Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » ср фев 27, 2013 8:57 am

zakus.omorfi.jpeg
Добро утроооооо,Веселушки!!! :love: При нас от вчера прогнози за дъжд,но едно слънце му се перчи .....къде да се вреди,пък и толкова валя тоя месец,както бе тръгнало .....ще изгнием :) :eeek: но МАМИ,вчера хубаво отбеляза идва март е ,поне астрономическата пролет ще дойде и ще се разведрят не само лицата,а и душите,сърцата......но ние тук така или иначе сме пролетно настроени ...всеки си взима залък добрина,надежда,внимание и ...оптимизъм ,и с много положителна енергия .....започва деня ,с музика ,с нежни стихове и много усмивки
ΚΑΛΗΜΕΡΑ-ΜΕ-ΧΑΜΟΓΕΛΟ-300x225.jpg
Днес,ще бягам по банки ,не че вчера правих нещо по-различно ,аз го приемам и ката гимнастика .МИЛЕНКА ,какво става мила с настинката?! бързо възстановяване ти желая! ДИДКА,разбрах те и аз какво имаш впредвид ,но ти си умно момиче усмихвай се ,други да се шашкат ,не им давай тази възможност да ти късат нервите!!! :love: Лек и весел ден!!! :) :) :)


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 27, 2013 9:59 am

Добро утро!
Всичко при мен си тече както обикновено..вкл и настроението ми е обичайното :) .Отдавна не ме бяха провокирали и с радост установявам,че не ме касае.Правя каквото смятам за правилно,чувствам се ок от това ,в мир със себе си.И тъй като още ,,бушуват,,май ТАМ имат размисли :thinking: .Притеснен бил,че каним гости двамата пък сме разделени.Била необичайна ситуация.Хм..Бони,Дианка ,благодаря милички,наистина в случая нямам проблем :giflo1: Натали,весело е :wink: :) ,много си ми мила :hug: Ивка,даже и нищо да не ти пиша,пак си те мисля!Миле,тук съм за чайчето после :winkiss: .
Малкия всеки ден ,,пуска ,,по някоя нова дума :thumup: .Иче,мила,щях да те пропусна,миличка,по-бързо възстановяване желая и дано няма вече такъв проблем с гърлото.Племенницата ми е така и още не са я махнали...трябвало някакъв период да не са употребявани лекарства ,а досега нямаше такъв случай :cry: и така.
Приятен ден :music: :music: :music: :flow2: :flow1: :flow2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 27, 2013 1:24 pm

Привет, момичета,закъснях доста - за :coffee: ,за обяд,но понякога се получава и така.Благодаря ви за всичко,което сте поднесли,за музиката за цветята - прекрасни сте.Верче, много добре си решила,нашият апартамент е югозападен,не ме питай каква жега е лятото,ако няма външни щори - не се виждам как ще издържим.Миленка, как си мила, дано скоро се оправиш момиче.Дидка, :clap: на теб,само така - в крайна сметка става дума за твоето дете,а как приемат ситуацията - няма никакво значение,гледай да сте добре със Зари, другото са подробности - незначителни. :thumbsup: .Пожелавам на всички весел, приятен и спокоен ден. :heart: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :heart: :sun: :heart: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :heart:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 27, 2013 2:35 pm

Тук вали сняг и дъжд,е то не се спря.....Хайде на чайчето,макар че май на мен кафе ми трябва....


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср фев 27, 2013 2:43 pm

Здравейте!
Днес вече съм малко по-добре. Кашлицата още не е изчезнала, но поне хремата понамаля.
Днес сутринта не можах да вляза тук, но сега съм тук с предложение за горещо следобедно кафе и една доза хубаво настроение!
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср фев 27, 2013 3:31 pm

Идвам в компанията
Изображение
Миленче, радвам се че си по-добре :hug:
Дидка :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » ср фев 27, 2013 7:18 pm

Здравейте и от мен!
Знам че е доста късничко, но аз сега седнах на следобедно кафе и ви черпя и вас :coffee: :)
Дидка само така! Не трябва да ти пука кой какво мисли и от какво се притеснява. Аз го минах това преди години и отлично те разбирам.Важно е ти и детето да сте добре :thumup:
Тук от сутринта вали мокър сняг. Ако беше студено сигурно вече щеше да е до кръста :eeek: ....а аз се опитвам цял ден да продавам мартенички.... то хора няма по улицата :eek:
Е още два дена ще си повисим и после който купил купил.
За всички Вас една голяма :hug: от мен.
Лека и спокойна вечер!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » ср фев 27, 2013 7:46 pm

Здравейте момичета :) ,
Сега сядам да ви видя и прочета подробно :)
Бони,сигурно вечеря в момента часът за вечеря дойде :tongue:
Верче,сложихте ли щорите и ние в южните стаи сме с такива,лично аз съм много доволна от тях :thumup:
Дидка,като имам честа да те познавам лично зная,че ти си смело момиче,само така :thumup:
Дианка,дано си си свършила работата :)
Кате,как е Тони,а Митачето :?
Миленче,радвам се,че бързо се възстановяваш :thumup:
Или в това време си намръзнала,но малко остана :)
Наталка,как е мъжлето?
При нас до обяд валя дъжд,след това го обърна на сняг и сега вали ли,вали,все пак е февруари :)
Спокойна и уютна вечер за всички вас!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср фев 27, 2013 8:15 pm

Здравейте мили момичета!
Ивче, сложихме щорите и въпреки снеговалежа(цял ден валя), изтрих и прозорците, изпрах пердетата, изчистих, оправих всичко
и сега ми е много приятно :D
Радвам се, че всички тук са добре, Миленка се оправя, Дидка е смело момиче, Наталка, как е съпругът? :thinking:
На всички споменати и неспоменати момичета(не ми се сърдете :hug: ви всички) желая една хубава и приятна зимна вечер! :night:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 27, 2013 9:38 pm

Мили дами, радвам се,че всички сте добре.Ивка, добре сме слънчице,преди малко си тръгнаха моите сладурчета, Митака е много щастлив с малкия Тони,позволява му всичко,душица, много го обича.Миленка, много се радвам за теб,нали знаеш - кашлицата си отива последна :thumbsup: Верче :clap: на теб, свършила си доста работа днес,поздравления мила.Хубава вечер на всички. :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :giflo2: :heart: :heart: :hug: :hug: :flow2: :flow2: :hug: :hug: :flow2: :hug: :hug: :flow2: :hug: :hug: :flow2: :hug: :hug: :flow2: :hug: :hug: :flow2: :hug:


Заключена