И още веднъж браво ,за което си постигнала ,мило момиче ,прочетох и твоята история и затова са толкова браво !!!Нека всички споделяме и трудности ,и радостни мигове ,както писа ДИДКА цяла гвардия "Весели готвачи "е готова да помогне :yee: :thumbsup: Сега трябва да се телепортирам :wink: по най-бързия начин ,защото в 9.30 имам рандеву.На всички лек и успешен ден!!!Обичам ви всяка една поотделно ,за това което сте!!!! :heart: :heart: :heart:


Заключена