Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб яну 26, 2013 7:25 am

:snejenchovek: Добро утро, мили момичета, при нас вали сняг,вятърът е силен и смразяващ - зимата влиза във своите владения и ни показва да не я отписваме, все още.Каня ви да пийнем по чаша ароматно :coffee: , да се ободрим и посрещнем един успешен и прекрасен ден.Напук на лошото време,момичетата от Варна да осъществят срещата си днес - да има много настроение и усмивки, запечатайте тия радостни моменти и ни направете съпричастни към срещата,успех, момичета :thumbsup: . :winkiss: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :winkiss: .Хубав и спокоен ден на всички. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:Дидка,тук съм миличка,жалко,че не си се наспала добре,но направи всичко възможно да отидеш на срещата - ще се почувстваш много добре, сигурна съм.Всичко добро мила,целувки за сладкия Зарко. :winkiss: :music: :giflo1: :music: :winkiss:


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 26, 2013 9:17 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/P4uJbfsGu1A[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=P4uJbfsGu1A

Добро утро :)

Дидка, Кате, благодаря за поканата :coffee: И аз съм на линия с дълго, горчиво и ароматно кафе :tongue: Днес и тук вее и фучи, вали ситен сняг, но от 5 ч. сутринта до сега всичко побеля :rain:
Много се радвам на Варненските момичета - дано снега и силния вятър не попречат на срещата. Виртуално ви прегръщам и си мислете, че духом съм с вас :hug: :hug: :hug: Много ми се искаше срещата да е в зала, както предложи Марина и да се видим, нооо ... нека следващия път наистина да е така. А ако случайно в сладкарница Неделя има нет, може да се направи връзка и от там - ако някой има модерен телефон или просто някой да иде на срещата с лаптоп :wink: И чакаме снимкиии ... ВЕСЕЛА СРЕЩА :dancing: :dancing: :dancing:
Ивелинка, ти наистина рядко пишеш мило - нека са живи и здрави мама и дъщеричката ти :giflo1: :giflo1: :giflo1: и да имате много щастливи поводи за празнуване :clap: На теб желая успех на днешния изпит - не се съмнявам, че ще го вземеш :thumup: Ако мога с нещо да ти бъда полезна, пиши ми без притеснение :hug:

Хубав и спокоен зимен ден, приятели Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб яну 26, 2013 9:27 am

Добро утро!
Изображение
Както е написала Дидка ние пак си имаме сняг, който все още вали и натрупва. Хубавото е поне, че не е толкова студено колкото очаквахме. Вятърът все още не е задухал, но няма да се забави - тогава вече ще стане страшно.
Аз отивам на кафе, а на вас желая да прекарате един прекрасен съботен ден на топличко в къщи!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 26, 2013 10:01 am

6394_528816017151737_347518720_n.jpg
Добро утро слънчеви момичета,
напук на лошото време ние ще си пием кафенцето,
със настроение виждам,че Катето и Бони са на линия
ще го споделим заедно макар и виртуално,да ви е сладко :D
Момичета,аз пак пропуснах срещата,но живот и здраве лятото ще е :)
а сега нека,
Всичко да върви по вода!Да отворим сърцата си и ги напълним с любов,енергия, радост и настроение!
Да бъдем мили и добри!Светлото в душите си да съхраним!Весел Уикенд!


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб яну 26, 2013 2:16 pm

Привет, момичета, мили :D
Преди малко се върнах от срещата, как минаха 3 часа никой не разбра, но за себе си разбрах какви мили душички опознавам и съм щастлива от това :D
Времето не ни уплаши, въпреки, че 3 от момичетата липсваха, но се надявам другия път да дойдат, днес бяхме само 5. Марина и Милка снимаха, очаквам те да пуснат снимки.
Сега отивам да се гмурна в кухнята, че и днес ще се яде пък аз на кафе :wink:
Първо обаче по чайче да се стоплим
Изображение
Да ви е топъл денят :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » съб яну 26, 2013 4:49 pm

Привет мили дами :tongue: сядам с чаша следобедно кафе .Тук нямаме сняг,но пък за сметка на това е много ветровито,а вчера беше слънчево и приятно.Не я разбирам,тази рязка промяна във времето :confused: Много се радвам,че срещата е минала приятно :clap: Ако може повече подробности :ooppss:надявам се да видим и снимките :roll: ,но стига съм ви досаждала с моето любопитство. :innocent:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб яну 26, 2013 4:59 pm

Привет и от мен!Срещата беше супер,поне за мен!Всички са хубави хора и във форума ,и като се срещнем на живо!Много се смяхме.Както каза Натали не разбрахме как минаха 3 часа.На мен въобще не ми се тръгваше :ooppss: :D ,въпреки че знам колко работа ме чака.Хайде до после,мен също ме зове кухнята и друга къщна работа.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб яну 26, 2013 5:34 pm

Следобедни поздрави и от мен!Аз сьщо сьм доволна от срещата и се надявам да станат традиция.Приятна и спокойна сьботна вечер!

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб яну 26, 2013 5:34 pm

Здравейте,снежни момичета!

Много се радвам,че отново осъществихте среща и така се сбъдна още една ваша мечта. :love: :thumbsup:
Надявам се,някой слънчев ден и аз да имам тази възможност.ИзображениеМакар,че Варна е една доста дълга дестинация,но знае ли човек.....
Дори и по такъв начин на транспортиране,Изображениеважното е,да се видим...

Хубава,съботна вечер,милички!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » съб яну 26, 2013 5:36 pm

Здравейте момичета За съжаление не можах да дойда на срещата Сигурна съм ,че сте си прекарали добре Ще чакам снимки :D
Лек ден :giflo1: :giflo1:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена