Какво сготвих днес - Март '13

Дъра-бъра за всичко в кухнята
Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Re: Какво сготвих днес

Мнение от sbt03 » чет мар 14, 2013 7:56 pm

Здравейте! :chef:
От мен една салатка - зелена, свежа и пролетна с топчета от сирене. Много добра комбинация според мен. Освен нея - спаначена супичка, а за десерт - шоколад. :)
Хубава вечер! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет мар 15, 2013 12:49 pm

Привет,весели :chef: ,доста дни не съм писала,време е да започна редовно да се отчитам.Ели,много съжелявам за малкото детенце,дано вече сте добре,не се притеснявай,всички сме минали през това,важното е да минава и дечицата да са здравички,успех мила. :thumbsup: Днес сготвих Дробчета по селски,станаха чудесни,десерта е ябълки и портокали.Прекрасен и успешет ден на всички. :heart: :heart: :sun: :heart: :heart: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :hug: :flow2: :flow2: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет мар 15, 2013 2:46 pm

Здравейте!
Довечера ще имаме гости, в неделя пак. Добре, че всички(освен нас с мъжа ми) обичат агнешко, защото във фризера има колкото щеш от него, а вече наближава новата партида. За днес ще направя зелена салата с рулца от раци и царевица, печено агнешко бутче и дроб-сърма.
Отивам да :cook: , а на вас пожелавам приятен ден!

Потребителски аватар
sbt03
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 527
Регистриран на: нед юни 20, 2010 10:22 am
:: 23 рецепти от sbt03
:: 179 снимки от sbt03

Мнение от sbt03 » съб мар 16, 2013 11:09 am

Здравейте! :chef:
Вчера направих една леща чорба, от която ще има и за днес. За десерт има банани и ябълки.
Хубав ден! :)
Моят блог - http://vinagi-vkusno.blogspot.com :chef:

Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб мар 16, 2013 11:39 am

Привет :chef:

Тези дни не исках и да виждам кухнята :( Някакъв стомашен вирус ме взе на шега :eeek:
Днес съм на Печена ябълка, привечер може и Задушен картоф с морков. За мъжа ми сложих да се пече в халогенната фурна Пиле с ориз и зеленчуци :hungry: Десерта ще си спестя :roll:

Хубав съботен ден на всички :)
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб мар 16, 2013 12:04 pm

Привет момичета,
ние днес ще сме на зелена салата,пастицио,
има вероятност довечера да имаме гости кумците ни,
ако дойда (по късно ще разбера),
ще изпека пилешки бутчета,ще измисля и гарнитура не знам още каква,
а за десерт съм решила да направя един розов сладкиш.
Хубав ден от мен!!!

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб мар 16, 2013 12:09 pm

Здравейте!
Днес няма да готвя, защото имам останала храна от снощи. Може само да замеся една питка да има за утре, нали е празник. Снощи опекох агнешкото бутче като "си откраднах" идеята от друга рецепта от сайта - Бирено-медени свински ребърца на фурна - получи се много вкусно, щом чак и на нас дето не ядем агнешко ни хареса.
Бони, оправяй се. В момента този вирус е доста опасен, защото след това преминава в другия, който е свързан с инфекции на дихателните пътища, така че пий нещо профилактично. Знам, че взимаш котешки нокът, но може би трябва да добавиш и витамин С. А от ориза можеш и ти да си хапнеш, той е диетичен. Аз също го готвя вече само в халогенната фурна, много вкусен става.
Спокоен ден!

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » съб мар 16, 2013 1:08 pm

Здравейте ето ме :chef:
Снощи хапнахме шопска салатка , макарони със сос от шунка , сметана и заферан а десерт плодово кисело мляко .
За довечера сега ще е агнешко със спанак и ориз а салатката , мезенцата и десерта сега ще се поровя в сайта да ги измисля :thinking:
Лек ден

Потребителски аватар
STELKINA
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 348
Регистриран на: съб авг 15, 2009 8:38 pm
:: 45 рецепти от STELKINA
:: 222 снимки от STELKINA
Местоположение: милано родом от сливен

Мнение от STELKINA » съб мар 16, 2013 1:37 pm

Ето една идея за мезе / предястие 3 в 1 , което направих миналата събота за гости рулца от патладжан тънка наденичка и пълнен лук
Изображение Пълнен лук на фурна

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 16, 2013 1:53 pm

Привет, мили веселушки - Бони, дръж се мила,скоро и аз бях така, доста е упорито,но се справих,желая успех мила :thumbsup: Днес, нали си имаме рожденничка,ще се погрижа за трапезата - събираме се у нас - мариновах две пилета, ще ги изпека във плик със масло и много ароматни подправки,купих пресни картофи и тях ще изпека в плик,като добавя към тях пресни гъби и много свежи подправки, салатите са свежи - домати,краставици,малко рукола и моцарела,маруля с репички и пресен лук, към салатите има катък,ще сложа мезета,но ще си ги хапнем просто така, защото никой не пие алкохол, само малко бира и по чаша вино,десерта - купена тортичка,сладолед,много плодове.Прекрасен ден, момичета. :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена