Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » ср яну 23, 2013 9:02 am

zakus.omorfi.jpeg
Добро утро ,момичета сладки !!! :love: БОНИ ,не съм от най-добрите ......може би от пишман фотографите съм , :ooppss: но ще се опитам да ти предадам гледката през моя поглед.Аз ,понеже съм родом от Шумен ,сравнително близко сме до морето ,но нямах тая обвързаност и прекия допир и ми харесваше ,но дотам .Сега ,след 17 години в Гърция отида ли си в БГ ,усещам ,че ми липсва ....липсва ми ,защото аз съм романтичен човек ,винаги и във всичко ,се опитвам да открия красивото .....даже и да липсва и се чудя ,когато другите не го виждат !? :? Вчера ,повлияна от предния ден ,хванах г-н Илия под ручка и му казах "Това слънце не е по поръчка ,ставай да се поразходим ,да видим хора и хора да ни видят :yee: ,утре може да вали и трещи ,но днес е по поръчка и трябва да използваме тия топли дни ,гледайки как много летища са затворени от обилния снеговалеж въобще и не се замисли ....само се засмя и ми подхвърли ,че и предния ден слънце по поръчка е било пак ,и така направихме една разходка по крайморския булевард ,защото по централната улица ,заради сезонните намаления е мааааааааалък кошмар .Не седнахме на кафе ,защото времето бе срещу нас и ....просто се разходихме .Аз,също искам да се разхождам зимата и не мога ли .....не ми влияе добре ,искам да мога да отворя прозорците и да дишам .....на кой не му харесва чувството за свобода .Днес ,с моята приятелка ще се разходим по магазините ,има до 70% намаление да хвърлим по някое око . :wink: РАЛИ ,мила РАЛИ :love: това,което описваш ......някога съм го чувствала и аз ,където и да съм ,но по-далеч от .....това,което ме задушава ....смея се когато чета поста ти и си те представям сънлива и рошава ,но ти си сладур отвътре и въобще това са подробности ....Добре,че дните до окончателното им отпътуване са преброени в дни и в един момент .....просто здравей,щастлив живот с обичаните хора и далеч от тия мизерии ,вчера пиейки кафе със свекъра ми ,споделих за теб и твоето "чудо".....Човекът е грък ,пътувал 22 години по корабите и 13 години в САЩ , каза предай от мен на жената ,че на глупавия човек мозък не можеш да подариш ,а колкото до това откъде е произхода на снахата ,в 21 век и в отворена Европа това е старо ,закостеняло мислене и малко прилича на простащина ,хората не се ценят по произхода им ,а по стойността им .Няма държава само с хубави ,и само с лоши хора ,дръж на мъжа си и далеч ,колкото можеш по-далеч от интригите на тази жена .Между другото свекър ми е супер ,обиколил целия свят ,отворен мозък и съвременен човек , също и свекърва ми ,дискретни и културни хора .Затова и ги обичам ,и толкова години отношенията ни са приятелски :clap: МАМИ ,дърветата тежат от плод ,знаеш ли колко е хубаво ,когато ти липсва някой лимон ,слизаш ,откъсваш и овкусяваш ,пък че е красиво спор няма ,и когато цъфтят ухае навсякъде .НИКОЛИНКА,радвам се,че си писала вчера ,много време чаках да те видя :love: НАТАЛИ,надявам се,че сте прекарали снощи супер :thumup: На всички красив и слънчев ден !!! :) :) :)


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 23, 2013 9:05 am

Добро утро,ето и аз при вас с :coffee: !Приятен,ден ,приятна работа!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср яну 23, 2013 9:53 am

320922_474160319287291_153941422_n.jpg
Добро и нежно утро от мен мили приятели!
Поднасям ви кафето сред природата,а що е до морето обожавам го
и ми липсва ужасо :)
Нека да посрещнем новото утро с усмивка
и чаша хубаво кафе, приготвено с обич за
вас. Правете случайни добрини и
безсмислено красиви неща. Приятен ден!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср яну 23, 2013 5:00 pm

Здравейте!
Аз се присъединявам към вас за следобедното кафе :) .
Изображение
Въпреки, че е януари нека да си помечтаем за пролетта....
При нас времето днес сякаш полудя -сутринта беше мрачно и хладно, след това изгря слънце и заедно с него заваля дъжд. Като водех детето на училище видяхме и дъга. Преди малко пък за кратко се изсипа град :roll: Но какво да се прави, тези аномалии в климата май ще стават все повече.
Наталка, за събота съм на линия. Дано и другите да успеят да дойдат.
Днес водих малката на очен лекар. Оплакваше се, че не вижда. Оказа се, че е просто преумора от многото учене(като има такава "луда" майка, която я кара непрекъснато да решава задачи :ooppss: ). Вече си обещах да се поукротя малко, наистина не й оставям и минутка свободно време.
Сега ви оставям и отивам да готвя, че иначе ще останем без вечеря.
Желая ви приятен следобед и лека вечер!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 23, 2013 10:57 pm

Миленка,радвам се ,че е ок малката принцеса. Зарито и той е оздравял,пу пу.
Лека нощ!Иска ми се утре по-раничко да стана да направя трудоден със стирки и препарати преди да е станал,но ще видим...

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет яну 24, 2013 5:52 am

Добро утро мили :chef:
Поднасям ви по едно :coffee: и бягам на работа :thumup:
Изображение
Хубав ден и много приятни емоции на всички :love: :love: :love:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 24, 2013 7:13 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/e4rK65GyntY[/youtube]

Добро утро :)

Верче, благодаря миличка - вече и у нас мирише на кафе :coffee: Заповядайте и вие :serve:

Дианка, много ти благодаря за моренцето :love: Обичам да го гледам и мога да стоя с часове без да има никой около мен. Напоследък когато ходим на почивка на море сутрин стоим около 1-2 часа, докато напече слънцето по-сериозно. Следобед обаче отиваме към 17.30-18 часа и стоим почти докато се стъмни. Тогава морето е спокойно, водата - топла, няма го дневното оживление и можеш да си правиш дълги и спокойни разходки по брега - това време ми е най-любимо.
Така се размечтааах ... :love:

Наталка, лебедите са разкошни - все не мога да дойда през зимата и да имам време за разходка по брега :roll:

Миленка, поспри се малко :wink: Веси е толкова старателно дете, справя се успешно с всичко. Наистина й давай повече почивка :dancing:

Дидка, радвам се че Зарко е оздравял - пазете се, че сега започват гриповете. Това важи за всички ни :roll:

Хубав и щастлив ден на всички, аз отивам да се трудя Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет яну 24, 2013 8:08 am

Добро утро :D
Нареждам се и аз с кафето
Изображение
Миленче, поспри се малко, умно ти е детето, дай му малко почивка
Бони, и аз харесвам миговете на спокойствие край морето, тогава сякаш сме само то и аз
Изображение
Хубав да е денят, въпреки че ни обещават за днес потоп
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет яну 24, 2013 8:38 am

Добро утро, Верче,Бони,Натали - сядам с чаша :coffee: при вас,благодаря ви за красивите цветя,музика,морето - много романтично начало на деня.Дидка, радвам се за Зарито, дано отзвучат тия проблеми и да се почувствате по - спокойни.Пожелавам на всички момичета прекрасен и успешен ден. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет яну 24, 2013 8:43 am

добро утро
желая ви прекрасен ден

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена