Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пон фев 18, 2013 8:07 am

Ивка и това го има..Даже днес стъпах :yee: :yee: на земята и тогава си отворих очите :wink: :wink: :D :D :D
Или,долу в ляво в текста има прикачи файл и оттам...


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон фев 18, 2013 8:13 am

Добро утро :)
Вие, момичета сте не заменими :hug: :hug: :hug:
Радвам се, че ви имам и че сте ми подкрепа в този момент
Изображение
Новата седмица започна с нови надежди и нови предизвикателства, поднасям по кафе с радост и много обич към вас
Изображение
Хубав ден и много радостни моменти, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон фев 18, 2013 8:18 am

Благодаря! Ще пробвам да кача снимка.

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон фев 18, 2013 8:23 am

Дайте съвет. лятото си купих сушилня за плодове и зеленчуци и започна едно сушене.... :yee: Бях много доволна. Сега се опитвам да използвам сушените гъби за гъби с ориз, но стават доста сухи :eek:


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон фев 18, 2013 8:26 am

Извинете за печатните грешки, но съм седнала на лаптопа на дъщеря ми и нещо не мога да се справя с буквите на клавиатурата

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон фев 18, 2013 8:34 am

Или, накисни сушените гъби в топла вода или бульон и така ще омекнат. Успех :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон фев 18, 2013 8:51 am

zakuska moska.jpg
Добро утро и спорна седмица !!! С пожелания за здравена всички веселушки и техните семейства ,много усмивки и слънце в сърцето и душата !!! :love: :) :love: ILI71, мисля че ако ги оставиш малко във вода ще се поотпуснат ,тук в Гърция зная ,че сушат разни зеленчуци и по тоя начин после ги подготвят за готвене ,надявам се да съм ти била полезна :wink: Мислете за хубави неща, мислете положително и дарявайте доброта и усмивки ,ей така ....без повод ,и вие ще се чувствате по-пълни ,и хората около вас по-щастливи ... :love: :love: :love: НАТАЛКА ме е изпреварила .... :wink:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 18, 2013 9:27 am

Добро да е утрото,прекрасен да е денят ви момичета,благодаря ви за тая цветна палитра от поднесени кафета и цветя.Започва нова седмица, пожелавам да е много успешна за всички вас.Натали, чакам добри новини около съпруга ти :thumbsup:.Дианка, толкова е изкушаващо да гледаш това прекрасно море и да поседнеш на чаша :coffee: ,благодаря ти мила.Прекрасен ден, мили момичета. :heart: :heart: :heart: :winkiss: :giflo1: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug:

Потребителски аватар
krisi
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 351
Регистриран на: пет фев 20, 2009 5:12 pm
:: 75 рецепти от krisi
:: 323 снимки от krisi
Местоположение: Sveti Vlas

Мнение от krisi » пон фев 18, 2013 9:45 am

Здравейте и добро утро прекрасни момичета :D Заради дългото ми отсъствие от сайта днес искам да ви почерпя с топла напитка :coffee: , усмивки :clap: и много, много любов :love: , които да ви зареждат с добро настроение и светли мисли! Много време мина откакто не сам се присъединявала към вас, често влизам на бързичко да разглеждам рецептите и да ги пробвам тези страшни вкусотийки :thumbsup: Благодаря и на вас за кафенцето надявам се занапред да съм си с вас и да нямам повече отсъствия сега съм си по свободна и съм много щастлива че съм сред вас :thumbsup: ПОЖЕЛАВАМ ВИ Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон фев 18, 2013 12:09 pm

Здравейте!
Присъединявам се към вас почти по обяд, но преди малко приключих със сутрешната си порция часове и сега докато изчаквам да стане време за следващите се наслаждавам на прекрасните кафенца и цветното настроение, настанило се тук. Пожелания и от мен за успешна нова седмица, в която да ни се случват само красиви неща!
Изображение
Бони, отново страхотна мелодия, благодаря ти! Спорна седмица и на теб!
Вяра, лека работа ти пожелавам, дано да е безпроблемна, че сега в това грипно време при вас сигурно е доста натоварено.
Наталка, стискам палци новините около вас днес да са по-добри и да спадне очното налягане, че да се поуспокоите.
Дианка, дано и вие да сте здрави и болестите да са избягали.
Нинка, радвам се, че вече гледаш по-ведро на нещата и си изхвърлила черните мисли.
Криси, добре дошла, тук винаги времето минава неусетно.
Кате, теб те очакват нови предизвикателства с малкия, щастливец е той с такава баба като теб.
Ивка, наслаждавай се на сутрешните часове, които са си само за теб. Чудесно е, че ще си пием кафето заедно.
Дидка, студено или не, трябва да издържим, важното е в сърцата ни да е топло. Сутринта и на мен не ми се измъкваше от топлата завивка, но нямаше как. Ти поне можеш да се радваш на твоето Слънце, което ще те топли цял ден, да го нацелуваш, аз моето ще го видя чак довечера.
Хубав ден, момичета!
Изображение


Заключена