Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » ср яну 30, 2013 10:55 pm

romant.ve4er.jpeg
Добър вечер!!! :) ТАНЧЕ,благодаря ти ,точно 2в1 ,или с един куршум два заека...НАТАЛКА,нежна душичка и ти ,голяма усмивка и още по-голяма душа ,за жалост такъв е живота ...точно както си описала чувствата си .БОНИ, :love: благодаря ти ,за загрижеността!Когато пиша,обръщайки се към теб ,винаги в съзнанието ми идва лицето ти ,и жълтата блуза ,с която бе на предната среща ,не зная защо ,но ми се запечатаха в мозъка :thinking: .Сега за нас,ами на Стилиянош поспадна температурата ,днес е 4ти ден ,но компанията се увеличи и мъжа ми ,и Виви....пак май ще съм най-издържливата от семейната компания .... :wink: Раздавам лекарства за температура ,термометри и .....варя вкусни супи ...Моля се ,дано всички не се разболеем ,защото някой трябва да е на крак ,за да се грижи за останалите .Днес,си облякох спортния екип и маратонките и повървях около 1,5км. в студа ,имаше и други от моята "порода' :eek: ...но такъв е живота .....пъстър свят .Една ,моя приятелка често казва "НЕ всички луди са там ,където им е мястото".....пък може и да е права .На мен разходките ми действат разтоварващо и ме зареждат с нови сили ,които в момента са ми нужни ,така,че .....напред с бойна крачка! :) МАМИ,радвам се ,че диабета го контролираш ти ,а не той теб :) ДИДКА,тук има цяла гвардия "Весели готвачи-приятели".....не се натъжавай ,разбира се,че и за теб и за сладурчето Зарко се отразява положително разходката навън ,но при тоя студ ,съжалявам ,че нямаш дом.тел ,аз щях да съм от първите на линия,внасяща настроение и позитивизъм в тоя забързан и сложен живот ......Ах,как на моменти ме обхваща носталгията по опростения начин на живот ,който водехме някога ....сега всичко е много различно ,сложно и ....някак лъхащо студенина....и далеч от себе си първо ,и после от всички наоколо ....Вечер е ,и най-добре да пожелая една,топла,нежна и спокойна лека нощ.колкото до смянята на цвета на косата,ПЕТИ :) нищо ново и аз от години съм като теб ,и ми влияе добре и на психиката :wink: До утре!!! :love:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср яну 30, 2013 11:16 pm

Лека нощ!Нямате си представа колко сте готини всички :love: :hug: :hug: :hug: :hug: Утре на кафе ще ви пиша повече,мили мои.Ивка,лека работа,миличка,сигурно не ти леко да тръгваш за работа толкова рано посред зима :giflo1: :giflo1: :hug: :hug: :hug:Дианка :hug: Между другото си мислех за теб- сега купона е двоен,но в годината на раждането си била в болница на рождения си ден........хм,сигурно е странно и хубаво разбира се.И права си -имам до себе си цяла гвардия готвачи! :thumup: :)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет яну 31, 2013 4:25 am

184480_539866012715074_406136906_n.jpg
Добро утро и в последният ден на януари! :)
С ентусиазъм и добри помисли да престъпим към новия ден и... разбира се с чаша ароматно кафе / чай / !
"Бъдете богати, ако можете, бъдете красиви,
ако желаете, но добри винаги трябва да бъдете!"
А това от което се нуждаем е: здраве, щастие и любов!
С пожелание за спорен и красив ден! Успех!
Кате,радвам се,че всичко е добре при тебе с диабета :clap:
Дидка,благодаря за пожеланието,така е мила никак не ми се тръгва,но се налага
ти си съкровище :hug: :winkiss: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет яну 31, 2013 4:30 am

Здравейте!

Кате, Бони, Пети, Наталка (с голямо закъснение, честит рожден ден, мила,всичко, за което си мечтаеш да се сбъдне!) , Дианка (честит рожден ден и на теб, и на твоето момче, бъдете много щастливи!), Дидка, Миленка, Ивка, благодаря ви за милите пожелания, отправени към майка ми!
Отпразнувахме по следния начин: направихме торта, обадихме й се по Скайп, запалихме свещичката, тя си измисли желание и детенцето я духна:). Дано желанието й и се сбъдне и тази година да се видим! Не сме се виждали 3 години.

Тези дни не ми остана време да ви пиша. След мразовитите дни изведнъж стана много топло. Възползвахме се максимално, вечер се прибирах изтощена и заспивах на дивана :). Днес беше още по-топло и бурята се е насочила към нас. Вали от време на време, но умерено. Очаква се голямо количество дъжд, съпроводен със силен вятър, на места са преминали турнада. За сега при нас е спокойно, дано някак си ни подмине. След това ще паднат рязко температурите. Дано да не спира тока.

Всичко добро ви желая!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 31, 2013 5:10 am

Ох,милата,дано се видите тази година!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет яну 31, 2013 5:51 am

Добро утро!Лека и приятна работа!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет яну 31, 2013 7:18 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/jpKefIWGId4[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=jpKefIWGId4

Добро утро мили Готвачета :chef:

Уж миналата вечер ми почистиха компютъра. Сега не изключва, но е супер бавен - все нещо зарежда :? Снощи не го издържах и го изключих. То едва прочетох написаното от деня. Сега пък бързам за работа, но ... какво да се прави, търпение ...

Ивка, Дидка, благодаря за :coffee: - и аз съм набързо с моето и зачезвам. Тези дни мъжа ми има изпити и тръгваме все по-рано - намалява ми се сутрешното време за кафе :wink:

Дидка, миличка - нали ние сме тук, на една ръка разстояние :tongue: Все някой е на линия и ще бъде готов да сподели мислите ти и притесненията ти /ако има такива/ :hug: И аз понякога първа звъня на сестра ми, понякога със седмици не се чуваме - но така е, в тоза забързан живот всеки с нещо е ангажиран. Само гледам да чувам родителите си през ден, през два - трябва да са под контрол :wink:

Дианка, дано бързо да бягат болестите от вас - за съжаление един като се разболее, почти винаги следват и другите. Тези вируси и грипове са ужасни. Добре че в повечето случаи един остава относително здрав, за да се грижи за останалите - може би повече се мобилизира :roll: Стискам палци да оздравявате бързо :hug: :hug: :hug:

Йоанка, дано сте здрави и да ви отминат бурите :thumup: Ето че сте отпразнували с мама, а дано даде Бог и да се видите :love:

Кате, браво на теб - много си упорита :hug:

Желая ви спорен ден и много усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет яну 31, 2013 8:10 am

Добро утро :)
Вече и аз съм в редиците на веселушките :D
Диянка, дано бързо се излекуват твоите хора, че то от тези вируси страдат и здрави и болни.
Дидка, иде ми да дойда и да те прегърна, не са ми чужди моментите на самотност и мислите, които тогава се въртят в главата, игнорирай ги, погледни домашното слънчице, което имаш и всичко ще се нареди. Знаеш, че имаш и нас :hug: :hug: :hug:
Кате, само така с този гаден диабет :thumup: , извий му врата и му дай да разбере кой командва.
Ред е вече и на кафето, че ще вземе да изстине
Изображение
Хубав и топъл ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » чет яну 31, 2013 9:03 am

Добро утро момичета
Бони страхотни пейзажи Размечтах се
Желая ви прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » чет яну 31, 2013 10:08 am

Добро утро!
Сядам да си изпия кафето с вас и отивам на работа, защото и аз като съпруга на Бони имам изпит.
Изображение
Днес и утре са поправителните, на мен те са ми най-неприятни, защото минават най-тежко не само за студентите, а и за нас - чудим се как да изстискаме от тях и малкото, което знаят, че с чиста съвест да им пишем по една тройка. Но какво да се прави - не всички са мотивирани да учат, а ние днес ще срещнем с най-немотивираните.
Дидка, надявам се настроението днес да е по-добро :thumup: . Стискам палци да се уреди това, за което говорихме снощи и да ни се похвалиш с нова придобивка :wink: .
Лека работа на всички трудещи се, а на останалите хубав ден на топло у дома!


Заключена