Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » вт фев 19, 2013 5:36 pm

Спокойна, прекрасна вечер момичета.


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт фев 19, 2013 6:01 pm

Добър ден ,и благодаря за подкрепата :) Направо се чувствам РАЗГЛОБЕНА :innocent: :innocent: :innocent: До вчера всичко бе нормално и по график ,и след обяда ми се обажда домакинята ,в която трябваше да е днешното парти-представяне ,бе сутринта на лекар и са открили някакъв проблем с бъбреците и .....започва ходене по мъките ....Дано да се оправи ,млада жена е ...и се оказвам в едно никакво положение ......мобилизирам се и набързо премислих какви варианти имам ,защото време никакво ....и реших аз да организирам в къщи каквото мога.... :( в последния момент е много трудно,защото в този забързан живот (някой все за някъде бърза... :? ) всичко е предварително замислено.Освен всичко друго ,вечерта трябваше да съм и с Таппър за седмичния отчет прибрах се около 21 ч. и един неочакван гост ,намерих в къщи ,братовчед на мъжа ми от Канада .....ох,Боже мили къде да се скрия ?! една ,малка драма.....и умора.До късно чистих и прибирах ,станах в ранни зори ,една баница ,един кекс,една питка със сирене и кроасани с мармалад .....и около 10 часа може да се каже ,че бях почти готова .....с душата ми в устата ,полуизплезена ,нито кафе ,нито вода ....и резултата оправдава всичката умора,постигнах целта ,и достатъчно отгоре ,ще покаже и подаръците .А снощи спечелих с труда ми разбира се и още една тенджера от серията "ШЕФ СИРИЕС"3,8 л. и бях много горда със себе си :thumup:,много ми е изморено ,мъжа ми взе децата и ги изкара малко навън да се поразходят и аз да поема глътка въздух на спокойствие .....и да видя какво правите и вие ..На болните бързо възстановяване и на останалите приятна вечер !
kamina.jpeg

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » вт фев 19, 2013 7:17 pm

Браво Дианка! Нямаше никакво съмнение, че ще се справиш и всичко ще мине прекрасно.

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт фев 19, 2013 7:57 pm

vino.jpg
Добър вечер,момичета!
Дияна,поздравления!Жените сме такова чудо!Почини си добре и към нови предизвикателства.
Миленка,много съжелявам,че нямаш възможност да дойдеш на срещата,но дотогава има време може да съчетаеш нещата.
Момичета,за мен няма значение къде ще бъдем,важно е да се съберем .
Дидка,ти имаш ли нещо в предвид?
Приятна вечер и спокойна нощ!


Потребителски аватар
pajarita
началник печка
началник печка
Мнения: 64
Регистриран на: ср яну 05, 2011 1:59 pm
:: 1 рецепти от pajarita

Мнение от pajarita » вт фев 19, 2013 8:18 pm

Добра вечер мили дами.Гледах БГ новините,хем се ядосах ,хем пък ми стана мило.Най-накрая от 20 и кусур години ,да се дигне българският народ на протести.Дано да постигнат целите си.Дианка справиласи се чудесно :thumbsup: Лека и спокойна вечер на всички :night:
2qbdqau.gif

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт фев 19, 2013 10:34 pm

:D :D :D Снежи мила,избирам ресторант ,където да заведем кръстниците вечерта след кръщенето на малкия.Хубаво би било да има някой да реши моето Диди днес няма да мисли за нищо ,ще я изведа,разходя заведа на вечеря ,хубава музика ....Много се надявам да има някой ден кой да ме подкрепя и грижи за мен :thumup: :roll: !Организацията остава за мен/чудесно разбира се/ и си планирам доста по отрано нещата.Искам да има покани,замислила съм и други неща.Арменците не правят пита,тогава ще има торта :D :wink: .Отначало се опъваше не искал покани,нито торта нито не знам какво си,накрая вика прави каквото прецениш :dancing: :dancing: :dancing: Май забравих да ви кажа ,че поканих всички роднини от неговата страна.
За срещата -каквото кажете.
Снежи,гордея се ,че българина реагира така.Стига сме търпели!Търпим глад ,студ и ..........Дано постигнем осезаем резултат!
На болните-бързо оздравяване!
На всички вас,приятелки мои,пожелавам лека нощ!Обичам ви всички до една.Вие сте страхотни!Радвам се,че ви има!
Дианка,браво на теб!Само така!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт фев 19, 2013 10:36 pm

Миле,лека нощ,виждам те!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » вт фев 19, 2013 10:55 pm

Хей момичета,аз не съм от Варна,но тази
Алба ми е слабост много ми харесва там :thumup:
и ако имах възможност веднага бих долетяла при вас :)
Преди около час и половина се прибрах от работа и бях приятно изненадана с вечеря,
скумрия на скара със картофена салата( от половинката)-ех,добре ми дойде утре няма да готвя,
аз също съм за протестие,не може да работиш като вол да вземаш заплата и да не ти стига да си платиш сметките и живееш сокойно,
дано постигнем нещо, :thumup: ,догока ще търпим
сега дремя тук нещо не ми се спи,а на вас желая
сладки сънища :)

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт фев 19, 2013 11:51 pm

Дидка, мога да ти препоръчам Старият чинар - приятна обстановка, весела музика, вкусна храна, достъпни цени - поне така беше преди време, не съм ходила отдавна, но все още чувам, че е едно от предпочитаните заведения във Варна.
Момичета, много ми се идва в събота, наистина ще помисля как да съчетая нещата, но ако дойда ще трябва да ви викам после на бригада вкъщи да чистим и готвим :wink: . Като се уговорите къде и кога ще е срещата пишете ми, ще видя мога ли да се организирам някак си.
Спокойна нощ, приятелки!
Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср фев 20, 2013 7:17 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/OfX6ZfTWP2k[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=OfX6ZfTWP2k

Добро утро, мили момичета :)

Наталка, дано днес си по-добре :hug:

Дианка, БРАВО НА ТЕБ :giflo1: :giflo1: :giflo1: Нито за миг не съм се съмнявала в прекрасното ти представяне - така е, даваме всичко от себе си, но трябва да сме на ниво :) Да са ти честити подаръците и да си ги ползвате със здраве и обич :heart:

Дидка, само така - ще държиш положението в своите ръце и ще правиш най-доброто за теб и детето :hug:

Ивка, Миле, Снежи, Илинка, Кате и всички неспоменати момичета :hug: :hug: :hug:

Хубав ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена