Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб яну 26, 2013 6:12 pm

Миле :hug:


Потребителски аватар
ma_rri_na
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 220
Регистриран на: ср окт 15, 2008 9:55 pm
:: 106 рецепти от ma_rri_na
:: 653 снимки от ma_rri_na
Местоположение: Варна

Мнение от ma_rri_na » съб яну 26, 2013 7:06 pm

Здравейте и от мен момичета!
Срещата наистина беше чудесна!
Като се върнах, мен ме изненадаха с вече готов нов кухненски шкаф :D . Този дето от седмица го сглобяваме заедно - малко по малко всяка вечер.Отначало беше малко като пъзел, ама като разбрахме кой винт, гвоздей, евро винт и дюбел, къде трябва да се сложи и коя дъска с коя да се свърже :D :thinking: работата потръгна и не е кой знай каква философия, пък и беше достатъчно интересно...... определено е ясно, че половинката, оставена да действа сам е много по експедитивен :wink: .
Може някой дърводелец да се подхили на това, но за сетен път установих, че българите , поне тези от моето поколение са свикнали да се справят с всичко от рода "Направи си сам".
Ето ги и обещаните снимки :
P1260642.JPG
P1260649.JPG

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 26, 2013 7:22 pm

Момичета, много ви се радвам, всяка среща с добри приятели, означава много,много.Дано има много такива срещи, мили момичета, да имаме възможност голяма част от всички, да се видим и да поговорим.Прекрасна вечер на всички. :music: :night: :music: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб яну 26, 2013 7:27 pm

Здравейте момичета :) ,
ех,че сте ми хубави по-лицата ви личи ,че сте прекарали страхотно :thumup:
Дидка, мила изглеждаш много щастлива :clap:
но Миленчето,Натали и другите момичета не падат по долу много сте лъчезарни
заредени с оптимизъм :clap:
Вън е бяла красота... Нека си
пожелаем приятна вечер!
553050_504483146257042_1690779204_n.jpg


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб яну 26, 2013 7:34 pm

Ех че сте сладкиии - много ви се радвам :clap: Защо ли обстановката ми е толкова позната :thinking:
Дидка, виждам те до Наталка - на кой остави Зарко? Ако беше с теб със сигурност щеше да е на първа линия на снимката - един мъж да ви краси :)

Миле, ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС - виждам че отдавна си фен на сайта, ще се радвам да се запознаем виртуално и реално :hug:

Имаше по едно време и момичета от Русе, които пишеха освен Ивелинка - хайде покажете се да си организираме и ние срещичка :tongue:

Нинка, а вие от София сте най много - може да помислите по въпроса :roll:

На всички желая топла вечер в зимната виелица :love: Изображение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » съб яну 26, 2013 7:48 pm

хей,момичета,страхотни сте!Браво на вас!Браво за реализираната среща!

Пожелавам на всички ни,още много,много приятелски срещи! Изображение
А,защо не и по-дълги?!Като,например,ден-два....


На всички,желая,топла,уютна и весела вечер и спокойна нощ!

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » съб яну 26, 2013 8:45 pm

Браво на вас момичета,много ви се радвам :clap: :thumbsup: дано да има и други такива срещи.Ех,да можеше да присъствам и аз ,а не само аз и повечето от нас :( Ако знаете каква носталгия ме е налегнала :cry: много ми е едно е едно такова подтиснато...,но да не ви занимавам.Лека и спокойна вечер на всички.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб яну 26, 2013 8:49 pm

Здравейте!
Цял ден се чувствам много положително заредена :D . Толкова ми беше хубаво днес с момичетата. С Наталка и Марина вече се знаем от предния път, а с Дидка се бяхме виждали още преди първата ни среща, тогава с нас беше и малкия сладур Зарко, прекрасно детенце. Имаме и си нов член в групичката - Милка, с която много се радвам, че се запознах. Чухме се и с Бони, за съжаление само по телефона. Марина каза, че в края на февруари тяхната зала ще се освободи, тогава ще ви поканим всички вас на среща в скайп.
Наистина не усетихме как мина времето. На никого не му се тръгваше, все подхващахме някоя нова тема и пак не успяхме да се наприказваме. Сервитьорката ни заглежда, заглежда, чуди ни се дали няма да ни стане неудобно и да си тръгнем, но ние не, та не :wink: . Накрая излязохме от сладкарницата и седяхме още 15 минути навън на студа да се донаприказваме, не ни се искаше да се разделяме, а трябваше, защото все пак домашните ни чакаха. Оказа се, че за страшно много неща можем да си говорим без да се притесняваме една от друга :thumup: . След всяка среща си ставаме още по-близки :D . С нетърпение чакам следващия път!
На всички вас, които днес сте били мислено с нас пожелавам една топла и спокойна вечер!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб яну 26, 2013 8:51 pm

Снежи, дръж се миличка, някога и това ще се случи,не унивай,разбирам те много добре,но такъв е животът мило момиче, не тъгувай - с теб сме. :thumbsup: :winkiss: :giflo1: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » съб яну 26, 2013 9:05 pm

Мами,Благодаря ти за куража и топлите думи :hug: :hug: :hug:


Заключена