Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » нед мар 17, 2013 7:48 am

Момичета, тая баба своенрава,пак проблеми ни създава - ту пече,ту сече,но не ни е страх от нея -днеска Слънчо ще изгрее.ИВКА, прекрасно,мило момиче, благодаря ти, не виждам какво има на теб човек да прощава,ти си толкова мила,слънчева,може само да бъдеш обичана. :thumbsup: :thumbsup:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 17, 2013 7:58 am

Да прощаваш грешките на себеподобните е подвиг-

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед мар 17, 2013 8:54 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/hqFUjl2sJyM[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=hqFUjl2sJyM

Добро утро мили Прекрасни Приятели :)

ПРОСТЕТЕ МИ И ДА ВИ Е ПРОСТЕНО :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Вълшебно нещо е Прошката - като се замисли човек колко малко му трябва. Да смири душата си, да се разкае за собствените си грешки - но ей така, от сърце, без задни мисли и преднамереност ... И да прости на всички и за всичко, защото така не нарушаваме собствената си хармония ... Не е нужно да го афишираме, а просто да го усетим със сърцето си :love:

Прекрасен ден на всички и много обич ви желая Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
latkova
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 195
Регистриран на: вт окт 06, 2009 4:50 pm
:: 3 рецепти от latkova
:: 78 снимки от latkova
Местоположение: Варна

Мнение от latkova » нед мар 17, 2013 8:59 am

Изображение


Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед мар 17, 2013 9:21 am

Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед мар 17, 2013 10:42 am

Здравейте! Днес на Сирни Заговезни да поискаме прошка от най-близките си и смирено да се вгледаме и в нас самите, за да простим и на себе си.
Тъй като ви чувствам част от моето семейство и от вас ще поискам прошка - прощавайте и бъдете простени!


Изображение

Изображение

Изображение

Хубав празник, момичета!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 17, 2013 10:48 am

ДИДКА, къде си мила, добре ли сте със Зари - не се появи сутринта на :coffee: и вече те издирвам.Изпращам ти цветя - дано ти е цветно,усмихнато,прекрасно днес. :heart: :heart: :sun: :heart: :heart: :winkiss: :giflo2: :winkiss: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Миленка, ти си прекрасен ЧОВЕК, много мила и добричка,обичам те,Миленка. :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :winkiss:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед мар 17, 2013 1:30 pm

sirni zagovezni.jpg
Добър ден !!!Днес е един ден на който искаме прошка и прощаваме .Няма безгрешни хора ,даже и неумишлено ....на всеки се случва .Както писа по-напред от мен МИЛЕНКА и аз ви чувствам като мое семейство и на днешния ден Ви искам прошка и Ви прощавам!!! Благодаря за хубавите думи ,всяка година съм "някоя".....и ми харесва ,откакто се омъжихвече толкова години и монахиня бях(секси),и котка ,и баба и........в момента не ми идват на ум други мои превъплащения....но всяка година различна и приятелите ни умират от смях......днес и утре най-карнавалния град в Гърция Патра приближава кулминационната точка радост за окото и една неописуема еуфория.....всички са по улиците от бебета до възрастни .....има и Меркел,и политици ,и .....какво ли не ,бедна ми е фантазията да опиша всичко.....АНИ живееблизо и сигурно ще се забавлява на карнавала ,там прииждат хора от всяко кътче на Гърция...Простете и поискайте прошка ,няма безгрешни хора ,и Христос товя е сторил.....Приятен ден!!!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед мар 17, 2013 3:31 pm

Изображение

ПРЕКРАСЕН ДЕН, МИЛИ МОМИЧЕТА!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед мар 17, 2013 3:45 pm

Върнах се малко назад да ви видя как сте си изкарали през изминалите дни. Виждам, че всички сте на ниво - настроение, позитивизъм, както винаги! Ето за това, мног си ви обичам :love: :hug:
Прегръщам всяка една от вас и макар и да не се вкючвам често съм със вас в мислите си!
Честит празник на всички, имали повод за празнуване! Бъдете много здрави, весели и щастливи!
Най-добри пожелания за рожденничката на Мами Кати и за Рали! Тъй като нямам много време да прочета всичко, което съм пропуснала, ако пропускам някой рожденник да ми прости и да приеме моите най-добри пожелания!
Дианка, много си готина - и в двете роли, но най-вече в ролята на себе си - слънчева, усмихната и изпълнена с Любов!

Поздрави,
Йоана


Заключена