Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » вт яну 29, 2013 10:54 pm

Наталка, когато човек обича работата си няма как да не го заболи, когато е безсилен да помогне и да промени нещата. Пред теб се разкриват много човешки съдби в безкрайно трудни за притежалите им моменти, така че не можеш да не си го слагаш на сърце и просто да забравиш като затвориш вратата на службата. Понавайки те, сигурна съм, че ако има как да помогнеш, ще го направиш, ако пък няма начин ще успееш поне да смекчиш нещата. Утре като се събудиш вярвам, че ще гледаш вече по-ведро на света около теб.
Изображение
Лека нощ!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср яну 30, 2013 4:27 am

205024_444260325629751_1654989867_n.jpg
Добро утро!:)
Нов ден,ново начало.
Хайде на кфенце :D
Някои хора непрекъснато сънуват и мечтаят за успех!
Други се събуждат и работят здраво, за да го постигнат!
Успехът никога не е окончателен. Така, че не мислете
за нищо друго oсвен..... да не забравите преди да
излезете от къщи да вземете със вас слънчевата си
усмивка и доброто настроение; бъдете щастливи!
Слънчев ден и късмет от мен!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср яну 30, 2013 7:05 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/O5q2KEV7kZY[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=O5q2KEV7kZY

Добро утро в сряда сутрин мили Весели готвачета :chef:

Ивка, благодаря за веселото кафенце :coffee: И аз съм гушнала моето кафе и се настройвам за работа :) Надявам се вече си здравичка и свежа :hug:

Наталка, мило момиче - за съжаление много мъка има на този свят :( Ако можеше да дадем от нашата сила и позитивен дух на всеки, който се докосне до нас щеше да е прекрасно. Но колкото и да се стараем, има толкова много неща който не зависят от нас. Затова има една прекрасна мъдрост - "Направи каквото трябва, пък да става каквото ще!". Желая ти спокоен и позитивен ден :hug: :hug: :hug:

Рали, къде си миличка :thinking: Пиши с две думи как сте - за снега и студа при вас чуваме по медиите, но едва ли големия сняг в двора и пред къщи те спират да пишеш. Може би работата ти идва в повече :? А ремонта докъде стигна ?!

Дианка, чудесен празник си изкарала :love: Как е детето, дано да сте свалили температурата и да е по-добре :thumup:

Време ми е да тръгвам - на всички вас желая прекрасен и усмихнат ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » ср яну 30, 2013 7:40 am

Добро утро момичета
Нека денят ви да е успешен и изпълнен с усмивки
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср яну 30, 2013 8:10 am

Добро утро :)
Нов ден с нови емоции
Миленче, Бони благодаря за добрите думи :hug:
Понякога имам и такива дни и чак ме е яд на себе си, ама характер, какво да се прави, днес пак съм на линия, няма да се давам я :)
Поднасям по кафе и започвам да се трудя
Изображение
Хубав ден и много слънце в душите да има :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
MANI
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: вт дек 30, 2008 8:09 am
:: 170 рецепти от MANI
:: 436 снимки от MANI

Мнение от MANI » ср яну 30, 2013 8:11 am

Добро утро момичета :hug: Наталка мила през какво да мине човек решава съдбата ,а как да премине решава самият човек.Слънцето е толкова голямо ,а не може да огрее цялата земята ,как един човек ,да я оправи?!Не се натоварвай емоционално и както Бони е казала прави каквото трябва за собствено удовлетворение.Не можеш да помогнеш на всички ,колкото и силно да го искаш :hug: Ивка това ,което си написала ме зареди определено :thumup: Днес съм решила да минавам отново в отбора на брюнетките :tongue: Не знам защо като съм в очакване на нещо ,или трябва да вземам някакви важни решения винаги си променям косата :D луда работа.Сега си допивам кафето и отивам да поработя.На вас желая слънчево настроение и един успешен и вълнуващ ден :flow2: :flow2: :flow2:
http://www.radikal.ru]Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 30, 2013 1:29 pm

Здравейте и от мен!
Натали,дано днес да се чувстваш различно и да си ок, и усмихната както винаги.Лека работа!Бони добре го е казала-да правим каквото трябва пък......
Трябва си призная,че и на мен снощи ми стана едно тягостно такова,но.......Има и такива моменти.Сто пъти отварях да напиша нещо и думите не идваха.Само четях...
Рали ми се мерна май из форума/коментар към рецепти/ и може би просто е заета-случва се.
Момиченца-кокиченца,спорна работа,благодаря че ви има и че снощи ,,бяхте с мен,,без да знаете :wink: :wink: :) ,че ми се искаше да поговоря с някой.Сестра ми/разбираме се /,но не се сеща да прати едно :coffee: по скайпа,две думи как си,просто ей така,работа за 2 секунди,но много важна.Ако не я закача аз ,въобще не се сеща,а понякога даже и не отговаря,минават дни - и о како щях да ти пиша, но забравих.Всички си имаме ангажименти знам,аз също и то МНОГО,ДЕНОНОЩНИ,но ето намирам време да пратя на вас кафе,усмивка ,добра дума...Значи е въпрос на желание,на това че имаш близки,които пък може би се нуждаят от внимание..Така се рушат и бракове,улисан в ,,нещо си,,забравяш другия.
ИЗВИНЕТЕ МЕ.ПРИЯТЕН ДЕН,ЦЕЛУВКИ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 30, 2013 5:05 pm

Привет,мили момичета - вчера и днес до сега имах проблеми с компа,поправиха го и сега е ок.Натали, Дидка -вие сте силни момичета :thumbsup: . Днес цял ден правя профили за Диабета - всичко е под контрол,резултатите отлични,много се радвам,няма да се предам лесно,спазвам всички препоръки и най - важно старая се да се храня правилно.Хубава вечер на всички. :music: :winkiss: :night: :winkiss: :music: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср яну 30, 2013 6:34 pm

Дидка, не се натъжавай! Наистина на всеки понякога му дотежава и му се иска да поговори с някой, но за съжаление отминаха тези времена, когато си звъняхме по телефона просто да чуем другия как е. Сега всеки се е затичал нанякъде, ежедневието така го увлича, че не се усеща как подминава важните неща в живота - една усмивка, едно приятелско "здравей". Не съди и толкова строго сестра си, може би и тя си е имала своите моменти, когато е искала да ти се обади, но си е мислила, че не иска да ти досажда с проблемите си. На мен също понякога ми се ще да си поговоря с приятелка, но като знам, че тя има на главата си други грижи, си казвам "сега не й е до мен". Моят съвет към теб е като ти докривее и искаш да чуеш някого, дори и той да не сеща за теб в този момент, обади се ти, ако ти е истински приятел ще те изслуша и ще се опита да ти даде кураж. А и нали за това сме всички ние тук. Знаеш, че в наше лица имаш хора, към които винаги можеш да се обърнеш.
Усмихни се и и като погледнеш Зарко сигурна съм, че настроението ти веднага ще се оправи :) .
Лека вечер!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 30, 2013 7:09 pm

Благодаря,Кате,Миленка.Реално нищо ново не се е случило,че да имам какво да се оплаквам.Дори съм в състояние аз да изслушам.Просто имам нужда от контакти,не знам дали ме разбирате.А когато има и такива поледици не можем да излезем и това съвсем ни ограничава.Иначе знаете аз все ви казвам ходихме тук,ходихме там.Когато работиш с много хора и изведнъж останеш в къщи...,вие жените веднага ще разберете какво казвам.Благодаря отново.После пак ще ви пиша,милички,отивам да храня Зарито.Целувам ви.


Заключена