Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » съб мар 09, 2013 1:17 pm

Здравейте!
Току що се прибрах положително заледена от срещата с момичетата и използвам, че компютърът е само мой, за да "се видя" с вас. Тук времето е много слънчево и приятно, топличко, само за разходки. Дано да се задържи така и в следващите дни, че при нас съботите са ангажирани с школата по математика и танците на детето, но за утре сме си казали, че ще излезем на чист въздух. Сега се захващам за работа, имам да подготвям часове за другата седмица, а на вас пожелавам прекрасен мартенски ден!
Изображение


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб мар 09, 2013 4:14 pm

Пивет, момичета :D
Днешната среща пак ни зареди положително, личния състав беше на лице. Вече мислим за следващата среща, датата ще уточняваме допълнително. Снимки ще качат Мегито или Милчето, днес те бяха папараците :wink:
Сега и по кафе за след обеда
Изображение
Денят е слънчев и красив, да му се насладим и изживеем прекрасно
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » съб мар 09, 2013 4:53 pm

Здравейте Веселушки,
Прибрах се най- накрая и бързам да кача снимки от днешната среща.
Времето беше прекрасно. Пихме кафе, направихме една дълга разходка и се наприказвахме наволя.
Ето ни и нас:

Наталка(SIrena), Дидка(didurana), Миглена (latkova)
Изображение

Танчето(rusovelka) и Милето (janova)

Изображение

Милена (Milena75) и Марина (ma_ri_na)

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 09, 2013 6:49 pm

Привет приятелки, виждам, че всички сте добре,празника е минал на ниво,какво по -хубаво от това.Аз от вчера съм при Тони, вечерта дъщеря ми и зет ми празнуваха на заведение,а бабка се погрижи за малкото сладурче, днес прекарахме много време навън - разходки, игри за Тони,беше прекрасно,дори не се изморих.Момичета, толкова ви се радвам - срещите ви се превърнаха в традиция,браво за което :clap: :thumbsup: прекрасни сте.Стели,как подробно си описала всичко за Задушница - беше ми много полезно, благодаря ти мила.Дидка, как си се усмихнала миличка, само така искам да те виждам.Сега ви пожелавам прекрасна вечер, мили приятелки. :winkiss: :heart: :heart: :heart: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 09, 2013 7:02 pm

Добър вечер,момичета !!!Днес съм една ,волна птичка .....съпруга ми осигури обяда ,а аз се отдадох на неща,които ме правят ако не щастлива.....поне весела ..... Варненските момичета са прекарали още един път чудесно ,съдейки по лицата им ...Радвам се,че намирате време и малките моменти се превръщат в празник и....с нетърпение очаквате следващия път !
kloun.jpg
Настроението при нас е долу-горе такова .....карнавалните партита вървят с пълна сила..още не съм решила коя да съм ....и една миналогодишна снимка на една вампирка и един царски син ......
031.JPG
коментара на вас оставям .Тая година все още и децата не са решили ,но важното е желание да съществува ,иначе всичко ще се приготви бързо.... Бог да прости всички близки .Светла да е паметта им ! Много целувки и една ,красива съботна вечер от мен!!!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 09, 2013 7:14 pm

http://youtu.be/kDhu1HPR9rY Момичета ,един поздрав от мен ....Изпълнителя е братовчед на съпруга ми от САЩ.Надявам се да ви хареса ,много е добричък ,лятото бяхме заедно .Финансово много добре и мнооооооого приземен!!!!Дано всички ,знаещи стойността си са толкова скромни и не забравят откъде са започнали.....приятна вечер ,рекламирах и родата на съпруга ми .... :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 09, 2013 7:30 pm

Дианка, децата изглеждат невероятно, но каква вампирка е Виви, дори с тая дегизировка е по - скоро една красива принцеса,а царският син е страхотен, толкова чаровен и сладичък, да са ти живи и здрави прекрасните дечица.Много ми хареса песента, жалко,че не е клип.Всичко добро, мила сладуранке. :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 09, 2013 7:52 pm

МАМИ,БЛАГОДАРЯ :heart: :hug: :heart: :wine:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб мар 09, 2013 10:03 pm

179-leka-nocht.gif
Moмичета,добра бечер!
Измина още един приятен за мен ден.Щастлива съм ,че съм сред вас!
Лека нощ и до скоро!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб мар 09, 2013 10:24 pm

Лека нощ, веселушки, пия си хапа и си лягам :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена