Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » вт яну 29, 2013 7:07 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/Huh1Q-ITkI4[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=Huh1Q-ITkI4

Добро утро :)

Ивка, благодаря - и аз вече съм на кафе и го споделям с вас :coffee:

Тази сутрин съм на гости на мъжовия компютър - днес ще има профилактика на моя. Старичък е вече милия, но му е рано още за пенсия - поне докато завърши студента :roll:

Дианка, това е за вас - С МНОГО ОБИЧ :love: :love: :love:

Изображение

Пети, радвам се за вас с Мери - всеки ден, посветен на детето е една малка вселена :love: Какво стана с решението - всичко е ОК надявам се :thumup:

Времето ми отлита - отивам да се трудя, а на всички вас желая ПРЕКРАСЕН ДЕН Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » вт яну 29, 2013 7:55 am

ღХайде да се забавляваме,кафето е с вкус на Обич и Приятелство!Добавих щипка Щастие,голяма доза Любов и много бучки Позитивизъм!В света има толкова много съкровища за всички нас,стига да имаме очи да ги видим,сърце да ги обичаме и ръце да ги привлечем към себе си!ღ
Бони ,мила трябва да разбера до края на седмицата :whistle: Ивка много рано си сложила кафенцето :D
Тук е много студено.Учудващо и снега се задържа :thinking: Нямам търпение да се стопли вече.Това време ме побърква.Някой чувал ли се е с Рали?Цяла седмица не съм я засичала нито в скайпа,нито във ФБ :? Днес ще тръгвам по-рано за работа.Дано да има хора ,че в този студ май пак ще е филмов ден :D Довечера мисля да отида на кино.Хубав ден момичета :hug:
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт яну 29, 2013 8:09 am

Добро утро :D
Хайде на кафе и още нещо :coffee:
Изображение
И тук снега се задържа, искам си топлотоооо
Изображение
Хубав ден и бъдете весели :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт яну 29, 2013 8:27 am

zakuska palna v gradina.jpeg
Добро утро ,мили момичета!!! МАМИ,НАТАЛКА,МАЛИНКА,МИЛЕНКА ,ИВКА,БОНИ, :love благодаря ви за пожеланията , бъдете здрави и щастливи ,и вие ,и семействата ви !!! Снощи ,късно се прибрах ,рязахме торта и с ТАПЕР,и прекарахме супер .Температурата ,макар и на по-големи интервали ,продължава ,някакъв вирус е ,защото има доста оплакващи се с подобни симптоми ,но само температуропонижаващи ,казват че ще си направи кръга и ще си отиде .Иначе ,МАЛИНКА едно слънце грее от сутринта,но....слънце със зъби .Но края на януари е , нормално е да е студено ,колкто до слънцето :) добре дошло ! :tongue: Вчерашната ми торта ,с която почерпих бе много нежна и лека ,получих много "браво" ,после се смях сама "Ами каква весела готвачка съм ,ако не мога след толкова години една лека торта да приготвя".Колкото до украсата приготвих от шоколад листа и на бял ,зимен фон изглеждаха чудно .Снимах я ,но кабела ,който купих за телефона ,нещо не става да ги прехвърля в компа.Иначе от апарата ,проблема бе никакъв ,но все нещо ще стане ,защото съм събрала много снимки в телефона . :? ЙОАНКА,много са ти нежни тортите и идеята ми бе по твоя торта,за което ти благодаря !!! :love: Току-що видях и поредните снимки ,НАТАЛКА , предполагам ,че около теб всички хора би трябвало да са усмихнати ... :wink: щедра и чаровна ,твоята усмивка не може да не зарязава !? :love: Бъди все така усмихната ! ДИДКА ,и нейната достатъчно щедра ....Здрави да сте всички ,здрави и усмихнати ! ИВКА,и на теб бързо отминаване на болката ,аз те искам здрава и все така бойна , ти не си за легло с толкова енергия и оптимизъм,деня ни всяка сутрин е по-красив ,благодарение и на теб ,с тия нежни и благи думи ,всеки ден!!! :love: Лек и спокоен ден на всички ,и малко по-топъл!!!
blagodaria.png


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт яну 29, 2013 10:14 am

Здравейте! :sun:Едно кафенце и от мен.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт яну 29, 2013 10:53 am

Добро утро,приятелки!Днес ,нищо че е студено,е слънчево и човек се чувства по друг начин.Лека и приятна работа на всички ви!Миле :giflo1: Ивка,ти сигурно си вече по-добре :hug: И аз днес щях да питам за Рали :thinking: .

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт яну 29, 2013 10:56 am

Здравейте!
Пийнах си от вашите кафенца,взех си от доброто настроение, което се е настанило тук и се захващам със задачи.
Желая ви хубав и усмихнат ден!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » вт яну 29, 2013 4:39 pm

Здравейте момичета В последно време нямам много време за компа
Влизам набързо прочитам ви и бягам по задачи Сега ще ходя да готвя и ще бягам при майка ми Вече и е много трудно да си готви и шета(на 82 год е)
Сигурна съм че срещата е била чудесна Съжалявам много ,но следващия път съм с вас
Дианка честито При теб се е получило две в едно Желая ви цялото щастие на света
На всички желая прекрасна вечер :music: :music: :music: :music: :wine: :wine: :wine: :wine:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт яну 29, 2013 8:17 pm


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт яну 29, 2013 8:32 pm

Днес денят ми мина напрегнато, човешките неволи някак ми дотежаха и ме обхвана меланхолия, която не исках да донеса вкъщи.....По някога ми иде и да завия от ярост и безсилие и стискам зъби да не изригне вулкан. Вие ми давате сили да съм по-добра и уравновесена, не мислете че работата ми тежи, просто има и такива моменти, когато с нищо не може да се помогне на човека, а той ти благодари.
Хубава вечер и не ме мислете, утре пак ще съм на :) линия
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена