Какво сготвих днес - Януари '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Re: Какво сготвих днес

Мнение от remiva » чет яну 24, 2013 10:24 pm

Добра вечер, мили :chef: !
Днес у нас имахме кисело зеле с патешко на фурна, портокали за десерт.Утре е петък, така че не спирайте да се усмихвате/прозвучах като един известен синоптик :wink: /
Лека нощ! :sleep:
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » чет яну 24, 2013 11:38 pm

Привет мили :chef:dianakatou,мъжът ми е по сладките работи.Много ги обича,аз много рядко ям.Повече обичам солените неща :D.От снощи имах ядене само прибавих руло стефани.Десерта е останалата бисквитена торта и портокали.Спокойна нощ и лек и успешен петък.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет яну 25, 2013 11:56 am

Привет, весели :chef: , днес сготвих Фасул яхния,поръчах готова скара - пилешки пържоли,кебапчета,Салатата е свежа - Айсберг,зелен лук и чери домати, десерта е мандарини,портокали,ябълки.Весел и успешен петък. :winkiss: :sun: :winkiss: :hug: :cook: :serve: :hug:

Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » пет яну 25, 2013 1:33 pm

Привет на всички ,да се разпиша и в тази темичка :roll: Та за днес менюто е пилешка супа,пролетна салата и печени пилешки бутчета .Надявам се да остане и за вечеря ,ако не ще приготвя друго. :cook: За десерт купих ягоди вече ги продават.В близките няколко месеца ще ми се налага даги купувам всеки ден-любими са му на малкия .Приятен и успешен ден ви желая :thumup:


rangelova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 9
Регистриран на: чет сеп 03, 2009 2:48 pm

Мнение от rangelova » пет яну 25, 2013 6:07 pm

Добър вечер,кулинари!
За тази вечер сме на пържоли с гъбен сос на фурна.Салата от кисели краставички,има още и от печените чушки.Десерта е плодове.Аз още се боря с тиквата :cry:
За утре трябва да сготвя ядене и супа за децата-аз на тях им готвя отделно :) .Каката все нещо не и допада от нашето меню/тя е почти на 5г/,а малката е почти на 1г и трябва и с нея да се съобразя.През седмицата сме на млечна кухня,но и там има дни,в които второто не бих и дала,както днес боб.
За нас съм извадила да се размразяват крилца и 3 бутчета.
Е,приятна вечер от мен и хубави почивни дни!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пет яну 25, 2013 6:51 pm

Ето ме и мен - привет :chef:

Бърза вечеря за работещи момичета :wink: - Зелена салата с риба тон и авокадо, Пухкав омлет с наденичка. Десерта ще бъде Филийки с масло и сладко от дюли /любимо у дома/ :hungry:

Топла и спокойна вечер :heart: :wine: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет яну 25, 2013 9:27 pm

Привет, :chef: !!! Днес,петък по принцип винаги се опитвам да готвя постно ,също и в сряда .Кога успявам ,кога не ...днес,понеже нямах останало ядене от вчера приготвих леща и зелен боб с картофки .Децата негодуваха от снощи ,та така и аз се наложи да прибавя в менюто и едно руло от бутер тесто ,шунка ,моцарела и гъби ,салатата ни бе зелена и нежна "ЛОЛА" .А преди малко им приготвих и палачинки ,която си хапнаха сладко с мед и пушено пуешко и моцарела ,но на обяд лещата я уважиха ....имат и проблем с желязото :read: да смеят да имат претенции за разни мазнотийки само ,леща .салата и сирене ,доволна съм .Големи са вече и трябва свикват и да опитват всички яденета .....но моите са от злоядите деца :wink: Здрави да са ,на всички лека и спокойна нощ! :)

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет яну 25, 2013 9:43 pm

Здравейте!
Днес на обяд с детето хапнахме спагети. За вечеря салатките ни са руска и снежанка(купени от магазина, че нещо времето ми пак не достига), а за основно отново аламинут - кренвирши с кашкавал в халогенната фурна. Следобедът ми отиде в правенето на десерта - Френска селска торта Аз не съм много добра в сладките неща и за мен си е цяла гордост като приготвя десерт :ooppss: , а за мъжа ми е направо празник :clap: , той в момента е много доволен и се облизва в очакване на голямо парче от тортата :bliz: . Каквато и да е на вкус на нас ще ни е много сладка, защото я правих с помощта на детето, а там където пипне малката ръчичка всичко се получава.
Лека вечер на всички!

Потребителски аватар
remiva
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 826
Регистриран на: съб окт 24, 2009 2:35 pm
:: 23 рецепти от remiva
:: 103 снимки от remiva
Местоположение: Варна

Мнение от remiva » пет яну 25, 2013 11:07 pm

Да кажа и аз, че не съм готвила - дообрахме каквото беше останало в хладилника от 2 дена, за десерт шоколад и портокали. Утре ще мисля какво да направя за почивните дни.
Лека нощ и прекрасни почивни дни!
Това, което не ме убива, ме прави по-силна.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 26, 2013 10:00 am

Привет, весели :chef: днес при мен , ще прибавя задушено кисело зеле към вчерашния фасул -яхния, има от скарата - пържолки и кебапчета,десерта - мандарини,ябълки.Весел и много приятен ден на всички. :winkiss: :music: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :music: :winkiss: :hug: :hug: :hug:


Заключена