Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет яну 18, 2013 10:54 pm

Рали,знам че Мери е дете на Пети,но ако правилно съм разбрала и те са без тати.Това имах предвид.Днес наистина се заформи голям албум :love: :thumup: .


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 19, 2013 7:20 am

72496_501493316556025_380772991_n.jpg
Хубав Януарски Уикенд Приятели,
нека в него се докоснете до много вълнуващи моменти!
Нека споделим кафенцето заедно и всеки се заеме със своите си задължения,
Нека има много Късмет в деня ни,да е свеж,усмихнат,зареден и пълен с чудеса и приятни изненади!
Една легенда разказва,че пеперудите предават на небесата вашите съкровени желания!
Повярвайте и нека летящата красота да допълни веселото Ви настроение и да предизвика безброй мили и щастливи усмивки!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 19, 2013 8:51 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/4bDI2WtS3Dw[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=4bDI2WtS3Dw

Добро утро :)

Тази сутрин се събуждам и всичко наоколо е бяло - навалял е толкова много сняг през нощта :roll: В момента вече не вали, но е красиво и чисто. Тези дни с мъглите и топенето на мръсния сняг бяха доста неприветливи :eeek:

Ивка, благодаря за кафето и прекрасните мисли :hug: Аз съм вече на второто кафе :coffee: и е крайно време да ставам и да се захващам за домашната работа. Отсреща ме гледат строго и ме карат да се чувствам "виновна" :tongue:
Шегувам се, но истината е че имам доста намислени задачки :wink:

На всички желая хубав и спокоен съботен ден, с много усмивки и добро настроение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 19, 2013 8:58 am

Добро утро,мили момичета - Ивка,твоите пожелания отново попадат в целта - толкова е хубаво да ти пожелаят по такъв начин,да започне денят ти,благодаря ти, ти си истинско съкровище мила.Сега, да пийнем по :coffee: и отново да се развихрим по своему,нали сме жени,маминки.Още съм под влияние от снимките на тия сладки душици,толкова са милички,чисти - да са живи и здрави и само радост да носят.Сега, ще врътна пералнята,че от празниците все почива - днес при нас има Слънчице, но и вятър,не е особено студено, по - скоро ми прилича на пролетния Април - трябва да почакам обаче,още е далеч.Прекрасен,спокоен и много весел ден на всички. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:Бони, писали сме заедно,хайде, опрятай се и започвай миличка,после ще сме свободни от битови ангажименти и пак ще се срещнем тук. :winkiss: :giflo1: :winkiss:


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 19, 2013 9:08 am

Бони и Кате,
виждам ви хубав ден милички :) :hug:
Последна промяна от ivkaa75 на съб яну 19, 2013 9:16 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 19, 2013 9:11 am

Ивка,благодаря миличка,на теб от сърце - много,много хубав и успешен ден. :winkiss: :sun: :winkiss:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб яну 19, 2013 9:16 am

Изображение
Изображение
Добро утро Заповядайте на кафе
Приятен ден ви желая
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб яну 19, 2013 9:41 am

Добро утро!
Бони, Кате, Танче, виждам, че все още сте тук, днес ще си пия кафето с компания :clap: :D ! Нареждам се до вас.
Изображение
Бони, малко ти завиждам за снега, при нас няма и заченък на бяло, мрачно и студено е :( . Вместо да шеташ из къщи хващай половинката под ръка и го изведи да направите един снежен човек :wink: .
Хей, момичета, покрай многото домакински задължения си оставете и време за почивка :wink: .
Желая ви хубав съботен ден, изпълнен с весели усмивки, а защо не прекаран и по този начин :) !
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб яну 19, 2013 12:35 pm

kalimera neraidohora.jpg
Добър ден ,закъснявам с кафето ,но идвам да поделя с вас една ,голяма доза настроение и слънце !!! :) :) :) ПЕТИ,РАЛИ И ЙОАНКА ,да са ви живи издрави ,все така безгрижни и усмихнати чаровниците ....Малката МЕРИ ,кукла отвсякъде ,децата ми се смяха много на новата пролетно-лятна колекция с памперса ,сладуранка ,РАЛИ ,ГЕОРГИЯ с тези сладки зъбки и чаровна усмивка ,кукла ,колкото до господина на компанията ,аз бях споменала на ЙОАНКА ,че много госпожици ще омагьоса .....и ще бягат след него ,малкото американче ми заприлича много на братовчед ми ,на сладуранката СТАР- ВИКТОРИЯ се казва точно такава с бяла коса и сини очи ,майка и е американка ,но и братовчед ми по случайност е много рус и бял ,така че на кого да прилича !? Направо се изпълниха стрниците с радост ,енергия и оптимизъм ,това е бъдещето и смисъла на живота ни ,да са ви здрави . :) Ах,МИЛЕНКА .....тия снежни човеци :eek: май от трето поколение са ?! :yee: и с очила ,БОНИ ти излез да спретнете със съпруга си ,за гимнастика .....но от познатите ни ,с моркова и метлата ,че тия на МИЛЕНКА са много модерни :) НАТАЛКА ,бързо възстановяване и успех ,защото доколкото разбрах ще последват и други операции така ,че успех и БОНИ хубаво сподели ,че Слава на Бог ,че ги има и лекарите ,иначе не ми се замисля ....МАМИ,ИВКА ,ДИДКА ,МАЛИНКА ,ТАНЧЕ лек и спокоен ден ,отивам да се правя на домакиня ,че днес е слънце и много слънце ,и трябва да се възползвам .....ястията вече намирисват ....прахосмукачката крещи отвътре ,пералнята изпра ,аз почти допивам кафето и .....бегом навсякъде ...Довечера ще споделя менюто си .РАЛИ ,сняг ли чистиш пак или сладко спиш?! :love:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 19, 2013 3:11 pm

Здравейте ,надничам как сте и хоп пак в кухнята,
то днес май всички сме се развихрили,а времето при нас е студено,вали много ситен мокър сняг,
няма и следа от него,мокро и кално е,сложих да подквася мляко,че сме имали в къщи прясно,а мъжът ми не знаел и купил от едни хора който гледат крави,та реших да го сквася,то не бе перални,ще кажеш,че не съм прала от един месец за днес трета върти,а не ме питайте как съхне прането в това време :)
Тези малки слънца Мери,Джордия и на Йоанка момченчето и малакта дама
ми стоплиха душицата истински ангелчета :)
Има ли желаещи да пият следобедното
си кафе? Аз съм го приготвила за вас с
много обич. Да ви е сладко приятели!
166548_452066918194433_247626196_n.jpg


Заключена