Какво сготвих днес - Февруари '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Какво сготвих днес

Мнение от Makaweli » нед фев 17, 2013 9:50 pm

Привет :chef:

Ивка, благодаря :hug:
Днес бяхме на Зелена салата с риба тон и авокадо, Леща. Имахме и малко ядене от миналите дни. Десерта е от вчера - Карамелени тиквени кубчета, приготвени в конвекторната фурна :hungry:

Дианка, наистина си е голямо улеснение тази фурна - и се радвам, че инициативата беше на мъжа ми. Така няма да ми мърка, както за някои други мои покупки, които трудно прие, но с удоволствие ги ползва :wink:

Спокойна нощ и успешна нова седмица :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


elena13677
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 611
Регистриран на: нед окт 09, 2011 3:14 pm

Мнение от elena13677 » нед фев 17, 2013 11:50 pm

Здравейте мили :chef:.Днес с малчо станахме късничко и пропуснахме закуската.За вечеря приготвих като предястие фарфале с майонеза и пилешко месо,за основно кюфтета по цариградски, и затворени мини пици салатата домати с майонеза.За десерт днес мъжът ми купил конфитюр от кайсии и си го яде с лъжичка от бурканчето аз конфитюр много много не обичам за мен и малчо вафли,портокали и банани.Спокойна нощ и късметлийска нова седмица

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон фев 18, 2013 7:56 am

Ето ме рано,рано тук,
тук съм да поканя Дианка,бързо бързо да пристига на софрата
има от всичко и за тебе мила,днес ще прибавя едни пилешки пържолки,
със панирани картофки за гарнитура(сварени,нарязани на кръгчета и после панирани)
Хубав ден от мен момичета!!!!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон фев 18, 2013 8:02 am

Забравих да добавя и една бъркана пица ,която приготвих вчера и днес също ще я приготвя,
понеже моята капризна дъщеря от всички тези ястия яде само пържолките с гарнитура.
Та пицата ще е за нея.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 18, 2013 1:02 pm

Привет, весели :chef: днес сготвих Свинско с грах - яхнийка,Салатка домати, краставици,зелен лук,десерта е плодове.Весел и успешен ден на всички. :winkiss: :sun: :winkiss: :heart: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » пон фев 18, 2013 1:24 pm

Здравейте и от мен! :) :chef:
Имаме да доизяждаме кисело зеле с пилешко месо, мусака и пилешка супа. За десерт имаме печена тиква с прясно мляко и яйца.
Показвам ви едни рисувани пастички, които направих преди няколко дни. :)

Изображение

Хубав и усмихнат ден! :) :flow2:
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пон фев 18, 2013 8:02 pm

Здравейте!
Днес направих бъркана пица. Стана страхотна :thumup: , но бързо свърши. За утре пак имам поръчка за пица. :eek:
Желая Ви хубава вечер!

mi6leto83
аматьор с виличка
аматьор с виличка
Мнения: 1
Регистриран на: вт сеп 06, 2011 12:45 pm

Мнение от mi6leto83 » пон фев 18, 2013 9:35 pm

Zdraveite mili momi4eta i ot men nova sam no se nadqvam da me priemete sred vas :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон фев 18, 2013 11:43 pm

ИВКА,благодаря ти аз съм за зелето със свинско и ориза с пилешко ,хайде и салата снежанка да хапна ,радвам се ,че такава чест си ми направила от сутринта да ме очакваш.... :wink: :) само няколко хиляди километра ,но ....бях споменала и на БОНИ разстоянията са огромни и едновременно несъществуващи ,зависи от кой оптически ъгъл е погледнато,мила ,благодаря ти !!! :love: БОНИ,сте се заинтересувам за промоция и аз ,и това чудо нямам и това ще купя ...Браво на съпруга ти ,за моя е много важна темата за храната и приготвянето и досега всичко ,необходимо за да си улесня приготвяне на вкусна храна се купува ,понякога се шегува и ми казва уреди много ....продукти да има ,за да се ползват ....Днес,уж казах ,че няма да готвя ,но уви ....снощи всичко се опразни една солидна тава пастицио просто ....изчезна ,и днес приготвих кюфтета на грил-тигана и ориз задушен със зеленчуци ,зеле салата .За утре ,са ми донесли домашно малко прасенце 25 кг.и ще опека с картофи ,розмарин и подправки .Но ше стана рано и трябва да приготвя баница ,бугаца и краосани с мармалад ,защото представянето на Тапер ще е у нас ,съвсем неподготвена (разболя се домакинята и по принуда всичко се променя ),но смятам че до 10.30ч. всичко ще е наред и аз на линия :) Лека нощ!!!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт фев 19, 2013 7:20 am

Добро утро :chef:

Снощи ми се размина готвенето - тъкмо се бях приготвила след вечерното кафе в 17.30 ч и се обадиха приятели да се видим. Така че бяхме на Салата с моркови, зеле и краставица, Зелеви сърми в гювеч с пилешки бутчета, Мезета. Десерта беше Вафли, Тиквеник. А виното беше прекрасно :wine: Домакина си е майстор на домашното вино :thumup:

Довечера ще приготвя намисленото от снощи :wink: А то е Леща яхния, Печена телешка наденичка /в конвекторната фурна :hungry:

Дианка, УСПЕШНО ПРЕДСТАВЯНЕ - БЕЗУСЛОВНО ЩЕ СИ НА НИВО :giflo1:

Хубав ден на всички :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена